Indijos moterų modeliai! Ne tik mūsų įžymybės, šios nuostabios Indijos modelių moterys taip pat yra gana žinomos dėl aštrių ir stulbinančių veido bruožų, išvaizdos ir grožio. Šie modeliai pasiekė keletą reklamų, kampanijų ir stiliaus darbų ir šiandien yra vieni gražiausių Indijos modelių šį dešimtmetį. Ar jums įdomu sužinoti daugiau apie juos?!

Mes irgi esame! Stengėmės surinkti geriausius šiandienos karštus Indijos modelius tik jums. Tai yra geriausi ir geriausi modeliai, kurie šiuo metu yra šalyje. Štai ir leiskime kartu daugiau apie juos sužinoti.

Indijos karštos merginos: 25 gražiausių bikinių modelių Indijoje 2021 m.

1. Gauahar Khan:

Indijos moterų modeliai

Gauahar Khan! Pasakykite mums vieną asmenį, kuris nepažįsta šios asmenybės. Lažinamės, kad dauguma iš mūsų bent jau girdėjome apie jos vardą. Gauahar Khan modelio karjeroje dirba daugiau nei dešimtmetį ir įžymybės statusą įgavo po to, kai praėjusį dešimtmetį dalyvavo „Mis Indija“. Ji pasirodė garsiuose filmuose, tokiuose kaip „Rocket Singh“, ir dalyvavo keliose kampanijose, reklamose ir dainų kūriniuose Bolivude. Ryškūs jos aštrūs veido bruožai, akių išvaizda.

2. Lisa Haydon:

modeliai Indijoje

Lisa Haydon jau išpopuliarėjo Bolivude po savo vaidmens filme „Ae Dil Hi Mushkil“. Jos liekna asmenybė, grakšti ir žavi šypsena su subtiliais elementais ir patrauklumo jausmas mus tikrai užburia. Kaip tau ji patinka? Iki šiol ji yra viena geidžiamiausių Indijos moterų įžymybių modelių vaikščiojimui perone. Ji yra tarp gražių Indijos modelių, kokius šalis kada nors matė.

3. Šerlina Chopra:

karšti Indijos modeliai

Sherlyn Chopra keletą metų pasirodė keliuose Bolivudo filmuose, dainose, reklamose ir modeliavo. Ji garsėja savo personažais tokiuose filmuose kaip „Žaidimas“ ir „Neklaužada berniukas“. Ji netgi buvo dalyvė Splito viloje ir dideliame boso šou. Karšta Sherlyn išvaizda ir modelio karjera dažnai kalbėjo apie mados miestą. Ji niekada nevengia dirbti ir su karštomis nuotraukomis bei fotosesijomis.

4. Poulami Das:

Indijos modeliai su tamsia oda

Poulami Das pasirodė tiek Indijos televizijos laidose, tiek modeliavimo pasivaikščiojimuose. Ji pradėjo, pradėjo karjerą po kito Indijos geriausių modelių šou, o vėliau išgarsėjo nepaprastu talentu ir grožiu. Tamsiaodė Indijos modelis garsėja savo pasitikėjimu ir aštriais veido bruožais. Iš tiesų, ji yra viena geriausių Indijos moterų modelių, garsių ir ieškomų moterų kelioms reklamoms ir mados šou.

5. Sonamas Bajwa:

gražūs Indijos modeliai

Jei paklaustumėte visų, kurie šiuo metu yra penki geriausi Indijos moterų modeliai, lažinamės, kad išgirsite Sonam Bajwa vardą. Indijos gražuolė savo karjerą pradėjo po 2012 -ųjų „Mis Indija“ konkurso. Nuo tada ji filmavo kelis indiškus filmus Bolivude ir Pietų Indijos kino industrijoje bei dirbo su reklamomis ir mados dizaineriais. Jos moteriški ir jaunatviški bruožai bei veidas dažnai sulaukia populiarumo ir šlovės. Šį dešimtmetį ji yra populiari kaip karšti nauji Indijos modeliai.

