Yüzük hem erkek hem de kadın tarafından süslenen bir mücevherdir. Mücevherat olarak yüzükler çok eskidir ve tarihten izler taşır. Eski Krallık Mısır’daki insanlar çeşitli parmak yüzükleri takarlardı ve o zamandan beri moda oldu. Yüzük farklı şeyleri simgeliyor. Kullanıcının yararı için taşlarla giyilirler ve nişan yüzüklerinde çiftler arasında değiştirilirler..

platin yüzük

Sol elin dördüncü basamağı veya yüzük parmağı, dünyanın birçok yerinde alyans takmak için geleneksel bir yer haline geldi. Sol elin yüzük parmağının bir damarla doğrudan kalbe, yani aşk damarına bağlı olduğuna dair eski inanışla ilişkilidir. Bunların dışında kişinin güzelliğini artıran moda takıları olarak da kullanılır..

Kadın ve Erkek Platin Yüzüklerin Son Tasarımları:

Platin en güzel metaldir ve eğer şaşırtıcıysa sesi duyulur. İşte kızlar ve çiftler için bazı platin yüzük tasarımları.

1. Kızlar için Platin Çiçek Yüzük Tasarımı:

Kızlar için Platin Çiçekli Yüzük Tasarımı

Çiçekler her zaman olduğu gibi patlamayı ve başarıyı sembolize eder. Bu platin yüzük, pırlantalı ve mor taşlı üç yapraklı çiçeğe sahiptir. Yüzüğün içine yerleştirilmiş pırlantalı mor çiçek, zarif görünmesini sağlar. Bu kızlar için mükemmel bir platin yüzük. Serin ve parlak görünüyor. Uzun parmaklar ve bu yüzük harika bir eşleşme. Bu renkli platin yüzükle kendinden emin bir şekilde hareket edebilirsin..

2. Basit Yuvarlak Platin Yüzük:

Basit Yuvarlak Platin Yüzük

Basit olmak zorundaysa, ancak yaymak istiyorsanız, o zaman küçük pırlantalı bu yuvarlak platin yüzük idealdir. Resmi bir toplantıda çok renkli olmadan şık görünmek gerektiğinden, resmi elbise ve vesileyle giyilebilir. Bu yuvarlak platin yüzük, elbiseleri eşleştirmede herhangi bir sorun yaşamadan herhangi bir kıyafet üzerinde kolayca taşıyabilen gençler için harika bir tasarımdır..

3. Yay Düğüm Platin Yüzük:

Yay Düğüm Platin Yüzük

Yay düğümü sadece saç bantlarında veya ayakkabılarda değil, yüzüklerde bile. Yay düğümlü platin halka, açıkça görülebilecek büyük bir halkadır. Yüzüğün üzerine yapılan fiyonk düğümün her yerinde parıldayan elmaslar var. Göz kamaştıracak ve tüm dikkati üzerine çekecek ve kullanıcının güzel görünmesini sağlayacak mükemmel bir parti Mücevheridir. Büyük fiyonklu platin yüzükler artık ne giydiklerini göstermek istediği için trend. Yüzük ne kadar büyükse görünüm o kadar güzel. Geleneksel kıyafetler üzerinde daha güzel görünecek.

4. Bayan Bükülmüş Platin Nişan Yüzüğü:

Bayan Twisted Platin Nişan Yüzüğü

Bu platin yüzüğün güzel yüzeyi, onu bir platin nişan yüzüğü yapar. Parmağın alt kısmı bu bükülmüş halka ile kaplanacaktır. Büyük bir güçle parıldayan yüzüğün bükülmüş halkalarına gömülü elmaslara sahiptir. Kişiye çok şık bir görünüm kazandıracaktır. Bu yüzük nişanı unutulmaz kılacak. Elinizi sevimli göstermek için işyerinde ve partilerde düzenli olarak yüzük olarak da takılabilir..

