Herkes güzel görünmek ister ve bunun için farklı ürünler satın almak için çok para harcar. Bu nedenle, piyasada siyah noktaların, sivilcelerin ve yüzdeki diğer lekelerin giderilmesine yardımcı olan birçok yüz paketi ve ürünü bulunmaktadır. Ananas, lezzetli bir meyve olmasının yanı sıra, doğal güzelliği geri kazandıracak maddeler de içerir. Ananas yüz maskesinin birçok faydası vardır. Ayrıca fazla yağ ve kirden kurtulmaya yardımcı olur. Kullanarak da faydalanabilirsiniz..

Kendiniz Yapabileceğiniz En İyi Ananas Yüz Maskeleri

Bu ananas yüz paketleri, piyasada bulunan diğer yüz paketlerinden çok daha etkilidir. Bu ananas yüz maskesini evinizde kolayca yapabilirsiniz..

Ananas Yüz Maskesi Nasıl Yapılır:

Ev yapımı ananas yüz maskesi listelerinden bazılarına bakalım.,

1. Bal Ananas Yüz Maskesi:

Ballı Ananaslı Yüz Maskesi

Bu, mevcut en iyi ananas yüz paketlerinden biridir. Özellikle siyah noktaların temizlenmesinde kullanılır. Kullanımı kolay peeling maskesidir..

Yöntem / Nasıl başvurulur / Bunu ne sıklıkla yapmalısınız??

Malzemeleri mutfak robotuna koyun ve macun kıvamına gelene kadar karıştırın. Daha sonra bu karışımı yüzünüze ve boynunuza uygulayın. 30 dakika bekletin ve kurumasını bekleyin. Yüzünüzü suyla yıkayın. Pat yüzümüzü kurutur. Siyah noktaları ve yüzünüzdeki sivilceleri temizlemek için haftada bir kez bunu kullanın.

Bu neden işe yarıyor

Cildinizdeki kirleri gidermeye yardımcı olur

Dikkat

Soyulurken, hassas ciltlerde tahrişe neden olabilir..

Faydalar

Yapımı çok kolay ve hiçbir yan etkisi yok.

2. Papaya Ve Ananas Yüz Maskesi:

Papaya Ve Ananas Yüz Maskesi

Bu ananaslı papaya yüz maskesi, cildinizi daha yumuşak ve pürüzsüz hale getiren bir peeling krem ​​maskesidir. Ayrıca teninizin daha parlak olmasını sağlar. Tüm cilt tipleri için idealdir.

Yöntem / Nasıl başvurulur / Bunu ne sıklıkla yapmalısınız??

Temizlenmiş ve kuru cilde ince bir tabaka halinde uygulayınız. 10-15 dakika bekletin ve ılık su ile durulayın. Haftada 3 defaya kadar kullanabilirsiniz.

Bu neden işe yarıyor

Cildi eksfoliye eder ve daha parlak hale getirir. Cildi daha pürüzsüz ve yumuşak bırakır.

Dikkat

Hassas ciltlerde tahrişe neden olabilir.

Faydalar

Yapımı çok kolay ve hiçbir yan etkisi yok.

3. Ananas Suyu Yüz Maskesi:

Ananas Suyu Yüz Maskesi

Bu kendin yap ananaslı yüz maskesi, cildinizi eksfoliye eden ve yüzünüzü taze ve ışıltılı bırakan maddeler içerir. Yüzdeki ananas suyu çok faydalıdır ve uygulandığında iyi sonuçlar verir..

Yöntem / Nasıl başvurulur / Bunu ne sıklıkla yapmalısınız??

Biraz ananas parçalayıp yüzünüze sürmeyi deneyebilirsiniz. 15-20 dakika kuruyana kadar bekleyin. Bundan sonra su ile durulayın. Taze ve parlak bir cilt elde etmek için bunu haftada bir kez kullanın..

Bu neden işe yarıyor

Cildinizdeki kirlerin giderilmesine yardımcı olur ve cildinizin daha parlak olmasını sağlar. Cildinizdeki siyah noktaları ve diğer akne ve sivilceleri yok eder..

Dikkat

Soyulurken hassas ciltlerde tahrişe neden olabilir ve göze de iyi gelebilir..

Faydalar

Yapılışı çok kolaydır ve herhangi bir yan etkisi yoktur. Cildiniz için mükemmel bir çözümdür

Bunlar bazı farklı ananas yüz paketleriydi. Gördüğünüz gibi ananas meyvesi bizim için ne kadar faydalıdır. Sadece sağlığımız için değil cildimiz için de faydalıdır. Cildinizin daha uzun süre daha parlak ve taze olmasına yardımcı olur. Ayrıca ciltteki koyu lekelerin giderilmesine de yardımcı olur..