Khadi Natural, cilt ve saç için doğal bitkisel ürünler üreten harika bir şirkettir. Bu Khadi yüz paketi ürünleri tüm cilt tipleri içindir ve güvenle kullanılabilir. Ürettikleri çok çeşitli yüz paketlerine göz atın.

Hindistan’daki En İyi ve En Yeni Khadi Yüz Paketi Ürünleri:

Hindistan’da gösterilen en iyi 9 Khadi yüz paketi ürünü ile burada bulalım.

1. Khadi Gül Yüz Paketi:

Khadi Gül Yüz Paketi

BURADAN SATIN ALIN

Khadi Rose Face paketi, yaşlanmayı geciktirme gibi faydaları olan ve olgun ciltler için harika olan bitkilerin harika bir karışımıdır. Khadi yüz paketi gülünü yüzünüze, boynunuza ve hatta ellerinize cildinizi gençleştirmek ve derinlemesine bakım vermek için kullanın. Ciltteki kuruluktan kurtulmaya ve güçlü ve elastik hale gelmesi için nemlendirmeye yardımcı olacaktır..

Nasıl kullanılır: Khadi Rose Yüz Maskesi ile macun yapmak için Süt veya gül suyu kullanın. Yüzünüzün tamamına boynunuza kadar tabaka halinde uygulayınız. En az 10-15 dakika cilt üzerinde etki etmeye bırakın. Pul pul dökmek için suyla hafifçe ovun. Sonra durulayın.

İçindekiler: Gül suyu.

Fiyat: 50 gram için Rs.120.

2. Khadi Altın Soyulabilir Maske:

Khadi Altın Soyulabilir Maske

BURADAN SATIN ALIN

Altın Soyulabilir Maske, saf bal ve altın tozu özünün güçlü bir karışımı olduğu için kuru ciltler için en iyi Khadi yüz paketidir. Cildi beslemeye ve gözenekleri sıkılaştırmaya yardımcı olan doğal yağlara sahiptir. Bu, cildin akne ve diğer cilt problemlerine dönüşmesini engeller..

Nasıl kullanılır: Yüz maskesini gül suyu, sade su veya sütle karıştırın. Tüm yüzünüze ve boynunuza ince bir tabaka halinde uygulayın. Tamamen kurumaya bırakın. Maskeyi soyun.

İçindekiler: Salatalık Özü, Altın Tozu, Baz Q.S.

Fiyat: 140 TL

3. Khadi Sandal ve Gül Yüz Paketi:

Khadi Sandal ve Gül Yüz Paketi

BURADAN SATIN ALIN

Khadi Sandal & Rose Face Pack bir Ayurveda ürünüdür. Bu Khadi sandal ağacı yüz paketi cildinize temiz bir görünüm verir ve cildi iyileştirir.

Nasıl kullanılır: Yüz maskesi ve su macununu kullanın. Bunu cilde uygulayın ve 15 dakika bekletin. Daha sonra güzel cildi ortaya çıkarmak için maskeyi çıkarmak için suyla ovalayabilirsiniz..

İçindekiler: Sandal Yağı, Fesleğen Yağı, Jojoba Yağı, Fullers Toprak.

Fiyat: 50*2 gram için Rs.180.

4. Khadi Sandal Ağacı Yüz Paketi:

Khadi Sandal Ağacı Yüz Paketi

BURADAN SATIN ALIN

Bu khadi sandal ağacı bitkisel yüz paketi, ısıyı ciltten uzak tutmak için mükemmel olan sandal ağacının iyiliği ile doludur. Bu, cildi yumuşak ve parlak bırakır. Sandal ağacının antiseptik özellikleri de cildin sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Parlayan ve daha genç görünen parlak bir cilt bulacaksınız..

Nasıl kullanılır: Yüz paketinden iyi bir miktar alın ve ardından su veya hatta sütle karıştırın. Daha sonra yüzünüze bir tabaka uygulayabilir ve 15 dakika bekletebilirsiniz. Yıkayın ve farkı görün.

İçindekiler: Fuller’s Earth, Sandal Ağacı Tozu.

Fiyat: 50 * 2gm için Rs 170.

5. Khadi Neem Yüz Paketi:

Khadi Neem Yüz Paketi

BURADAN SATIN ALIN

Khadi Neem Face Pack, cildinizin günlük kirlilikten kurtulmasına yardımcı olur. Cildinizin altında yatan tüm toksinler bu ürünle temizlenebilir ve cildinizdeki bakteri, mikrop ve kirden kurtularak temiz ve sağlıklı bir ışıltı elde edebilirsiniz..