5. Pırlantalı Kız Platin Kalp Yüzük:

Pırlantalı Kız Platin Kalp Yüzük

Kalp tasarımı eski olsa da modası asla geçmez. Bir kalp, ilişkideki muazzam aşkı sembolize eder ve bu platin kalp yüzüğü onu ifade etmenin en iyi yoludur. Bu platin yüzük benzersiz bir tasarıma sahiptir; Birleştirilmiş iki halka ve üstte elmaslarla yapılmış bir kalp görünümüne sahiptir. Kalp arasındaki boşluk, görünümünü süper şık kılan büyük bir tek elmasla doldurulur. Sevdiklerine hediye edilebilirler.

6. Kadınlar için Geleneksel Altın ve Platin Yüzükler:

Kadınlar için Geleneksel Altın ve Platin Yüzükler

Altının kendisi değerli bir metaldir. Bu Altın hazırlanmış platin yüzük çok güzel görünüyor. Sarı ve beyaz metal kombinasyonu olağanüstü. Yüzükteki altın sanat eseri, Mughals anıtlarında bulunan sanat eserine benzer, bu da çiçek ve kavisli yaprak tasarımının tarihten bugüne kadar favori olduğunu temsil eder. Bu altın platin yüzük, geleneksel kıyafetler üzerinde zarif görünecek ve her yaş grubundan kadın tarafından giyilebilir..

7. Tektaş Pırlanta Platin Yüzük Tasarımı:

Tektaş Pırlanta Platin Yüzük Tasarımı

Solitaires taleplerde her zaman en üsttedir. Bu tektaş platin yüzük, üstünde büyük bir tektaş ile o parlak platin ve puantiyeli elmas tasarımlarına sahip değil. Başka tasarımları yok, hala çarpıcı görünüyor. Herhangi bir kıyafet üzerine giyilebilir ve kullanıcının sevimli görünmesini sağlar..

8. Güzel Siyah Platin Yüzük:

Güzel Siyah Platin Yüzük

Siyah, herhangi bir şeye eklendiğinde kraliyet rengi onu çekici kılar. Bu platin yüzük, kesinlikle harika görünen elmas anahatlı siyah çiçeğe sahiptir. Kontrast renk kombinasyonu istiyorsanız, siyah beyaz kombinasyonu en iyisidir. Bu yüzük sorunsuz görünüyor. Güzelliğini göstermek için partilerde giy.

9. Platin Taşlı Alyans:

Platin Taşlı Alyans

Yakut, safir, zümrüt gibi renkli taşlar platine eklendiğinde yüzüğü daha değerli kılmaktadır. Platin alyanslar, kıyafete uygun taşlara sahiptir. Bu yüzük, çiçek olarak güzelce düzenlenmiş yeşil taşa sahiptir. Bu yüzük, geleneksel kıyafetler üzerine giyildiğinde, görünümü dikkat çekici hale getirecektir. Çok çekici ve göze hoş geliyor.

10. İncili Platin Nişan Yüzüğü:

Platin İncili Nişan Yüzüğü

İncilerin kendisi zarif görünüyor ve platin yüzük eklendiğinde kullanıcıya şıklık katıyor. İnci asil bir görünüm verir ve nişan için platin yüzüklerde kullanılabilir. Yanındaki inci, görkemli dokunuşuyla ilişkinin sonsuza kadar sürmesini sağlayacaktır..

11. Dumanlı Platin Yüzük Mücevherat:

Dumanlı Platin Yüzük Takı

Bu platin yüzük dumanlı özelliklere sahiptir ve her yerde elmaslar ve merkezde büyük bir elmas vardır. Klasik görünüyor. Eski moda görünüyor ama değil. Hatta esmer ten üzerinde sevimli bir görünüm verecektir. Kullanıcının sevimli görünmesini sağlayacaktır.

12. Kızlar için Geniş Platin Yüzükler:

Kızlar için Geniş Platin Yüzükler

Geniş halkalar, parmağı kaplayan çeyrek yapar ve görünümü takdire şayan kılar. Bu geniş platin halkanın tepesinde göz kamaştıran ışıltılı kristaller var. Çok havalı görünüyor ve gençler şık ve farklı görünmek için kolejlerde ve her gün giyebilir.

