Body Care, sürekli olarak en iyi ve birinci sınıf kalite aralıklarına sahip yenilikçi ve ünlü bir Hintli üretim şirketidir. Formüller üzerinde nazik bir şekilde bırakılarak tasarlanmış kişisel bakım ürünlerini takdir ederler. Vücut bakım ürünleri markası, çeşitli bileşenlerden oluşan birinci sınıf kalitede yüz kitleri sunar..

Hindistan’daki En İyi Vücut Bakımı Yüz Kiti Markaları:

Bazı En İyi 9 En İyi Vücut Bakımı Yüz Kiti ürünleri şunlardır:,

1. Vücut Bakımı Insta Glow Spa Yüz Program Seti:

Vücut Bakımı Insta Glow Spa Yüz Program Seti

Bu Body care insta parıltılı yüz kiti, cildi nemlendirme, dolaşımı artırma, yaşlanma belirtilerini azaltma, cilt tonlarını iyileştirme ve ayrıca hassasiyeti giderme gibi beş fayda sağlar. Bu vücut bakımı yüz kiti, bir Temizleyici, Ovma, Krem, Maske ve Insta Parlatıcı konsantresi içerir. Hepsi cildi iyi temizler, pul pul döker ve nemlendirir..

Kullanım:

Temizleyiciyi uygulayın ve yüzü iyice temizleyin. Ve sonra yaklaşık 10 dakika fırçalayın. Bundan sonra kremi kullanmaya ve rahatlamaya hazırsınız. Yaklaşık 20 dakika cildin gençleşmesi için kullanılan bir maske vardır. Son olarak, o muhteşem cilt görünümünü vermek için insta parlaklık konsantresini kullanabilirsiniz..

Fiyat:

250 gram için 435 INR.

2. Vücut Bakımı Haldi Chandan Adalet Yüz Kiti:

Vücut bakımı Haldi Chandan Fairness Yüz Kiti

Vücut bakımı Haldi Chandan yüz kiti, esas olarak cildin açık ten rengini geliştirmek içindir. Cilt ile iyi çalışır ve varsa ölü cilt hücrelerini temizler. Bu vücut bakımı yüz kitinde bir Chandan temizleyici, yüz Ovma, masaj jeli, masaj kremi, Chandan yüz paketi ve Chandan cilt serumu bulunur. Bu vücut bakımı yüz kitinin ana bileşeni Chandan’dır ve bu bileşeni bu paketteki her krem ​​ve jelde görebiliriz..

Kullanım:

Temizleyiciyi yüzün her yerine uygulayın ve yüzü iyice temizleyin. Bundan sonra, ölü deri hücrelerini pul pul dökmek için Chandan temizleyici uygulayabilirsiniz. Burada her biri yaklaşık 10 dakika boyunca jel ve krem ​​olmak üzere iki çeşit paket ile masaj yapabilirsiniz. Son olarak Chandan paketi sürülür ve yaklaşık 20 dakika kurumaya bırakılır, ardından tüm yüze Chandan Serum uygulanır..

Fiyat:

250 gr için 625 INR.

3. Vücut Bakımı Çikolata Yüz Kiti:

Vücut Bakımı Çikolata Yüz Kiti

Vücut bakımı çikolata yüz kiti, üzüm özü, kakao yağı, karite yağı gibi diğer bileşenlerle birlikte çikolatanın hayati ve temel niteliklerini içerir. Ve ayrıca cildinizin parlamasını sağlamak için diğer uygun özler. Bu özellikle erken yaşlarda oluşan kırışıklıklara karşı çalışmak içindir ve kesinlikle genç bir ışıltıya kavuşacağımız kesindir..

Kullanım:

Temizleyiciyi tüm yüze uygulayın ve tamamen temizleyin. Verilen çikolata fırçasını kullanın ve cildi pul pul dökün. Artık çikolata yüz paketi ile yaklaşık 20 dakika oturup dinlenmeye hazırsınız. Ve son bir dokunuş olarak, cildi esnek hale getirmek için çikolata serumu da mevcuttur..

Fiyat:

260 gram için 595 INR.

4. Vücut Bakımı Meyve Spa Yüz Kiti:

Vücut Bakımı Meyve Spa Yüz Kiti

Vücut bakımı meyve yüz kiti, cildin gözeneklerini derinlemesine temizlemeye ve ölü hücreleri pul pul dökmeye yardımcı olur. Bu vücut bakımı yüz kitinde bulunan bileşenler, cildin üst tabakasındaki metabolik atıkların giderilmesine yardımcı olur. Canlandırır ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Yüz seti bir Temizleyici, Ovma, Krem, Maske ve bir parlatıcı Konsantreden oluşur..

Kullanım:

Yüzü iyice temizlemek için temizleyiciyi uygulayın. Ardından ölü deri hücrelerini çıkarmak için Ovma’yı kullanın. Ve kremi yaklaşık 20 dakika boyunca uygulayın ve yüzü tekrar temizleyin. Maskeyi kullanın ve kurumasını bekleyin. Sildikten sonra temizler, son adım olarak, terapiyi tamamlamak için cildin her yerine insta parlaklık konsantresini uygulayın..

Fiyat:

200 gram için 425 INR.

