Güzel yüzük tasarımları, erkek, kadın veya bebeklerin sevimli parmaklarını her zaman süslemiştir. Altın, gümüş, yakut, pırlanta, lif vb. maddelerden yapılan her parmak için ayrı bir önemi vardır. Bir bütün olarak, halkalar sonsuzluğu, somutluğu ve feminizmi sembolize eder. Herhangi bir parmağınıza yüzük taktığınızda size hassasiyet değil sihirli bir güç verdiğine inanılır. Yüzüğün herhangi bir parmaktaki görünümü, taşıdığı taş veya pırlanta ile farklı ve kutsal bir görsellik kazandırır..

yüzükler

Kadın ve Erkek Yüzüklerin Takı Tasarımları:

Gelin bu sezon moda olan bazı popüler yüzük tasarımlarına bir göz atalım..

1. Yakut Taşlı Altın Yüzük:

Yakut Taşlı Altın Yüzük

Altından yapılmış basit ama sofistike bir yüzük tasarımı, rutin kullanım için harika görünüyor. Yüzük, tasarımına inanılmaz bir dokunuş katan koyu kırmızı bir yakutla süslenmiştir. Yakut, sevgi, güç, enerji ve tutkunun bir sembolizmidir. Sonbaharda doğanların doğal taşıdır ve bu nedenle özel günlerde hediye edildiğinde şans getirir..

2. Gümüş Sonsuzluk Çiçek Yüzük:

Gümüş Sonsuzluk Çiçek Yüzük

Sonsuzluk tasarımı ve gümüş işlemeli çiçek tasarımının hoş bir kombinasyonu, kadınlar için popüler yüzük tasarımıdır. Sonsuzluk, sonsuzluğun ve güçlenmenin bir simgesidir. Ancak sonsuzluk içeren bir yüzük tasarımı, iki sevgili arasındaki derin aşk anlamına gelir. Beyaz kristal taşlı çiçek tasarımı güzelliğine katkıda bulunur. Tasarım, güçlü bir aşk bağını temsil ettiği için nişan ve evliliklerde yaygın olarak kullanılmaktadır..

3. Erkek Altın ve Pırlanta Yüzük:

Erkek Altın ve Pırlanta Yüzük

Erkekler için basit bir altın ve pırlanta yüzük, halka parmak olarak da bilinen yüzük parmağına takıldığında çarpıcı ve cesur bir görünüm verir. Kalın altın yüzük, yüzüğe büyüleyici bir dokunuş vermek için altı küçük beyaz pırlanta ile süslenmiştir. Yüzük, halka şeklindeki parmağa takıldığında, kullanıcının sanatsal, iyimserlik ve sevgi özelliklerini sembolize eder. Resmi giyime en çok yakışan.

4. Kalp Şekilleri Gül Altın Yüzük:

Kalp Şekilli Gül Altın Yüzük

Nişanınızda nişanlınıza kişisel ve benzersiz bir şey hediye etmek istiyorsunuz! Kalp tasarımlı bir yüzük, ona olan sevginizi eklemek için mükemmeldir. Yüzük, pembe altından yapılmış ve güzelliğine güzellik katmak için CZ minik elmaslarla süslenmiş birkaç kalple yapılmıştır. Yüzükteki kalp sevgiyi, şefkati, saygıyı, gücü vb. temsil eder ve bu nedenle şehvetli bir hediye olarak mükemmeldir..

5. Dört Yapraklı Gümüş Çiçek Yüzük:

Dört Yapraklı Gümüş Çiçek Yüzük

Çiçek tasarımlı gümüş yüzük, kişiliğinize yenilenmiş bir görünüm kazandırır. Yüzük, gümüş ve beyaz pırlantalarla yapılan taç yaprakları ile yapılan parlak bir görünüm verir. Yüzük, özel birine hediye edildiğinde barışı, mutluluğu, saflığı ve zenginliği simgelemektedir. Tasarımcı elbiseler üzerinde taşındığında zarif bir görünüm verir. Aynı zamanda bir başparmak yüzüğüdür ve dolayısıyla onu takan kişinin güçlü iradesini temsil eder..

