Altın uğurlu ve saf olarak kabul edilir ve bu nedenle düğünlerde ve işlevlerde en çok kullanılan ve önemli unsurlardan biridir. Modası asla geçmeyen altın takılardır. Tasarımlar, desenler ve hepsi değişmeye devam ediyor ama altın takıların temel özü aynı ve parlaklık ve parlaklık için her zaman diğer takılara göre tercih ediliyor. Altın ve pırlanta, seçkin, zarif ve gösterişli ancak hassas mücevher yapımı için son iki şey gibidir..

Göz Kamaştırıcı Pırlantalı Altın Yüzük Çeşitleri:

Kadınlar, bu kombinasyonun sunduğu tasarım çeşitliliğini seçmekten çıldırabilir. Burada erkekler ve kadınlar için en iyi 15 altın pırlanta yüzük tasarımına göz atacağız..

1. Kızlar için Altın Pırlanta Yüzük:

Kızlar için Altın Pırlanta Yüzük

Günümüzün genç kızları ve modern kızları, pırlantalı narin altın yüzükleri tercih ediyor. Bunlar günlük takıların bir parçası olabilir veya doğum günleri, ofiste ilk gün vb. gibi özel günlerde onlar için mükemmel bir hediye olabilir. Minimalisttirler ve ayrıntılı desenleri yoktur, ancak narin altın yüzükteki tek bir pırlanta göze çarpar..

2. Erkek Düz Altın Pırlanta Yüzük:

Erkek Sade Altın Pırlanta Yüzük

Erkekler de aynı derecede moda bilincine sahiptir ve konu altın pırlanta yüzükler olduğunda seçebilecekleri kendi tasarımları vardır. Çeşitli tasarımları vardır ve bu kalın altın alyanslar, düğünler ve geleneksel işlevler için seçilmiştir..

3. Kadınlar için Kalpli Altın Pırlanta Yüzük:

Kalpli Altın Pırlanta Yüzük Kadınlar için

Pırlantalar bir kızın en iyi arkadaşıdır. Altın pırlantalı narin tasarımlı kalpler, kadınların en sevdiği tasarımlardan biridir. Bu tasarımı kesinlikle seviyorlar. 18 veya 22 ayarda yapılan altın pırlanta yüzük sari. Kalp, kişinin tasarım tercihine göre tek kalpli veya çift kalpli de olabilir..

4. Kadınlar için Düğün Altın Pırlanta Yüzük:

Kadınlar için Düğün Altın Pırlanta Yüzük

Düğün özel bir olaydır ve bir insanın hayatındaki en unutulmaz günlerden biridir. 14 ayar sarı altın yüzük içine stratejik olarak yerleştirilmiş ve çivili bu ışıltılı pırlantalar, bir kadının D günü için mükemmeldir. Ortada bir taç gibi yerleştirilmiş büyük bir elmas var..

5. Kadınlar için Beyaz Altın Pırlanta Yüzük:

Kadınlar için Beyaz Altın Pırlanta Yüzük

Beyaz altın bugünlerde mücevherlerde yeni bir trend. Beyaz altın güzel görünür ve pırlantalı doğum günleri, düğünler, etkinlikler, festivaller vb. için mükemmel hediye seçenekleridir. Pırlantalı 18 ayar beyaz altından yapılmış bunlar cennet gibi görünen yüzüklerdir ve insanı bir genç kız gibi gösterir..

6. Erkekler için Siyah Altın Pırlanta Yüzük:

Erkek Siyah Altın Pırlanta Yüzük

Stil modasında çok benzersiz ve tamamen farklı bir ligde, erkeklere özel bu tam siyah altın pırlanta yüzükler. Bir erkek onları giydiğinde gerçekten göze çarparlar, çünkü yüzüğün kendisi adam hakkında çok şey söyleyebilir. Bunlar aynı tür altın beyaz elmaslar değil, denemeyi seven insanlar içindir..

7. Kadınlar için İncili Altın Pırlanta Yüzük:

İncili Altın Pırlanta Bayan Yüzük

İnciler ve pırlantalar, mücevherlerde klas ve güzellik yayan parlak bir kombinasyondur. Bu altın pırlanta yüzüklerde kullanılan inciler düğme şeklinde tatlı su incileridir. Büyük bir düğme gibi oldukları için tatlı su incileri öne çıkıyor ve parlak pırlantaların dış hatlarıyla zarif görünüyor..