13. Günlük Giyim için Tüy Dokunmatik Platin Yüzük:

Günlük Kullanım için Feather Touch Platin Yüzük

Çok sade ve şık bir yüzük, bu tüy işlemeli platin yüzük. Sert ve sert bir görünüm verir ve kullanıcının cesaretini gösterir. Basit ama şık görünmesi gereken her yerde ve profesyonel amaç için giyilebilir..

14. Kalın & Tatlı Platin Çift Yüzük:

Kalın & Tatlı Platin Çift Yüzük

Bu çiftler için bir platin yüzük. Yüzüklerin çift olarak takılabileceği çok nadir tasarımlar vardır ve bu da onlardan biridir. Cesur olan, tamamen pürüzsüz olan erkek için ve sadece üstte bir pırlanta iken, kadın için pırlantanın yan tarafında kanat gibi görünen tasarımların olduğu yüzük. Mükemmel bir çift bu yüzükleri arıyor olmalı. Adam bunu alabilir ve karısına kanatlar verebilir ve yüzükler gibi uçmasını destekleyebilir..

15. Çiftler için Platin Yüzüklere Mavi Dokunuş:

Çiftler için Platin Yüzüklere Mavi Dokunuş

Gökyüzü ve su mavidir ve bu mavi renk bu halkalara yansır. Mavi asil bir renktir ve bu yüzükler platin renginin yarısı ve çok basit tasarımda çok güzel görünen yarı mavidir. Yanlarında küçük bir elmas kasalı. Eşleştirme için mavi elbise üzerine giyilebilir ve çiftler halka açık ortamlarda veya iş yerinde aynı yüzükleri takarak ilişkilerini sessizce açabilirler..

16. Düğün için Kalp Ortak Platin Yüzükler:

Düğün için Kalp Ortak Platin Yüzükler

Bu kalp eklemli platin yüzükler nişan veya düğün için idealdir. Tam kalp ancak birleştirildiğinde yapılır. Bir çift, partnerle bir yarısı ve diğer yarısı ile yarı kalbe sahip olacaktır. Bu platin yüzükler, birbirlerine olan sevgiyi ifade etmenin en iyi yoludur. Kavga olabilir ama bu yüzükler sihir kesinlikle ortakları daha da yakınlaştıracaktır..

17. İnanılmaz Kelebek Platin Yüzük:

İnanılmaz Kelebek Platin Yüzük

Kelebek, hayattaki büyük dönüşümü temsil eder ve bizi kanatlarını genişletmeye ve ilerlemeye çağırır. Bu platin kelebek yüzük, kendine fayda sağlamanın yanı sıra inanmayanlar için bir moda yüzük olarak kullanılabilir. Üstünde kelebek tasarımlı, içinde elmas kaplı güzel platin yüzük. Gençlere ve genç kadınlara şık bir görünüm kazandıracak.

18. Kadınlar için Pırlanta Yapraklı Platin Yüzükler:

Kadınlar için Pırlanta Yapraklı Platin Yüzükler

Doğa severler, bu yaprak tasarımlı platin yüzüğü kesinlikle seveceklerdir. Her tarafı pırlantalı ve ışıltılı yaprak görünümlü benzersiz bir görünüme sahiptir. Bu güzel yüzük çok sevimli ve kullanıcıyı harika hissettirecek. Güzel tasarımı ve göz kamaştırıcı görünümü nedeniyle herkes üzerinde hoş görüneceği için her yaştan kadına hediye edilebilir..

19. Erkekler ve Kadınlar için Kablolu Platin Yüzükler:

Erkekler ve Kadınlar için Kablolu Platin Yüzükler

Bu platin halka, birçok telin birbirine kenetlenmiş gibi görünüyor. Çok arsız bir görünüm verir. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilebilir. Bunu havalı kıyafetlerle giyen kolej kızları göz alıcı görünmelerini sağlayacaktır. Erkekler bunu açıkça görünür kılmak için siyah kıyafetler üzerine giyebilir ve bu da kesinlikle kişiliklerine çekicilik katacaktır. Birine bir sınıf verir.

