Sabahları bir fincan yeşil çay içmek gerçekten iyi bir fikir çünkü yeşil çay sağlıklı ve vücudumuz için uygundur. Sadece sağlık dostu değil, aynı zamanda cilt toneridir. Yüz yıkama olarak da kullanabilirsiniz, yeşil çay yüz yıkama çok cilt dostudur ve cildinizin her zaman daha genç ve parlak görünmesini sağlar. Bir ev yapımı yeşil çay yüz yıkama yöntemini deneyebilirsiniz. Günlük kullanımınız için de deneyin,

yeşil çay yüz yıkama

Akne Gözenekleri ve Diğer Cilt Sorunları İçin En İyi Yeşil Çay Yüz Yıkamaları:

Piyasadaki yüz yıkama ürünlerine baktığımızda, aşağıda belirtilen ilk 9 yeşil çay yüz yıkamasını da deneyebiliriz.,

1. Akne için Yeşil Çay Yüz Yıkama:

Akne için Yeşil Çay Yüz Yıkama

Bu, akne için yeşil ağaç doğal yeşil çay yüz yıkamadır ve bu, paraben içermeyen tip yüz yıkamadır. Kirleri çıkarmak istiyorsanız ve yüzünüzdeki ışıltıya ihtiyacınız varsa, o zaman bu sizin olacaktır. Cildinizin tamamen nemli kalmasına yardımcı olur. Fab India, bu yeşil çay yüz yıkamasını hoş bir koku ile sundu. Bu, tüm cilt tipleri için yararlıdır.

Kullanmak: Yüzünüzü ıslatın, yüzünüze nazikçe uygulayın, dairesel hareketlerle masaj yapın, ardından yıkayın ve kurulayın. Yüzünüzde herhangi bir yüz yıkama jeli kullanırken gözlerinize dikkat edin.

Fiyat: 100ml için 290 INR.

2. Lakme Temizle Gözenek Yüz Yıkama:

Lakme Temizle Gözenek Yüz Yıkama

Bu yeşil çay özü yüz yıkaması çok iyi bir temizleyicidir. Lakme şeffaf gözenekli yüz yıkama, cildinizdeki kiri ve yabancı maddeleri temizler ve sivilcesiz, yumuşak ve pürüzsüz bir cilt verir. Cildinize doğal bir dokunuş veren ve ışıltılı hale getiren yeşil çay özleri ile zenginleştirilmiştir..

Kullanmak: Günde iki kez tüm yüz ve boyun bölgesine dairesel hareketlerle kullanabilirsiniz. Su ile durulayın ve kurulayın.

Fiyat: 100 gram için 160 INR

3. Erik Yeşil Çay Gözenek Temizleyici Yüz Yıkama:

Erik Yeşil Çay Gözenek Temizleyici Yüz Yıkama

BURADAN SATIN ALIN

Bu %100 sabunsuz yüz yıkama, en iyi yeşil çay yüz yıkamasıdır. Cildinizi eksfoliye eden ve onu adil ve parlak yapan yeşil çay özleri ile yüklüdür. Ürün parabenler, ftalatlar ve propilen glikol içermez. SLS, DEA VE PABA. Ürün şeffaf açık yeşil renktedir, yeşil çayın heybetli kokusuna sahiptir ve cildinizde taze bir görünüm bırakır..

Kullanmak: Nemli cildinize hafifçe masaj yapın ve suyla yıkayın..

Fiyat: 75 ml için 345 INR

4. Innis Ücretsiz Yeşil Çay Temizleme Köpüğü:

Innis Ücretsiz Yeşil Çay Temizleme Köpüğü

Bu kalın beyaz kremalı yeşil çay yüz yıkaması bir antioksidandır. Ürün her cilt tipi için oldukça kullanışlıdır. Cildi derinlemesine temizler ve ölü hücre tabakasını temizler. Cildi lekesiz ve beyaz yapar. Ürün, cildi arındıran ve onu adil ve güzel yapan beyazlatıcı yüz yıkama yeşil çay özü ile zenginleştirilmiştir..

Kullanmak:Nemli yüze ve boyuna yukarı doğru hareketlerle masaj yapın, köpürtün ve tatlı su ile durulayın.