6. Neha Malik:

Indijos super modelis

Neha Malik! Šis grožis pastaruoju metu buvo gana populiarus mados industrijoje. 30-metė gražuolė garsėja Bolivudo vaizdo įrašų dainomis, daiktų dainomis ir keliais mados pasivaikščiojimais. Neha sąžininga ir stulbinanti vientisa išvaizda, tobulas grožis ir talentas bei ryškios savybės yra vertinamos Indijos modelių pramonėje.

7. Neelam Gill:

nauji Indijos modeliai

Europoje gimusi Indijos gražuolė Neelam Gill tarptautiniu mastu garsėja savo modelio karjera. Ji pasirodė keliuose mados žurnaluose, įskaitant „Vogue“. Jos vientisas stilius, jaunatviška išvaizda, eksperimentinė mada ir stulbinančiai unikalūs, madingi pasirodymai dažnai patraukia dėmesį tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu atveju. Šiandien ji populiariai žinoma kaip „Burberry“ modelis!

8. Mugdha Godse:

karštas seksualus Indijos modelis

Lažinamės, kad girdėjote apie Mugdha Godse! Mados kino garsenybė po kino teatro atsidūrė dėmesio centre, ir nuo to laiko ji visada buvo madinga. Lieknas kūnas, įdegio odos bruožai ir pasitikinti išvaizda dažnai mus žavi. Nuo tada Mugdha sėkmingai įsitvirtino modelio karjeroje ir pasirodė keliuose mados filmavimuose, kalendoriuose, fotografijos renginiuose ir pasivaikščiojimuose perone. Ji yra viena karščiausių Indijos modelių.

9. Ujjwala Raut:

geriausi moterų modeliai Indijoje

Ujjawala Raut, gimęs Mumbajuje, populiariai žinomas kaip Indijos supermodelis. Pastaraisiais metais ji taip pat sulaukė tarptautinio populiarumo. Rautas modelio karjerą pradėjo nuo „Mis Indija“ ir atvyko į „Elite Model“ šou Nicoje, Prancūzijoje. Nuo to laiko ji nesisuko. Ji pasirodė keliose tokių prekių ženklų, kaip „Dolce“ ir „Gabbana“, „Hugo Boss“, „Valentino“, „Gucci“ ir kt., Laidose ir kampanijose. Ujjwala Raut yra viena populiariausių Indijos karštų merginų dėl savo tarptautinio populiarumo.

10. Jesse Randhawa:

geriausi Indijos modeliai

Jesse Randhawa porą dešimtmečių buvo populiarus Indijos moterų modelis. Ji pasirodė tokiuose filmuose kaip „Gulal“, „Love Khichdi“ ir įgijo populiarumą. Po to ji netgi dirbo pas mados dizainerius ir šou, pradėdama visą darbo dieną dirbančią modelio karjerą. Net ir dabar ji yra viena garsiausių moterų modelių.

11. Sheetal Menon:

Sheetal Menon

„Sheetal Menon“ yra kilęs iš Keralos valstijos ir pasirodė keliuose Pietų Indijos filmuose ir Bolivudo filmuose. Ji dirbo su keliomis modelių agentūromis kampanijose ir mados filmavimuose bei sulaukė dėmesio ir populiarumo dėl ryškių ir ryškių bruožų bei užburiančios išvaizdos. „Sheetal“ buvo net kelių gyvenimo būdo prekių ženklų, tokių kaip „Kingfisher“, veidas. Kažkas įdomiau, gražuolė yra net apmokyta šokėja Bharatanatyam.

12. Shonali Rosario:

Shonali Rosario

Gražuolė Shonali Rosario bendradarbiauja su keliais grožio prekių ženklais ir kosmetikos kampanijomis. Nors ji pasirodė keliuose Bolivudo filmuose, Shonali savo karjerą daugiausia sutelkė į mados ir su gyvenimo būdu susijusias kampanijas. Ji buvo kelių kosmetikos prekių ženklų, tokių kaip „Chambor“, veidas. Jei ieškote karščiausių merginų Indijoje, ji yra viena!