20. Platin Yüzük Üzerinde Sürüngenler:

Platin Yüzük Üzerinde Sürüngenler

Sürüngenler, yerde büyüyen ve hareket eden bitkilerdir. Yukarı tırmanmıyorlar. Bu sanat, bu platin halkada kopyalanmıştır. Bu halka, bir çiçeği betimleyen ve sapı sıralayan bir küme olarak üç yuvarlak tasarıma sahiptir. Genel olarak tasarım güzel görünüyor. Çok basit bir tasarımdır ancak diğer yüzük tasarımlarından daha az değildir. Aslında kendi sınıfı var. Bu, gençlerde havalı ve eşinin ona hediye ettiği kişide güzel görünecek..

21. Antik Platin Alyans:

Antik Platin Alyans

Antika platin yüzük bulmak zor ama bu onlardan biri. Güzel görünüyor. Dumanlı görünümü ile benzersiz tasarımlara sahiptir. Bu antika platin yüzüğü kullanarak, olayı daha güzel hale getirmek için nişan veya alyans olarak kullanılabilir. Gelin veya nişanlısı bu çarpıcı platin yüzükle kendini dünyanın üstünde hissedecek.

22. Çiftler için Basit Yıldız Platin Yüzükler:

Çiftler için Basit Yıldız Platin Yüzükler

Bir yıldız çiftinin görünümünü elde etmek için bu yıldız platin yüzük, bu görünümü elde etmede yardımcı olacaktır. Bu yüzük, tasarımı olmayan sade bir şık yüzük ve küçük bir pırlanta ile birlikte sadece küçük bir yıldız tasarımı. Çok şık ve cool bir görünüm sağlar. Göz alıcı platin halkaları nedeniyle kullanıcıların farklı göründükleri açıkça fark edilir..

23. Aşıklar İçin Kilitli Platin Yüzükler:

Aşıklar İçin Kilitli Platin Yüzükler

İki sevgilinin kalbinin birbirine kenetlenme şekli, bu platin yüzükte birbirine kenetlenmiş tasarımlar yapılmıştır. İşlenen eser halka arasındadır ve uçlarında boşluklar vardır. Acayip şık görünüyorlar. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilebilecek bir görünüme sahiptir. Bir stile glam katacak.

24. Kara Taş Platin Yüzük:

Siyah Taşlı Platin Yüzük

Siyah, bu platin halkada taş olarak kullanılan tüm renkleri emer. Bu yüzük, pırlanta ve siyah taş yerleştirilerek spiral bir görünüm elde edilerek güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Geleneksel günlerde gelinlerde ve diğer bayanlarda çok hoş görünecek büyük bir platin yüzük..

25. İsim Hazırlanmış Platin Yüzük:

İsim İşlenmiş Platin Yüzük

Eskiden anahtarlıklara, kahve kupalarına isim yazdırırdık, şimdi üzerlerinde isim yazan yüzüklerimiz bile var. İki aşk kuşunun adını almak gerekli değildir; erkek kardeş, anne ve çocuklarla herhangi bir ilişki türü olabilir. İsim hazırlanmış platin yüzükler sonsuza kadar orada olacak ve güzel görünecek ve aynı zamanda kendini göstermekten gurur duyacaktır. İsim işlemeli bu platin yüzük arasında büyük bir pırlanta ve yanlarında isimler bulunmaktadır. göz kamaştırıcı görünüyor.

Yüzükler, eli güzel gösteren mücevherlerdir. Modaydılar ve hep moda kalacaklar. Moda sembolü olarak kullanılıyorlar. İlk görüşmede sadece el sıkışarak temel bilgileri verebilir. Platin çok değerli bir metaldir ve ondan çıkan bir yüzük diğerlerinden daha iyi görünür. Platin yüzükler hem erkek hem de kadın tarafından giyilir ve her ikisinin de sevimli görünmesi için farklı tasarımları vardır. Nişan, düğün ve çift yüzüğü için farklı tasarım koleksiyonları bulunmaktadır. Hepsi olağanüstü görünüyor.