Yüz kremleri, cildimizi aydınlatmak, lekeleri azaltmak, ten rengini arttırmak vb. için yüzümüzde kullandığımız kremlerdir. Bunları bir gün yakında olumlu sonuçlar göreceğimiz umuduyla her gün kullanıyoruz. Ama gerçek şu ki, bazıları bize iyi gelmiyor. Bazen sahte reklamlarla beynimiz yıkandıktan sonra kümes hayvanı ürünleri satın alıyoruz. Bu makalenin tek amacı, satın alabileceğiniz en iyi yüz kremleri hakkında sizi bilgilendirmektir. Öyleyse bir inanç sıçraması yapın ve aşağıda tartışılan ürünleri lehlerine geçerli bir sebep ile deneyin..

Hindistan’da Mevcut En İyi Yüz Kremleri:

1. Nivea Krem:

Yüz Kremleri1

Bu, gençler, yetişkinler ve yaşlılar tarafından kullanılan en güvenilir yüz kremlerinden biridir. Cildinizi daha önce hiç olmadığı kadar yumuşatmayı vaat ediyor. Bununla birlikte, cildinize her türlü kaşıntıdan kaçınarak düzgün bir parlaklık sağlayacaktır. Yüzün yanı sıra bu kremi dirseklerde ve diğer kuru bölgelerde de kullanabilirsiniz. Bu aile ürünü gece kremi olarak da kullanılabilir..

2. Garnier Cilt Doğal Vücut Koza Losyonu:

yüz kremi

Garnier, cilde benzersiz, uzun süre kalıcı bir yumuşaklık hissi veren bu muhteşem hızlı emilen losyonu getirdi. Bu yapışkan olmayan krem ​​yağlı ve kuru ciltlerde kullanılabilir. 125 ml için Rs.90 (INR) maliyeti.

3. Himalaya Besleyici Cilt Kremi:

Yüz Kremleri3

Bu, en uygun fiyatlı ve etkili yüz kremlerinden biridir. Ashwagandha, Hint Kino Ağacı özleri, Aloe Vera vb. gibi doğal bitkisel elementlerle birlikte gelir. Her türlü sivilceyi önleyerek cildi besler. 50 ml için sadece Rs.75 (INR) harcayarak bu üründen yararlanabilirsiniz..

4. Olay Nemlendirici Losyon:

Yüz Kremleri4

Nemlendirici kullanacaksanız, neden Olay’ı denemiyorsunuz? Cildinizi anlayan ve homojen bir cilt sağlayan en hafif formülle birlikte gelir. Bu kremin en güzel özelliği makyajınızın altına sürebilmenizdir. 30 ml için size Rs.99’dan (INR) fazlaya mal olmaz..

5. Lakto Kalamin:

Yüz Kremleri5

Sivilce sorunları mı yaşıyorsunuz? Lakto Kalamin kullanın ve cildinizin en iyi salon dışı tedaviden yararlanmasına izin verin. Her türlü siyah nokta ve sivilceleri azaltır ve cildinizde lekesiz bir ışıltı bırakır. 30 ml için sadece 45 Rs (INR) ödemeniz gerekecektir..

6. Lotus Herbals Alphamoist Alfa Hidroksi Cilt Yenileyici Yağsız Nemlendirici:

yüz kremleri6

Bu yüz kremi, insan cildi için faydalı olan orijinal üzüm özleri, Aloe Vera ve süt proteinleri ile birlikte gelir. Hafif bir formüle sahiptir ve yağlı ciltler için en iyi sonuçları verir. Bu ürünü 80 ml Rs.195’ten (INR) satın alabilirsiniz..

7. Lakme Meyve Nemi:

Yüz Kremleri7

Lakme Meyve Nemi, palmiye ve şeftali özlerine sahiptir ve tatlı bir koku ile birlikte gelir. Cildin içine kolayca girip 6 saat nemli kalması için yapılmıştır. Bu losyon cildinizi güneşten korumaz. 100ml için Rs.130 (INR) maliyeti.

8. Vazelin Kakaolu Glow Besleyici Losyon:

Yüz Kremleri8

Bu losyonun yaygın faydaları vardır. Güçlü çikolata aromasının yanı sıra kuru ciltler için çok etkili olduğu kanıtlanmıştır. E Vitamini iyiliğine sahiptir. Vazelin Kakao Glow losyonu 100 ml için size yaklaşık 69 Rs (INR) mal olacak..

9. FabIndia E Vitamini Cilt Nemlendirici Krem:

Yüz Kremleri9

FabIndia, cildinizi gerçek jojoba yağı, laktik asit ve daha pek çok şeyin iyiliğine maruz bırakacak yepyeni ürününü piyasaya sürdü. Çok hafiftir ve akneye meyilli kadınlar için faydalı olacaktır. 120 ml için Rs.225 (INR) ödemek zorunda kalacaksınız..