5. Vücut Bakımı Papaya Spa Yüz Kiti:

Vücut Bakımı Papaya Spa Yüz Kiti

Vücut bakımı papaya yüz kiti, pigmentasyon, lekeler ve hasarlı yamalı cildi tedavi etmek için özel olarak tasarlanmış ve kullanılmıştır. Bu yüz seti bir papaya temizleyici, Ovma, masaj jeli, papaya masaj kremi, papaya maskesi ve bir Serumdan oluşur. Papayanın doğal niteliklerinin iyiliği ile eklenir..

Kullanım:

Temel olarak cildi temizlemek için temizleyiciyi uygulayın ve ardından ölü hücreleri pul pul dökmek için Ovmayı kullanın. Papaya masaj kremini alın ve yaklaşık 20 dakika boyunca cilde nazikçe sürün. Yüzü temizledikten sonra kurumaya bırakılması gereken maskeyi uygulayabilirsiniz. Son olarak son dokunuşu veren papaya serumu sürmelisiniz..

Fiyat:

250 ml için 585 INR

6. Vücut Bakımı Pearl Spa Yüz Seti:

Vücut Bakımı Pearl Spa Yüz Kiti

Vücut bakımı Pearl yüz kiti, ciltteki yağı, kiri ve diğer kirleri nazikçe temizlemek için doğal bir formüle sahiptir. Cildi aydınlatmaya yardımcı olur ve ayrıca düzensiz pigmentasyonun tedavisinde yardımcı olur. Açık gözenekleri sıkılaştırır, cilt dokusunu iyileştirir ve iyileştirir. Kit, bir temizleyici, Ovma, inci kremi, maske ve insta parlaklık konsantresinden oluşur..

Kullanım:

Temizleme kremini yüzün her yerine uygulayın ve silin. Ardından ölü deri hücrelerini çıkarmak için Ovmayı nazikçe ovalayın. Kremayı tekrar uygulayın ve yaklaşık 20 dakika masaj yapın. Yüzü iyice temizledikten sonra maskeyi uygulayın ve 10 dakika daha kurumasını bekleyin. Son olarak, cildi çevre kirliliğinden korumak için insta parlak konsantre jeli uygulayın..

Fiyat:

200 gram için 461 INR

7. Vücut Bakımı Insta Beyazlatma Programı Yüz Kiti:

Vücut Bakımı Insta Beyazlatma Programı Yüz Kiti

Vücut bakımı beyazlatıcı yüz kiti her türlü cilt için uygundur. Hayati bileşeni olarak bir bitkisel beyazlatma kompleksi eklenerek nanoteknoloji ile üretilmiştir..

Kullanım:

Yüzü temizlemek için vücut bakımı cilt beyazlatıcı yüz seti temizleyicisini uygulayın. Ardından, yaklaşık 10 dakika boyunca peeling Ovucu’yu kullanın. Takviye jeli uygulayın, ardından besleyici krem ​​yaklaşık 20 dakika masaj yapın. Yüzü tamamen temizleyin, cildi sıkılaştırmak için maskeyi kullanın. Sonunda yoğun yenileme Serumunu uygulayın.

Fiyat:

250 gram için 795 INR.

8. Vücut Bakımı Altın Yüz Kiti:

Vücut Bakımı Altın Yüz Kiti

Vücut bakımı altın yüz seti, %99,9 gerçek altın ile ışıltılı ve ışıltılı bir cilt için canlandırır ve besler. Cildin nemini korumaya yardımcı olan altın ışıltısını verir. Bir temizleyici, altın Ovma, altın krem, altın yüz jeli ve altın güzelleştirici maske içerir..

Kullanım:

Temizleyici ilk olarak yüzü temizlemek için uygulanır. Ovma, cildin eksfoliye edilmesi için kullanılır, ardından masaj kremi yaklaşık 20 dakika boyunca cilde nazikçe sürülür. Ardından yüz temizliğinin ardından body gold yüz kiti jeli sürülür. Güzelleştirici altın maske tüm yüze uygulanır ve kurumaya bırakılır..

Fiyat:

200 gram için 599 INR.

9. Vücut Bakımı Diamond Spa Yüz Seti:

Vücut Bakımı Diamond Spa Yüz Seti

Body care Diamond Facial Kit, burada sağlanan beyazlatıcı cilt kremi ile cildi arındırır, eksfoliye eder, yeniler ve besler. Ayrıca cildin yoğun bir şekilde yenilenmesine yardımcı olan bir maske ve seruma sahiptir..

Kullanım:

Temizlemek için temizleyiciyi uygulayın. Ölü deri hücrelerini çıkarmak için Ovma’yı kullanın. Yaklaşık 20 dakika masaj yapmak için kremi uygulayın ve yüzü tekrar temizleyin. Maskeyi koyun ve kurumasını bekleyin. Temizledikten sonra insta parlaklık konsantresini yüzünüze uygulayın..

Fiyat:

48 gram için 240 INR

Bu serilerden hassas cildimize çok yakışan kendi ürünlerimizi seçebiliriz. Genel olarak her türlü yüz bakımı, cilde doğal olarak aydınlatılmış ve genç bir parlaklık verir. Bunlar ayrıca daha pürüzsüz bir cilt veren mükemmel vücut bakım ürünleri sağlar..