6. Yapraklı Gümüş Yüzük:

Yapraklı Gümüş Yüzük

Kıyafetiniz için süslü bir görünüm istiyorsunuz. Doğayla ilgili bir şey deneyin. Gümüşten bayan yüzüğü, farklı bir dokuda yaprak şekli verilmiş mor taşlarla süslenmiştir. Bu tür halkalar, Jüpiter parmağı olarak da bilinen işaret parmağında yaygın olarak gerçekleştirilir. Giyildiğinde liderliği, hırsı, gücü ve gerçeği temsil eder..

7. Kelebek Yüzük Tasarım Mücevherat:

Kelebek Yüzük Tasarım Takı

Kelebekler her zaman dişilerin göz bebeği olmuştur. Mücevher yüzüğün oldukça popüler ve en güzel tasarımı kelebek tasarımıdır. Yüzük pembe altından yapılmıştır ve kanatlara ışıltılı bir görünüm kazandırmak için CZ elmaslarla süslenmiş bir kelebek şekli verilmiştir. Tasarım değişimi, mutluluğu, özgürlüğü ve saflığı temsil ediyor. Bağımsız kadınlar için harika bir hediye.

8. Kadınlar için Yüzük Kaido Tasarımı:

Kaido Kadın Yüzük Tasarımı

Halk arasında Gujarat’ta Kaido olarak bilinen bu, genellikle kadınlar tarafından yüzük parmağına veya başparmağa takılan kalın bir yüzüktür. Tasarım, içinde küçük mehendi benzeri tasarımlar bulunan kalın bir halkadır. Gül altından yapılan yüzüğe, parlaklığını artırmak için elmaslar verildi. Elinize benzersiz ve tasarlanmış bir görünüm vererek etnik giyiminizi güzelce parlatır.

9. Düğün için Tasarımcı Yüzük Tasarımı:

Düğün için Tasarımcı Yüzük Tasarımı

Tasarımcı giyim ve tasarım yüzük ile parmaklarınızın şık görünmesini isteyin! İki yaprak arasında çiçek açan şık bir yüzük tasarımı iyi bir yüzük fikridir. Yapraklara ayrıca beyaz elmaslarla süslenmiş kıvrımlı bir görünüm verilir. Çiçeğe soluk sarı elmaslarla altın bir görünüm verilir. Tasarım, Arap mehendi tasarımlarından esinlenmiştir. Evlilik fonksiyonlarında ve özel etkinliklerde kişiliğinize zengin bir görünüm kazandırır..

10. Bayanlar İçin Zengin Yüzük Tasarımı:

Bayanlar İçin Zengin Yüzük Tasarımı

Bir sosyete partisi veya kraliyet düğünleri için zengin ve zarif bir tasarım giymek istersiniz! Hem elmas hem de yakut içeren bir tasarım deneyin. Beyaz altından yaptığım yüzüğün tabanı, ls değerini yeni bir seviyeye yükseltiyor. Tasarım daha sonra tamamen beyaz kristal pırlantalar ve sabitlenmiş yakutlarla kaplanır. Tasarım, telif, zenginlik ve sadakati sembolize eder. Ayrıca çok özel birine hediye olabilir. Tasarım aynı zamanda erkekler tarafından yüzük parmağında da yaygın olarak taşınmaktadır..

11. Kızlar için Garnet Yüzük Tasarımı:

Kızlar için Garnet Yüzük Tasarımı

Sevimli kızlar için benzersiz bir şekilde tasarlanmış yüzük tasarımları, Garnet yüzük tasarımıdır. Yüzük altın, granat ve deniz incilerinin karışımıdır. Tasarım, deniz incilerinin güçlü bir bağ için bağlı bir not gösterdiği tarihi yüzük tasarımlarından esinlenmiştir. Dolayısıyla son parmağın yüzüğünü takmak gücü, gücü, duyguları, doğurganlığı ve refahı tanımlar. Özellikle kovboy elbiseleri için gündelik kıyafetler üzerinde klas bir görünüm verir..

12. Akrep Yüzük Bileklik Takıları:

Akrep Yüzük Bileklik Takı

Bileklik ile iliştirilen yüzük tasarımları bu aralar gençler arasında oldukça trend. Akrep yüzük bileklik bunlardan biridir. Bileziği izleyenlere vahşi bir görünüm vermek için akrep tasarımı takip ediyor. Yüzük bileklik gümüşten yapılmıştır. Tasarım değişimi, ölümü, duygusallığı, çekiciliği, tutkuyu ve cinsel enerjiyi temsil ediyor. Aşk tutkunuzu göstermek için sevgilinize ışıltılı bir hediye olabilir..