Fiyat: 150 ml için 1700 INR

5. Çay Ağacı ve Yeşil Çay Yüz Yıkama:

Çay Ağacı ve Yeşil Çay Yüz Yıkama

BURADAN SATIN ALIN

İyi bir temizleyici arıyorsanız, bunu deneyin. Vücut dükkanı çay ağacı yüz yıkama, kirlilikle savaşır ve günlük olarak cildinizdeki kirleri giderir. Ürün cildinizdeki yara izlerini giderir ve cildinizi her zaman taze ve genç yapar. Çay ağacı özleri cildinizi yumuşak ve pürüzsüz hale getirir. Deneyin ve bir hafta içinde değişimi hissedeceksiniz..

Kullanmak: Üründen birkaç damla alın. Sadece nemli yüzünüze köpürtün. 1-2 dakika bekletin. Temiz su ile yıkayın.

Fiyat: 150 ml için 950 INR

6. Çay Ağacı Yağı Yeşil Çay Yüz Yıkama:

Çay Ağacı Yağı ve Yeşil Çay Yüz Yıkama

BURADAN SATIN ALIN

Avon naturals çay ağacı ve yeşil çay yüz yıkama, bol miktarda çay ağacı yağı ve yeşil çay faydaları ile zenginleştirilmiştir. Her iki çay özünün kombinasyonu her türlü cilt üzerinde çok iyi çalışır ve her zaman yağsız yumuşak ve parlak bir cilt verir. Ürün, küçük yeşil toplara sahip şeffaf kalın jel görünümündeki kiri derinlemesine temizler ve genç ve güzel bir cilt verir..

Kullanmak: Yüzünü ıslat. Ürünün birkaç damlasını köpürtün. su ile yıkayın.

Fiyat: 100 gram için 199 INR.

7. Japon Yeşil Çay Yüz Yıkama:

Japon Yeşil Çay Yüz Yıkama

BURADAN SATIN ALIN

Citra sivilce temizleme yüz yıkama jeli, sivilceleri azaltan ve önleyen formül olan Japon yeşil çayının bolluğu ile zenginleştirilmiştir. Ürün size sadece sivilcesiz bir cilt vermekle kalmaz, aynı zamanda onu adil ve beyaz yapar..

Kullanmak: Madeni para büyüklüğünde yüz yıkamayı avucunuza alın. Nemli yüzünüze iyice köpürtün. su ile temizleyin.

Fiyat: 50 gram için 75 INR

8. Ayurveda ve Bitkisel Yeşil Çay Nemlendirici Yüz Yıkama:

Ayurveda ve Bitkisel Yeşil Çay Nemlendirici Yüz Yıkama

BURADAN SATIN ALIN

Adidev Ayurveda ve bitkisel yeşil çay yüz yıkama, her tür cilt için mükemmeldir. Ürün cildi parlak ve çekici hale getirir. Ürün %100 bitkisel ve doğaldır..

Kullanmak: Üründen birkaç damla alın. Sadece nemli yüzünüze köpürtün. 1-2 dakika bekletin. Temiz su ile yıkayın.

Fiyat: 100 ml için 160 INR

9. Globus Çözümleri Yeşil Çay & Çay Ağacı Yüz Yıkama:

Globus Çözümleri Yeşil Çay & Çay Ağacı Yüz Yıkama

BURADAN SATIN ALIN

Globus, güzellik ürünleri ile ünlüdür. Bu yeşil çay yüz yıkama, yeşil çay ve çay ağacının özü ile zenginleştirilmiştir. Ürün yüzünüzü derinlemesine temizler, güzel ve sağlıklı hale getirir. Yüzünüzdeki ölü hücreleri temizler ve adil ve yumuşak olmasını sağlar..

  • Kullanmak: Yüzünü ıslat. Ürünün birkaç damlasını köpürtün. su ile yıkayın.
  • Fiyat: 100 ml için INR 120.

Yeşil çay ve çay ağacı yağı özleri ile yüklü olan ve cildinizdeki muhteşem değişimi hissettiren yeşil yaprak yüz yıkama %100 bitkisel ürünler. Yukarıdaki yeşil yapraklar yüz yıkama, size her zaman parlak ve parlak bir cilt verir..