13. Ashika Pratt:

Indijos bikinio modeliai

Gražuolė Ashika Pratt yra indė, gimusi Naujojoje Zelandijoje. Tarptautinis modelis iš Indijos garsėja savo veidu keliuose žurnaluose ir mados viršeliuose, įskaitant „Vogue“. Ashika pramonėje dirba daugiau nei dešimtmetį ir iš pradžių įgijo didžiulį populiarumą su „Kingfisher“ kampanija. Vėliau ji dirbo su aukščiausios kokybės ir prabangiais prekės ženklais bei šou Amerikoje, Prancūzijoje ir kitose Europos šalyse. Šiuo metu Ashika yra 30 metų.

14. Nidhi Sunil:

Indijos liemenėlių modeliai

Nidhi Sunil yra kilusi iš Indijos Keralos valstijos ir prieš dešimtmetį pradėjo savo modelio karjerą „Kingfisher Calendar Girl“ konkurse. Pasiekusi antrąją vietą, ji netgi užėmė antrąją vietą „Femina Miss India“. Nuo to laiko Nidhi pasirodė keliose modeliavimo kampanijose, kuriose dalyvavo „Vogue international“ ir „Elle“. Ji dirbo net „Loreal international“. Vėlesniais metais Nidhi pasirodė keliose Bolivudo albumo dainose; tačiau didžiąją laiko dalį ji sutelkė į grožio ir mados industrijos modeliavimą.

15. Rikee Chatterjee:

karščiausias Indijos modelis

Rikee Chatterjee yra naujai įžengusi į Indiją mados modelis. Ji populiarėja dėl savo įdegio odos gražaus atspalvio, liekno kūno ir tobulos struktūros su nuostabia šypsena. Rikee pradėjo karjerą su „Dabur Fresh Face“ konkursu ir nuo to laiko dirbo gyvenimo būdo ir mados kampanijose. Rikee Chatterjee netgi pasirodė keliose fotosesijose su „Vogue“.

16. Erika Packard:

Erika Packard

Erika Packard jau kelerius metus buvo šurmuliuojantis modelis ir yra viena iš populiariausių moterų Indijos modelių įžymybių. Ji yra Bolivudo moters Gavino Packardo dukra. Tačiau ji pasirinko modelio karjerą, o ne kino industriją, ir jai taip pat pasisekė. Erika garsėja stilinga išvaizda ir pasitikinčia mada. Jos išskirtinumas stiliaus ir užburiančių bruožų dėka ji išsiskiria.

17. Elena Fernandes:

jauna Indijos mergina

Elena Fernandes, supermodelis, yra pusiau indė ir pusiau Pietų Amerika. Elena gana sėkmingai dirbo modelio karjeroje ir pasirodė keliose mados agentūrose bei žurnaluose, įskaitant „Vogue“, „GQ“, „Harpers Bazar“ ir „Maxim“. Ji netgi pasirodė Bolivudo filme „Kapoor and Sons“; tačiau jai labiau patiko modeliavimas. Karšta išvaizda, kuria dažnai puikuojasi Erina, atkreipia žiniasklaidos dėmesį, atsižvelgiant į jos stulbinančias ir užburiančias karštas savybes. Šiuo metu ji yra tarp karštų Indijos mados modelių.

18. Poloma Monnappa:

Poloma Monnappa

„Polama Monnappa“ pasirodė keliuose malajalių filmuose ir mados kampanijose. Pietų Indijos modelis garsėja kaip karšta ir pasitikinti savimi moteris, kuri priešinasi kūno gėdijimui ir spalvų diskriminacijai. Tamsiaodė gražuolė dažnai kalba apie savo spalvą ir įkvepia daugelį jaunų moterų sekti tai, ko siekiate. Ji taip pat pasirodė keliose reklamose.

19. Angela Jonsson:

aukštų Indijos modelių

Gražuolė Angela Jonsson vis dar stovi Indijos modelių pramonėje. Jos toniniai veido bruožai, ryškios akys, tamsūs plaukai ir puikus smėlio laikrodžio kūnas išskiria ją iš kitų. Angela savo karjerą pradėjo „Kingfisher“ modelių medžioklėje dešimtmetį dar 2011 m., Ir vis dar yra viena populiariausių Indijos mados pramonės modelių. Angela pasirodo keliose žurnalų reklamose ir mados filmavimuose.