13. Mangalsutra Yüzük Bileklik Tasarımı:

Mangalsutra Yüzük Bileklik Tasarımı

Piyasada ortaya çıkan yeni ve popüler halka tasarımları, bir halka mangalsutra’nınkidir. Bir bilezik, mangalsutra’nınkine benzer telli bir halka ile bağlanır. Mangalsutra’nın kolye ucu bilezik haline gelir ve iplik, küçük bir elmas tasarımıyla süslenmiş bir yüzükle yüzük parmağına kadar alınır. Boyunda ağır kolye ve bilekte mangalsutra taşıyabileceğiniz etniklere çarpıcı bir görünüm verir..

14. Gelin Burun Yüzük Mücevherat:

Gelin Burun Yüzük Mücevherat

Hindu düğünlerinde kültüre göre parmak yüzüklerinin ayrı bir önemi vardır. Gelinin ebeveynlerinin ona ayak yüzüğü takmasını sağlayan bir ritüel vardır. Ayak parmağı halkasının böyle bir rajwadi tasarımı, herhangi bir geline şaşırtıcı ve cesur bir görünüm verir. Dairesel halka, kraliyet tarzında tasarlanmış beyaz ve yeşil zümrütlerle süslenmiştir. Hindistan’da Bichwa olarak da bilinir..

Devamını oku> Kadınlar İçin En Yeni Burun Yüzükleri.

15. Gençler için İnci ve Boncuklu Burun Yüzük:

Gençler için İnci ve Boncuklu Burun Yüzük

Cömert ama aynı zamanda sade olan, deniz incileri ve kristal boncuklarla yapılan burun tasarımı, ayağa muhteşem bir görünüm kazandırır. Burun halkası, ayaklara sandal görünümü verene kadar kolalanmıştır. Yüzük, gündelik kıyafetlerdeki plajlar için mükemmel bir görünüm sağlar. Kolej gençleri tarafından kolejde ve ayrıca ofislerde bir moda standı için yaygın olarak kabul edilen bir tasarımdır..

16. Altın Bebek El Yüzük Tasarımı:

Bebek El Yüzük Tasarımı Altın

Baby shower, herhangi bir kadının hayatında önemli bir kutlamadır. Günün önemini arttırmak için bebek eli tasarımlı bir yüzük hediye edebileceğiniz mükemmel bir hediyedir. Altından yapılan yüzüğe, kullanıcının hayatına bir meleğin girişini gösteren bir bebek avucunun cazibesi verilir. Hediye edildiğinde derin sevgiyi, mutluluğu, saflığı ve yeni anne olacak kişiye iyi şansları sembolize eder..

17. Yeni Anneler İçin Bebek Yüzük Tasarımı:

Yeni Anneler İçin Bebek Yüzük Tasarımı

Bebek duşunda veya doğumundan sonra özel bir hediye vermek ister misiniz! Kalp tasarımlı bir bebek yüzüğü en güzel hediyedir. Yüzük altından yapılmış ve üstüne kalp tasarımı verilmiştir. Tasarım, çiftin birbirleri için taşıdığı en büyük sevgiyi ve tutkuyu gösteriyor. Ayrıca kocasından yeni bir anneye hediye edildiğinde cinsel enerjinin sembolüdür. Giyildiğinde bebeğin ellerine şirinlik katar..

18. Hint Geleneksel Yüzük Tasarımları:

Hint Geleneksel Yüzük Tasarımları

Geleneksel tarzda bir mücevher yüzük tasarımı mı arıyorsunuz! Maharaja tarzında tasarlanmış bir yüzüğü deneyin. Yüzük, iki ila üç parmağı kaplayan yuvarlak bir dokuya sahiptir. Altından yapılmış yüzük, kına tasarımlarından ilham alan ağır tasarımlarla kabartılmıştır. Etnik ve tasarımcı lehengas, sarees, anarkali takım elbise vb. üzerine kraliyet görünümü verir..

19. Tavuskuşu Tasarım Yüzük:

Tavuskuşu Tasarım Yüzük

Mücevher söz konusu olduğunda, tavus kuşu tasarımları göz ardı edilemez. Tavus kuşunun dokusuna ve tasarımına sahip bir yüzük tasarımı, kıyafetinize çarpıcı ve geleneksel bir görünüm kazandırır. Yüzük altından yapılmıştır ve tavus kuşuna gerçekçi bir görünüm veren açık kahverengi elmaslarla süslenmiştir. Tasarım, tavus kuşu tasarımlarıyla takım elbise ve lehengas ve sarelerde yaygın olarak gerçekleştirilir..