8. Kadınlar için Altın Pırlanta Çiçekli Yüzükler:

Kadınlar için Altın Pırlanta Çiçekli Yüzükler

Çiçekler ve kadınlar da birbirine çok benzer ve dolayısıyla semboliktir. Kadınların nitelikleri bir çiçeğe benzer. Narin altın yüzük üzerine güzelce işlenmiş yedi elmas çivili çiçek bu yüzüğü tamamlıyor. Ayrıca, altın yüzüğe güzel bir tanım vermek için elmaslar da iki doğrusal desende çivilenmiştir..

9. Kadınlar için Gül Altın Pırlanta Yüzük:

Kadınlar için Rose Altın Pırlanta Yüzük

Gül altın, pahalı mücevher yapımında kullanılan bir altın ve bakır alaşımıdır. Cazibesi ve gül altının sahip olduğu görünüm için muazzam bir popülerlik kazandı. Bu pembe altın pırlanta yüzükler tamamen pahalı pırlantalarla süslenmiştir. Pembe altının pembe rengi pırlantalarla güzel bir uyum içindedir..

10. Altın Pırlanta Sonsuzluk Yüzükleri:

Altın Pırlanta Sonsuzluk Yüzükleri

Pırlantalı sonsuzluk işareti benzersiz bir tasarımdır ve kesinlikle rutin bir kalıp değildir. Yani bu sonsuzluk altın pırlanta yüzükler, klişe pırlanta yüzük modellerini kırmanın ve tamamen farklı bir şey seçmenin harika bir yoludur..

11. Altın Pırlanta Fransız Açacağı Yüzükler:

Altın Pırlanta Fransız Açacağı Yüzükler

Döşeme, Fransızca döşemeli kelimesinden gelir. Bu durumda yüzükteki pırlantalar taş döşeli gibi görünüyor. Elmasların serme ayarı, elmaslar çok yakın ayarlanarak maksimum ışık ve parlaklık için oluşturulur. Bu hoş görünümlü altın pırlanta serme yüzükler farklı bir parlaklık setine sahiptir ve nişanlar ve düğünler için mükemmel seçimdir..

12. Zümrütlü Altın Pırlanta Yüzük:

Zümrütlü Altın Pırlanta Yüzük

Altınlı zümrütler klasik ve asil bir kombinasyondur. Bükülmüş bir çiçek deseninde beyaz parlak elmaslara sahip yeşil zümrütler, narin altın yüzük üzerinde cennet gibi görünüyor. Bu tür altın pırlanta zümrüt yüzükler, çeşitli tasarım ve desenlere sahip hem erkekler hem de kadınlar içindir..

13. Yakutlu Altın Elmas Yüzükler:

Yakutlu Altın Pırlanta Yüzük

En klas alyans ve nişan yüzüklerinden biri, parlak, ışıltılı kırmızı yakutlara sahip altın pırlanta yüzüklerdir. Altın yüzük için altın rengi, pırlantalarda ışıltılı beyaz ve yakutlarda kestane rengi kırmızı renklerin karışımı ile harika görünüyorlar..

14. Erkekler için Rose Gold Pırlanta Alyans:

Erkekler için Rose Gold Pırlanta Alyans

Stereotipi kıran, yalnızca erkekler için düğün koleksiyonu olan bu pembe altın pırlanta bantlar. Bu alyanslara bir göz atın ve başka hiçbir şeye bakamazsınız. Pırlantalı pembe altın ve beyaz altın mükemmel bir alyans seçerken başka bir şey isteyemez.

15. Vintage Beyaz Altın Pırlanta Bantlar:

Vintage Beyaz Altın Pırlanta Bilezikler

Beyaz altın nefes kesici derecede güzel görünüyor ve aynı zamanda sınıftan sızıyor. Bu hem erkekler hem de kadınlar arasında oldukça popülerdir. Mutlak güzelliğe benzeyen beyaz altınla mükemmel bir şekilde süslenmiş elmaslarla harikalar. Bu beyaz altın pırlanta yüzükler ve bantlar hem erkekler hem de kadınlar için harika tasarımlara sahiptir..

Işıltılı, parlak pırlantalı parlak altın elementi, yukarıda yaklaşık 15 altın pırlanta yüzük hakkında açıklanan bu güzel yüzüklerin bir parçasını oluşturur. Değerli ve yarı değerli taşlar, çeşitli altın tonları, farklı pırlanta desenleri ile bu altın pırlanta yüzükler, tüm mücevherlere yansıyan moda ile zamanın ötesindedir. Bakmak harika ama giymek harika.