Nasıl kullanılır: Yaklaşık 5 gram yüz paketini su veya sütle kullanmak size iyi bir macun verebilir. Bunu yüz ve boyun bölgesinde kullanın ve 10 dakika bekletin. Daha sonra suyla yıkayabilir ve pul pul dökmek için ovalayabilirsiniz..

İçindekiler: Neem, Fullers Toprak, Fesleğen Yağı, Jojoba Yağı.

Fiyat: 50 * 2gm için Rs.160.

6. Khadi Rose ve Orange Yüz Paketi:

Khadi Rose ve Turuncu Yüz Paketi

BURADAN SATIN ALIN

Gül & Orange Face Pack bir Ayurvedik üründür ve tüm cilt tipleri için güvenle kullanılabilir. Yağlı ciltler için Khadi yüz paketi cilde temiz bir görünüm verir ve ten rengini aydınlatır..

Nasıl kullanılır: Ürün süt veya su ile karıştırıldığında güzel bir macun verecektir. Bunu yüzünüze uygulayın ve yaklaşık 10 dakika bekletin. Daha sonra maskeyi temizlemek için su kullanabilirsiniz..

İçindekiler: Gül, Portakal, Sandal Ağacı, Zerdeçal.

Fiyat: 50 * 2gm için Rs180.

7. Khadi Meyve Yüz Paketi:

Khadi Meyve Yüz Paketi

BURADAN SATIN ALIN

Khadi Fruit Face Pack, papaya suyu, akhrot yağı, zeytinyağı, portakal özü gibi harika meyve özlerinden yapılmıştır. Her türlü cilt için faydalıdır. Ayrıca, bu Khadi yüz paketini adalet için kullanabilirsiniz çünkü meyveler cildi aydınlatır..

Nasıl kullanılır: Yüz paketini gül suyu, süt veya sade su ile karıştırın. Cilde uygulayın ve 10 dakika bekletin. Daha sonra paketi sade suyla çıkarın.

İçindekiler: Papaya Suyu, Akhrot Yağı, Zeytin, Yağ, Portakal Özü vb..

Fiyat: 50 * 2gm için Rs.180.

8. Khadi Kırışıklık Karşıtı Yüz Paketi:

Khadi Kırışıklık Karşıtı Yüz Paketi

BURADAN SATIN ALIN

Kırışıklık Karşıtı khadi bitkisel yüz paketi safran, sandal yağı, papaya, badem yağı ve buğday tohumu yağı ile yapılır. Bu öğelerin her biri cilde bir şekilde yardımcı olur. Safran cilt tonunuzu aydınlatır ve ona genç bir görünüm kazandırır. Badem yağı cildinizi nemlendirmek ve beslemek için harikadır..

Nasıl kullanılır: Pürüzsüz bir macun yapmak için su ile yeteri kadar khadi yüz maskesi kullanın. Bunu cildinize uygulayın ve 15 dakika bekletin. Sade su ile peeling yaparak beslenmiş cilde kavuşun. İyice durulayın.

İçindekiler: Fesleğen, Yeşil Elma Özleri, Kollajen, Sandal, Fullers Toprak, Çemen otu, Neem, Gül Yaprakları, Deniz Köpüğü.

Fiyat: Rs. 50 gram için 120.

9. Khadi Neem ve Tulsi Yüz Paketi:

Khadi Neem Tulsi Yüz Paketi

BURADAN SATIN ALIN

Bu Khadi Neem ve Tulsi Face Pack, sivilceleri gidermek için faydalı olan harika bir üründür. Kırışıklıkları azaltmaya da yardımcı olur & cildinizi sıkı ve elastik hale getirin.

  • Nasıl kullanılır: Yüz paketini biraz su veya süt ile kullanabilirsiniz. Bir macun yapın ve ardından yüzünüze yayın. Çalışması için yaklaşık 10 dakika bırakın. Ardından normal su ile durulayın.
  • İçindekiler: Neem, Tulsi, Gül Özleri
  • Fiyat: 100gm için Rs.200.

Khadi ürünleri cildiniz için en iyisidir. Cildinize ışıltılı ve parlak görünmesi için ihtiyaç duyduğu güzellik bakımını yapın.