20. Kadınlar için Orta Parmak Yüzük:

Kadınlar için Orta Parmak Yüzük

Yüzükler sadece parmaklara değil orta parmaklara da takılır. Genellikle benzer herhangi bir şeyle ilgili setlerde giyilirler. Tasarımlar ay, oklar, yıldızlar, güneş vb. tılsımlarla yapılabilir. Bu tür yüzükler, gündelik veya resmi kıyafetlerin yanı sıra etnik takım elbiselerle de giyildiğinde sonsuzluğu, somutluğu, doğurganlığı ve refahı simgelemektedir..

21. Beyaz Altın Gök Mavisi Yüzük:

Beyaz Altın Gök Mavisi Yüzük

Doğum taşını takmak ister misin! İşte gök mavisi safir değerli taştan yapılmış bir tasarım. Değerli taş beyaz altınla süslenmiştir. Mart ayının doğum taşıdır. Esas olarak sadakati sembolize eder, ancak bunun dışında ilk parmağa takıldığında koruma, maneviyat ve iyi şansı temsil eder..

22. Erkekler İçin Altın ve Gümüş Yüzük Tasarımı:

Erkek Altın ve Gümüş Yüzük Tasarımı

Dini bir şey giymek istiyorum! Altın ve beyaz altın veya gümüş ile yapılmış bir yüzük tasarımı, beyaz kristal minik elmaslarla çevrili om sembolü ile muhteşem bir tasarım vererek dini görünmesini sağlar. Yüzük erkekler için tasarlanmış olup daha çok yüzük parmağına takılır. Ganga Jamuna tasarımı olarak da bilinir. Tüm kıyafetlere uyar ve günlük kullanım için çok giyilir. Kişinin Allah’a olan inancını ve saygısını gösterir..

23. Elmaslı Alfabetik Yüzük Tasarımı:

Alfabetik Pırlantalı Yüzük Tasarımı

Baş harflerinizle kişisel bir yüzük tasarımından daha özel olan ne! Altın ve pırlantalarla yapılan hoş bir tasarım, kullanıcıya modaya uygun ama zarif bir görünüm kazandırır. Kıvrımlı alfabe güzelliğine katkıda bulunur. Sevdiğiniz kişiye harika bir hediye olabilir. Bu tür tasarımlar hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilir. Ayrıca yeni doğan bebeğe sahip olduğu alfabeyi hediye eden sevimli bir hediye olabilir..

24. Düğün için Hıristiyan Yüzük Tasarımı:

Düğün için Hıristiyan Yüzük Tasarımı

Hristiyan yüzük tasarımları kendine has bir çekiciliğe sahiptir. Bazı mesajlar verecek şekilde tasarlanmıştır. Hıristiyan düğünleri veya nişanları için böyle bir tasarım, içinde kabartmalı bir şekilde yazılmış tırnak bulunan beyaz altın bir tasarımdır. Yüzüğün üzerine sevdiğiniz kişi ya da herhangi bir alıntı ya da sadece adı için bir mesaj yazabilirsiniz. Maneviyatın, saflığın, sevginin ve sadakatin sembolüdür..

25. Siyah Yüzük Tasarımı:

Siyah Yüzük Tasarımı

Herhangi bir işlev için şık bir görünüme sahip olmak veya sadece siyah renkte normal kullanım için mi istiyorsunuz! Siyah her zaman herkesin cazibe merkezi olmuştur. Birkaç beyaz parlak pırlanta ile çevrili siyah bir pırlantalı yüzüğün şaşırtıcı tasarımı, bir çiçek tasarımında hoş görünüyor. Yüzük etnik ve ayrıca plazo, uzun tasarımcı kurta vb. Gibi resmi kıyafetlerde harika görünüyor..

Antik çağda yüzükler kişinin durumuna göre yapılırdı. Örneğin doktorlar başparmağa, tüccarlar işaret parmağına, aptallar orta parmağa, öğrenciler yüzük parmağına ve aşıklar son parmağa yüzük takarlardı. Yine de yüzükler parmakların daha güzel görünmesini sağlamak için çeşitli tasarımlarla önemli bir yer tutuyor..