20. Nayonika Chatterjee:

karšta Indijos mergina

Jei ieškote Indijos supermodelio, kuris atlaikė laiko išbandymą ir vis dar pasirodo savimi pasitikinti moteris, Nayonika Chatterjee. Kalkutos gražuolė pasiekė aukštumų modelių pramonėje ir vis dar yra tarp žinomų veidų. Ji dirbo su keliais dizaineriais, siekdama skirtingos išvaizdos ir universalumo. Jos garbanoti plaukai ir tamsus odos grožis yra vieni geriausių bruožų, dėl kurių ji skiriasi nuo kitų.

21. Zoya Afroz:

Zoya Afroz

26 metų gražuolė Zoya Afroz yra Indijos modelis ir kino aktorė. Ji netgi pasirodė kaip vaikų menininkė tokiuose filmuose kaip „Kuch Na Kaho“ ir „Hum Saath Saathhai“. Ji vaidino keliose televizijos laidose ir serialuose ir net dalyvavo „Femina Miss India“ 2013 m. Nors ji nebuvo nugalėtoja, Zoya buvo antra vieta ir gyrėsi už pasitikėjimą, unikalų stiliaus pareiškimą ir nepriklausomą asmenybę. Šiandien ji yra tarp geriausių „Glamanand Super Model India 2021“ dalyvių.

22. Manushi Chillar:

seksualiausia mergina Indijoje

Visi žinome Manushi Chillar vardą! Gražuolė po 17 metų į „Miss World Home“ 2017 metais atkeliavo į Indiją. Nuo tada ji nepaprastai išpopuliarėjo. „Manushi Chillar“ metus sėkmingai buvo „Mis Pasaulis“ ir dirbo su keliais prekės ženklais ir organizacijomis moterims. Ji labai greitai įžengia į Bolivudo kino industriją ir pasirašė sutartį su keliais prekės ženklais kampanijoms ir fotosesijoms.

23. Esha Gupta:

karštas Indijos modelio bikinis

Esha Gupta yra Bolivudo aktorė ir modelis. Ji išpopuliarėjo po to, kai 2007 m. Laimėjo „Femina Miss India“. Esha garsėja savo aptakiais bruožais ir jaunatvišku veidu, savo asmenybe, kuri yra apibrėžta užtikrintai ir išskirtinai. Esha iki šiol yra vertinama dėl savo mados. Ji pasirodė ir dirbo su keliais mados ekspertais ir toliau yra viena iš labiausiai pageidaujamų šios pramonės moterų.

24. Diana Penty:

karščiausios merginos Indijoje

Diana Penty išgarsėjo iš Bolivudo filmo „Kokteilis“. Nors šioje srityje ji nesulaukė daug galimybių, Diana nuo tada sėkmingai dirbo modelio karjeroje. Gražuolė dirbo su keliais Bolivudo filmais ir gerokai išaugo dėl savo žaismingų ir moteriškų elegantiškų bruožų mados industrijoje. Ji išpopuliarėjo keliuose makiažo ir grožio prekės ženkluose ir dirbo keliose reklamose.

25. Nina Manuel:

Nina Manuel

Indijos gražuolė Nina Manuel turi karjerą televizijos mados šou, gyvenimo būdo šou, reklamose ir mados filmavimuose. Nina daug dirbo renginių perone metu ir savo karjerą kūrė su tokiais prekių ženklais kaip „Levi’s“, „Coco-Cola“, „Kodak“, „Bausch“ ir „Lomb“ ir kt. Jos modelio karjera kupina geriausių Indijos dizainerių. Po vestuvių persikėlusi į JAV ji pradėjo dirbti mados industrijos vakaruose.

Tai yra geriausi Indijos moterų modeliai, kokius mūsų šalis kada nors matė. Šios gražuolės garsėja išskirtine išvaizda, pasitikėjimu, unikaliomis asmenybėmis ir stulbinančiomis savybėmis. Šiame tūkstantmetyje jos buvo populiariausios Indijos moterys.