Lotus markası, Hindistan’da ün ve popüler olanıdır. Hindistan’da yaklaşık 250 cilt ve saç ürünü piyasaya sürdüler. Bunların arasında Lotus Face Pack ürünleri çok iyi bilinmekte ve buradaki hanımların çoğu tarafından denenmektedir. Çeşitli cilt tiplerine uygun çok çeşitli cilt bakım ürünleri sunarlar..

Cilt Adaleti İçin En İyi Lotus Yüz Paketleri:

Lotus yüz paketi ürünlerinden bazıları,

1. Lotus Herbals Çay Ağacı Arındırıcı Yüz Paketi:

Lotus Herbals Çay Ağacı Arındırıcı Yüz Paketi

BURADAN SATIN ALIN

Yağlı ciltler için olan bu lotus yüz paketi, abit nane kokusuna sahip bej renkli kremden oluşan sıkı bir tüp içinde gelir. Bu çay ağacı arındırıcı yüz paketinin düzenli kullanımı ile sivilce, leke ve yara izlerinden arınmış bir yüz cildi elde edebilirsiniz. Bu tam anlamıyla netleştirir. yüz tenini ve ayrıca yüz parlaklığını yoğunlaştırır.

İçindekiler: Çay Ağacı yağı, Çam, Ardıç, Petit tanesi ve Bergamot.

Kullanım: Yüzünüzü sabunla temizleyin veya iyice yıkayın. Bu lotus çay ağacı yüz paketini tüm yüzünüze cömertçe uygulayın ve kurumasını bekleyin. 20 dakika sonra yıkayın ve akne jeli uygulamak için tercih edin.

Fiyat: 120 gram tüp fiyatı 185 Rs.

2. Lotus Herbals Portakal Kabuğu ve Alp Tuzu Beyazlatıcı Cilt Parlatıcı:

Lotus Herbals Portakal Kabuğu ve Alp Tuzu Beyazlatıcı Cilt Parlatıcı

BURADAN SATIN ALIN

Bu portakal kabuğu ve alp tuzu beyazlatıcı cilt parlatıcı, toksinlerin atılmasında daha iyi çalışan portakal kabuğu ve alp tuzunun kendine özgü bir kombinasyonuna sahiptir. Gözenekleri derinlemesine temizleyerek ışıltılı bir görünüm elde etmek için cilt tonunu açar. Portakal Kabuğu cildi kir ve kirlilikten korumaya yardımcı olurken aynı zamanda sivilcelerin önlenmesine de yardımcı olur. Alp Tuzu, ölü hücreleri temizlemede etkili bir şekilde çalışır.

İçindekiler: Portakal kabuğu, İsviçre alp tuzu.

Kullanım:Paketi nemli cilde uygulayın, hafifçe ovalayın. İyi sonuçlar için 10 dakika bekletin ve durulayın..

Fiyat: 100gm tüp maliyeti 195 INR.

3. Lotus Herbals Güvenli Sun De-Tan Yüz Paketi:

Lotus Herbals Safe Sun De-Tan Yüz Paketi

BURADAN SATIN ALIN

Parlayan ciltler için bu özel lotus yüz paketi formülasyonu, cilt bronzluğunun ve benzeri güneş hasarlarının giderilmesine yardımcı olur. Bu lotus DeTan yüz paketi, cilde sağlıklı ve parlak bir ışıltı sağlamak için meyanköküsünün aktif bitkisel bileşenlerini içerir. Güneş paketinden sonra olduğu gibi güneş kaynaklı cilt hasarlarını azaltmak ve pigmentasyonu en aza indirmek için kullanılır..

İçindekiler: Meyan kökü, havuç özleri, karahindiba.

Kullanım: Güneşten içeri girdikten sonra yüzünüzü yıkayın ve kurulayın. Bu lotus bronzlaşma önleyici yüz paketi kremini tüm yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Bırak kurusun. iyice yıkayın.

Fiyat: 100gm tüp 305 INR maliyeti.

4. Lotus Bitkisel Kil Beyaz Siyah Kil Cilt Beyazlatıcı Yüz Paketi:

Lotus Herbals Clay Beyaz Siyah Clay Cilt Beyazlatıcı Yüz Paketi

BURADAN SATIN ALIN

Cilt beyazlatıcı bir yüz paketidir. Burada kullanılan siyah kil, ölü hücreleri ciltten etkili bir şekilde temizleyen ve uzaklaştıran silika ve mineraller açısından zengindir. Bu lotus kil beyaz yüz paketinde kullanılan tüm bileşenler cildin parlatılmasına ve beyazlatılmasına yardımcı olur..

İçindekiler:Siyah Kil, meyan kökü, yabanmersini.

Kullanım:Yüzün her yerine ince bir tabaka halinde uygulayın. Rahatlayın ve kuruduğunda tamamen yıkayın..

Fiyat: 60 gram için 195 INR.

