Lakme, günlük rutininizde kullanabileceğiniz çok çeşitli yüz kitlerine sahiptir. Kaplıcalarda ve salonlarda harcayacak vaktiniz yoksa, işte o salona yeni bir görünüm kazandırmanın kolay bir yolu. Lakme’nin bu yüz kitlerini kullanın ve ipeksi parlak bir cilt elde edin. Cilt nemlenir ve sağlıklı görünür. Cilt tipinize göre bunlardan birini deneyin.

Hindistan’daki Ünlü Lakme Yüz Kitleri:

İşte birkaç Lakme Yüz kiti, aşağıdan en iyi 9 Lakme Yüz kitinden birini seçin,

1. Lakme Mutlak Mükemmel Parlaklık Kiti:

BURADAN SATIN ALIN

Bu Lakme Perfect Radiance Facial kiti, evde yumuşak, pürüzsüz ve parlak bir cilt elde etmenize yardımcı olan Lakme Absolute Perfect Radiance masajını içerir. Bir iki kullanımdan sonra farkı mutlaka göreceksiniz. Adından da anlaşılacağı gibi, cilt aydınlatılmış gibi adil ve parlak görünür. Bu, cilt tonunu hafifleten mikro kristallerin ve vitaminlerin varlığından kaynaklanmaktadır. Kit nem yüklüdür ve cildiniz kesinlikle ipeksi bir hal alır. Ayrıca bizi güçlü güneş ışınlarından koruyan SPF 20 PA++ içerir. Aydınlatıcı yüz yıkama, kirleri ve kirliliği etkili bir şekilde temizler. Kuru ciltler için en iyi Lakme Facial kitidir. Bu paket mutlak parlaklığı ile bilindiği için, durumlar ve partiler için kullanılabilir. Lakme altın Yüz kiti olarak kabul edilebilir.

Kullanmak: Masaj kremini alın ve dairesel hareketlerle yüzünüze uygulayın, tüm içerik emilene kadar masaj yapın..

Yeterli miktarda Lakme kremini avucunuza koyun ve kremi yüzünüze ve boynunuza hafif vuruşlarla 10 ila 15 dakika boyunca hafifçe masaj yapın, gerekirse daha fazla jel ekleyin. Kremi çeşitli yüz prosedürlerini kullanarak uygulayın..

Fiyat Rs.850 maliyeti.

2. Lakme Güzellik Mantra Kiti:

Lakme Beauty Mantra, günümüzün Hintli hanımı için özenle seçilmiş özel Lakme ürünlerini bir araya getiriyor. En yeni Lakme cilt bakım ürünleri ile cildinizi şımartın. Nemlendirici losyon, jel ve yüz peelingi içerir. Cildinizi gençleştirir, ferah hissetmenizi sağlar. Gözeneklerdeki yağı giderir ve cildi taze ve esnek tutar. Buradaki fırçalama çilek özlerinden oluşur. Bu özler cildin taze ve genç kalmasına yardımcı olur. Lakme meyve yüz kiti olarak kabul edilebilir..

Kullanmak: Pedi tüm yüzünüze ve boynunuza sürün. Parmak uçlarınızla yaklaşık 2-3 dakika masaj yapın. Sadece nazikçe masaj yaptığınızdan ve ardından sade su ile yıkadığınızdan emin olun..

Maskeyi ince bir tabaka halinde tüm yüzünüze ve boynunuza eşit şekilde uygulayın ve 30 dakika bekletin. Sade su ile iyice yıkayın.

Fiyat: Rs.2634 maliyeti.

3. Lakme Gelin Yüz Seti:

Bu Lakme gelin seti, oradaki tüm güzel gelinler için en iyi kit. Bu Lakme güzellik ürünleri ile mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz. Lakme’den anında parlaklık elde edebilirsiniz. Cilt tonunu artıran Lakme cilt bakım kremi içerir. Yüzünüze parlak bir görünüm kazandırır. Ayrıca cilt tipinize uygun gerekli cilt tonerlerine sahiptir. Lakme Diamond Facial kiti olarak kabul edilir..

Kullanmak: Cilt bakım kremi yüze eşit olarak uygulanabilir. İçeriği emmesine izin verin ve pamuklu çubukla silin.

Fiyat: 2700 Rs’ye mal oluyor.

4. Lakme Yüz Bakım Seti:

BURADAN SATIN ALIN

Lakme Yüz Bakım Kiti, kullanımdan sonra eşit bir cilt tonu bırakır. Kit, koyu lekeleri, akne izlerini, lekeleri, yağlılığı, bronzlaşmayı ve daha birçok kusuru etkili bir şekilde azaltır. Ayrıca SPF 20’ye sahip olduğu için güneşin zararlı ışınlarından bizi korur. Kit derinlemesine temizler ve gözeneklerdeki tüm kiri ve kiri temizler. Düzenli kullanımdan sonra cildin parlaklığı belirgin bir şekilde görülebilir. En iyi Lakme yüz beyazlatma kitidir ve hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilir. Erkekler için Lakme yüz kiti olarak kabul edilir..

Kullanmak: Cilt kremi yüzeye eşit olarak uygulanabilir. Dairesel hareketlerle nazikçe masaj yapın ve suyla temizleyin veya silin.

Az miktarda yüz yıkama alın ve köpürmek için çalışın. Yüze uygulayın ve temiz su ile yıkayın.

Fiyat:Rs.240 maliyeti.

