Elmaslar, her kadının çıldırdığı bir şeydir. Aşkın işaretini temsil eder. Pırlanta, özellikle Bayan takılarında kullanılan renksiz ve parlak bir taştır. Özellikle nişanda bir erkek, kadınlarına pırlanta yüzük takmasına izin verir. Pırlanta yüzüğe sahip olmayan kadın bulmak imkansızdır. Pırlanta yüzükler özellikle 1 karat olarak yapılmıştır çünkü çok pahalı değildir ve aynı zamanda narin bir görünüm de verir..

1 karat pırlanta yüzük

Nişan için 1 Karat Pırlanta Yüzük:

1 karat pırlanta yüzükler sınıf ve statüye sahiptir. Günümüzde çift, nişanları için çift olarak gelen 1 ct pırlanta yüzük seçiyor. Bir erkek evlenme teklif ederken bile sevgilisine elmas yüzük hediye eder..

1. 1 Ayar Pırlanta Tek Taş Yüzük:

1 Ayar Pırlanta Tek Taş Yüzük

Buna tektaş yüzük denir. Sadece tek elmas ile birlikte gelir. Tek bir elmas bile bir yıldız gibi parlıyor. Bir bayan bu yüzüğü günlük olarak takabilir. Benim bile aynı tasarımda bir yüzüğüm var ve onu her gün takıyorum. Tasarımda basit ama yine de etkili.

2. 1 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük:

1 Karat Pırlanta Nişan Yüzüğü

Bu nişan için tasarlanmış çok güzel bir elmas yüzük. Bir erkek bu yüzüğü hanımının parmağına taktığında bu tasarımı görünce çok mutlu olacak. Bu pırlanta yüzük beyaz altından yapılmıştır. Herkes bir bayandan tasarımı görmelerine izin vermesini isteyecek.

3. 1 Karat Trendy Pırlanta Yüzükler:

1 Karat Trendy Pırlanta Yüzük

Parmağa yüzük takmak yeni bir trend. Bazı bayanlar iki, bazıları 3, bazıları 4 giyer. Kadın parmağında eşsiz duracaktır. Bu tür giymeyi herhangi bir işlevde deneyebilirsiniz. Her yüzüğün boyutu bile birbirinden farklı.

4. Prenses Kesim 1 Karat Pırlanta Yüzük:

Prenses Kesim 1 Karat Pırlanta Yüzük

Bu yüzükte çivili çok fazla elmas olduğu için bu gerçekten pahalı olacak. Orta elmas, her iki tarafta küçük elmaslara eşlik eden büyüktür. Muhteşem görünüyor. Müthiş tasarıma sahip kristal berraklığında elmaslara sahiptir..

5. 1 Karat Kalp Şeklinde Pırlanta Yüzük:

1 Karat Kalp Şekilli Pırlanta Yüzük

Bu özel bir 1 karat pırlanta yüzük. Bir erkek diz çöküp sevgilisine evlenme teklif ettiğinde, bu en iyi yüzük olabilir. Arasında çivili kalp şeklinde elmas vardır. Kraliyet ve klas görünüyor. Bu kalp şeklindeki pırlantanın parıltısında kesinlikle kaybolacaksınız..

6. Nişan için Tasarımcı 1 Karat Pırlanta Yüzük:

Tasarımcı 1 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük

Pırlanta yüzük özel bir yaratımıdır. Çok hassas bir şekilde tasarlanmış tasarımcı bir yüzük. Bir pırlantanın arasında, bir tarafına iliştirilmiş çok güzel bir çiçek var. Bir tarafta da bir dizi elmas var. o da çok pahalı duruyor.

7. 1 Karat Pırlanta Çift Yüzük:

1 Karat Pırlanta Çift Yüzük

Bu, 1 karat pırlantalı iki ortalama çift yüzük setidir. Her halkada kalbin yarım yüzü tasarlanmıştır. Bu yüzüğü bir arada tutarak bir kalbi tamamlayacak. Bu, nişan veya evlilik için mükemmeldir. İki insan arasındaki bağı anlatıyor.

8. 1 Karat Pırlanta Söz Yüzüğü:

1 Karat Pırlanta Söz Yüzüğü

Bu, hayat arkadaşınıza birbirinize bağlılık vaadi ile verilen elmas işlemeli bir söz yüzüğüdür. Birinci sınıf pırlanta ile gerçekten şık ve özel bir tasarıma sahip. Söz Yüzüğü, tüm hayatını sadece o kişiyle geçirmek demektir..

9. 1 Karat Erkek Pırlanta Yüzük:

1 Karat Erkek Pırlanta Yüzük

Bu elmaslı bir erkek yüzüğü. Kare şeklinde 5 pırlantaya sahiptir. Bu yüzük Damat’a düğününde hediye edilir. Erkek yüzüğü tasarımda basittir ve fazla incelik taşımaz. Yine de pahalı ve zarif. Tasarım sofistike.

1 karat pırlantanın boyutu küçüktür ve fiyatı uygundur. Uygun fiyatlıdır ve yakın akrabalarınıza da hediye etmenin en iyi yolu olabilir. Kadın pırlanta yüzük çok çeşitli tasarımlarda gelir. Kadınların elmas yüzükte her zaman yeni bir desene ihtiyacı olduğu için mükemmellik çalışmasını gerektirir. Neredeyse her bayan elmasın arkasında deli olacak.