5. Lotus Herbals Beyaz Glow Yoğurt Cilt Beyazlatma ve Aydınlatıcı Maske:

Lotus Herbals Beyaz Glow Yoğurt Cilt Beyazlatıcı ve Aydınlatıcı Maske

BURADAN SATIN ALIN

Ana bileşen Yoğurt, aktif cilt aydınlatıcı, yaşlanma karşıtı, sıkılaştırıcı ve cildimizin yeniden yapılandırıcı ajanı olan laktik asit bakımından zengindir. Bu lotus beyazlatıcı yüz paketi ayrıca gözenekleri dezenfekte etmede, akneyi önlemede ve cilt dokusunu canlandırmada etkilidir..

İçindekiler: yaban mersini, yoğurt.

Kullanım: Bu nilüfer beyazı parıltılı yüz paketi cummask’in gerekli miktarını tüm yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Kurumasını bekleyin ve yüzünüzü iyice yıkayın.

Fiyat:80 gr için 157 rupi.

6. Lotus Herbals Frujuvenate Cilt Mükemmelleştirici ve Gençleştirici Meyve Paketi:

Lotus Herbals Frujuvenate Cilt Mükemmelleştirici ve Gençleştirici Meyve Paketi

BURADAN SATIN ALIN

Bu lotus meyvesi yüz paketi, yeni bir canlılık ve adil bir parlaklık veren hasarlı cildi nazikçe geri yükleyen doğal alfa hidroksi meyve asitleri içerir. Adalet için bu lotus yüz paketi, özellikle haftalık sıkılaştırıcı, nemlendirici, besleyici ve yatıştırıcı bir şımartmaya ihtiyaç duyan olgunlaşmış bir cilt içindir..

İçindekiler: Elmalar, üzümler, havuçlar, şeftaliler, Meyve suyu formlarında ananaslar, kaolin.

Kullanım: Yüzün her yerine bolca uygulayın. Arkanıza yaslanın ve kuruması için rahatlayın. Daha sonra tamamen durulayın.

Fiyat:60 gram için 153 rupi.

7. Lotus Herbals Temizleyici Yüz Yeşil Çay ve Papatya Yatıştırıcı Maske:

Lotus Herbals Temizleyici Yüz Yeşil Çay ve Papatya Yatıştırıcı Maske

BURADAN SATIN ALIN

Çok taze ve aromatik bir kokuya sahiptir. Sağlıklı bir ışıltı vermek için yüzü çok iyi temizler. Tüm cilt tipleri için uygundur. Akne eğilimli ciltler için de iyi çalışır. Düzenli kullanım cildin gözle görülür şekilde daha adil görünmesini sağlar.

İçindekiler: Yeşil Çay, Papatya, lavanta, ebegümeci, gül çiçeği özü.

Kullanım: Bu yeşil paketin gerekli miktarını nemlendirilmiş cilde uygulayın, hafifçe ovalayın. İyi sonuçlar için 20 dakika bekletin. Maske kuruduğunda durulayabilirsiniz..

Fiyat: 80 gram için 195 INR’dir..

8. Lotus Herbals Marinyouth Marine yeniden yapılandırması & Yaşlanma Karşıtı Yüz Maskesi:

Lotus Herbals Marinyouth Marine yeniden yapılandırma & Yaşlanma Karşıtı Yüz Maskesi

Bu lotus yüz maskesi, çok iyi doğal mineral ve tuz kaynağı olan Yosun, Deniz yosunu ve Deniz likenlerinden oluşur. Cildimize gerekli vitaminleri ve besinleri verirler. Yüz cildi için yaşlanma karşıtı, sıkılaştırıcı ve yeniden yapılandırıcı maddeler olarak hareket ederler..

İçindekiler: Deniz yosunu, deniz yosunu, deniz likeni.

Kullanım: Bu maskeden bol miktarda yüzünüze, gözlerden kaçınarak uygulayın. 20 dakika bekletin. Soğuk suyla durulayın.

Fiyat:120 gram için 185 rupi.

9. Lotus Herbals Youthrx Yaşlanma Karşıtı Sıkılaştırıcı Yüz Maskesi:

Lotus Herbals Youthrx Yaşlanma Karşıtı Sıkılaştırıcı Yüz Maskesi

BURADAN SATIN ALIN

Kuru ciltler için bu lotus yüz paketi, yosun özü adı verilen olağandışı bir bileşen ve cildi hücresel düzeyde yeniden yüzeye çıkaran ve detoksifiye eden devrim niteliğindeki ginplex gençlik bileşiği ile zenginleştirilmiştir. Bu kuruluğa neden olmaz. Cildi besler, nemlendirir, ölü deri pullarından arındırır..

  • İçindekiler: Yosun özü, Ginseng, zencefil.
  • Kullanım: Tüm yüze uygulanır ve ciltte 20 dakika etki etmesini sağlar. Kurumaz. Daha sonra tamamen durulayın.
  • Fiyat: 80 gram için 295 rupi.

Burada tartışılan tüm maskeler ve yüz paketleri her birey için faydalıdır. Her biri kendi cildine en uygun olanı seçerek kendi tercihini yapabilir. Tüm ürünler şirket tarafından iyi araştırılmış ve klinik olarak kanıtlanmıştır..