5. Lakme Yüz Güzellik Bakım Seti:

Yağlı ciltler için en iyi Lakme Facial kitidir ve bir adalet kremi, cildinize uygun bir cilt toneri ve cildin gözeneklerini temizleyen ve fazla yağ içeriğini gideren bir yüz peelinginden oluşur. Bu bayan için güzel bir hediye. Bu birleşik paket ile yüzünüze bu adaleti sağlayabilirsiniz. Bu paketin iyiliği, beyazlatıcı kremlere sahip olmasıdır. Lakme inci yüz kiti olarak kabul edilir..

Kullanmak: Yüz peelingi yüz ve boyun çevresine nazikçe masaj yapılabilir. Su ile temizleyin.

Temizleyiciyi yüzünüze hafifçe masaj yaparak 10 dakika boyunca kullanın ve su ile yıkayın..

Az miktarda krem ​​alın ve dairesel hareketlerle uygulayın. 5 dakika masaj yapın ve içeriği emmesine izin verin..

Fiyat: Rs.959 maliyeti.

6. Lakme Besleyici Glow Yüz Kiti:

BURADAN SATIN ALIN

İşte çilek özelliklerine sahip harika bir yüz kiti. Kit, lekeleri gidermek ve cildinizi pürüzsüzleştirmek için mükemmeldir. Çilek, cildinizi esnek hale getirmek için en iyi özellik karışımına sahiptir. Daha iyi görünen bir cilt elde etmek için ovma, yüz yıkama ve maskeyi kullanın..

Kullanmak: Yüzünüzü yüz yıkama jeli ile yıkayın ve dairesel hareketlerle ovalayın..

Yüze masaj yapmak ve tüm lekeleri gidermek için az miktarda fırçalayın ve dairesel hareketlerle ovalayın..

Son olarak yüz maskesini ekleyin. Kuruyana kadar saklayın ve ardından suyla yıkayın.

Fiyat: Rs. 120/-

7. Vitabeads Kit ile Lakme Taze Adalet:

BURADAN SATIN ALIN

Lakme’den alabileceğiniz bu güzel yüz seti, tüm yüz tipleri için mükemmeldir. Kit, cilt parlatma tekniği ile parlayan bir cilt elde etmenizi sağlayan bir adalet özelliğine sahiptir. Yüz ovma ve yüz yıkama, cildinize parlak bir görünüm kazandırmak için ihtiyaç duyacağınız iki temel unsurdur. Yüz maskesini kullandıktan sonra cildinizin gözle görülür şekilde aydınlandığını fark edeceksiniz..

Kullanmak: Önce cildinizi yüz yıkama ile temizleyin ve kurulayın. Ardından az miktarda yüz peelingi alın ve tüm ölü deri hücrelerini çıkarmak için dairesel hareketlerle ovalayın. Bunu tamamladıktan sonra yüz maskesini uygulayabilirsiniz. Bunu kurumaya bırakın ve ardından suyla yıkayın.

Fiyat: Rs.120-

8. Lakme Temiz Gözenekler Yüz Kiti:

BURADAN SATIN ALIN

İşte Lakme’den bulacağınız bir başka güzel yüz kiti. Bu, döküntülerle dolu yüz gözeneklerinin temizlenmesine yardımcı olur. Yüz gözenekleri büyük olabilir ve yoğun bir günün tüm ter ve kiri olabilir. Bu yüzden cildin yüzeyindeki tüm o kir ve kiri temizlemek güzel.

Kullanmak: Yüzünüzü yüz yıkama ile temizleyin ve cildinizin derinliklerindeki tüm kirleri çıkarın. Daha sonra yüz peelingini kullanabilir ve tüm ölü hücreleri ve onunla birlikte tüm lekeleri temizleyebilirsiniz. Daha sonra cildinizi esnek hale getirmek için cilt maskesini kullanın..

Fiyat: 120 TL/

9. Lakme Meyve Bazlı Yüz Kiti:

Lakme’den gelen bu muhteşem yüz seti, meyvelerin iyiliği ile doludur. Kit, yüz bakımı için gerekli tüm malzemeleri içerir. Cildinizi kir ve kirlilikten arındırmak için çilekli yüz yıkama jelini kullanın. Ardından temiz ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için meyve ezmeli yüz peelingini kullanın. Bir eksfoliyatör gibi davranır. Yüz maskesi çilek, kayısı ve kivi gibi tüm meyvelerin iyiliği ile doludur..

Kullanmak: Yüzü yüz yıkama ile temizleyin ve ardından suyla yıkayın. Az miktarda fırçalayın ve dairesel hareketlerle yüzünüze sürün. Yüz maskesi az miktarda uygulanabilir ve ardından kurumaya bırakılabilir. Su ile yıkayın.

Fiyat: 150 TL/-

Lakme yüz kitleri piyasadaki en iyisidir. Güzellik ürünleri ve salonları ile tanınırlar. Farklı cilt tipleri için cilt kremleri ve keseleri var. Gelin bakım seti en güzel settir. Her yaş için en iyi ürünler olan geniş bir ürün yelpazesine sahiptirler. Cildinize özel bir bakım yapmak istiyorsanız, lakme iyi bir seçim olacaktır, piyasada daha fazla ürün bulacaksınız ama farklı bir şey arıyorsanız ama bütçenize uygunsa cilt bakımınız için mutlaka lakme ürünlerine gitmelisiniz. Bu lakme ürünleri normal cilt ve kuru ciltler için de özel kaliteye sahiptir, gelinlerin düğünleri için bu yüz setini almaları gerekir. Sevgilisine bir hediye planlamak isteyen kızlar daha sonra Lakme ürünleri her zaman en iyi seçim olacaktır..