Elmaslar, hem erkekler hem de kadınlar için mücevher tasarımları için yaygın olarak seçilen taşlardır. Sadece kristal taş, pırlanta, gerçek pırlanta veya doğum taşı olsun; takılara büyüleyici bir dokunuşla yeni bir görünüm kazandırıyorlar. Farklı tonlarda ve renklerde mevcuttur, istenilen takılarda kalıplanabilir. Bunların arasında sarı pırlanta yüzükler bugünlerde oldukça trend. Altın, gümüş veya platinle süslenmiş yüzükler, hediye edildiğinde unutulmaz bir an yaşatıyor.

Sarı Pırlanta Yüzüklerin Özel Tasarlanmış Kataloğu:

İşte kişiliğe bir artı nokta eklemek için yaygın olarak giyilen birkaç sevgi dolu tasarım.

1. Beyaz ve Sarı Pırlanta Yüzük Tasarımı:

Beyaz ve Sarı Pırlanta Yüzük Tasarımı

Yaygın olarak seçilen bir sarı pırlanta nişan yüzüğü tasarımı da cz beyaz pırlantalar kullanılarak oluşturulmuştur. Yüzüğün tabanı, sevimli bir görünüm için platindir. Sarı elmas, yanlarda da takip edilen beyaz minik elmaslarla çevrilidir. Topal sarı taşın kendine has bir çekiciliği vardır ve beyazla mükemmel uyum sağlar..

2. Basit Safir Sarı Pırlanta Yüzük:

Sade Safir Sarı Pırlanta Yüzük

Sade ve sofistike bir görünüm istiyorsanız! Basit bir altın Yüzükle süslenmiş safir bir pırlanta, aradığınız en iyisidir. Sarı pırlanta altın yüzük sadece çok narin olan küçük ve ince bir yüzük verilir. Bayan aşkınız için küçük bir fırsat için en iyi hediye olabilir.

3. Altın Sarı Pırlanta Yüzük:

Altın Sarı Pırlanta Yüzük

Eşsiz ve ilham verici bir şey isteyin! İşte birleşik bir halka tasarımı veren üçlü bir kombinasyon. Yüzük, önünde sarı renkte oval şekilli bir pırlanta tutan altından yapılmıştır. Moda bilincine sahip bir gelin için alyans olarak yaygın olarak seçilmektedir..

4. Yaprak Tasarımlı Sarı Pırlanta Yüzük:

Yaprak Desenli Sarı Pırlanta Yüzük

Yaprak şeklindeki sarı elmas nişan yüzükleri, tasarımcı görünümü için en iyisi olabilir. Yaprak şeklindeki altın Yüzük, ayrıca beyaz pırlantalarla kaplanmış yaprak şeklinde sarı bir pırlantaya sahiptir. Beyaz pırlantalar ayrıca altın taban nedeniyle sarı bir etki verir..

5. Üç Katmanlı Sarı Pırlanta Yüzük:

Üç Katlı Sarı Pırlanta Yüzük

Sarı pırlanta alyans kataloğu, erkek yüzüğü için yeni bir tasarımla parlıyor. Üç katmanlı halka, karedeki merkez sarı safirin iki beyaz elmas bordürle kaplandığı platin üzerinde yapılmıştır. Yüzüğün kalınlığı düğün hediyesi için idealdir.

6. Kıvrımlı Sarı Pırlanta Yüzük Tasarımı:

Kıvrımlı Sarı Pırlanta Yüzük Tasarımı

Üzerinde kıvrımlar olan bir yüzük hediye etmek ister misiniz? Burada, bandı zikzak tasarımı veren birkaç eğri ile yapılmış bir yüzükle karşınızdayız. Pembe altından yapılmış halka kıvrımları beyaz kristal pırlantalarla süslenmiştir ve kare şeklinde sarı bir pırlanta ile ortalanmıştır..

7. Taç Tasarım Sarı Pırlanta Yüzük:

Taç Tasarım Sarı Pırlanta Yüzük

Büyüleyici prensinize asil bir şey hediye etmek istiyorsunuz! Bir taç tasarımı kullanarak platinden yapılmış bir tasarımı deneyin. Taç, elmas şeklindeki sarı safir ile birleştirilmiş bir noktada birleşen birkaç beyaz elmas bağcıktan yapılmıştır. Etnik giyimli bir düğünde damat için en iyi yüzük..

8. Trinity Sarı Pırlanta Yüzük Tasarımı:

Trinity Sarı Pırlanta Yüzük Tasarımı

Sarı pırlanta altın Yüzük kataloğundaki üçlü tasarım gelinler arasında oldukça popüler. Adından da anlaşılacağı gibi, gül altın Yüzük’e üç farklı daldan çıkan üç sarı pırlanta verilir. Orta dala da küçük sarı elmaslar, geri kalanına ise muhteşem bir görünüm için beyaz elmaslar verildi..

9. Ayçiçeği Tasarımlı Sarı Pırlanta Yüzük:

Ayçiçeği Desenli Sarı Pırlanta Yüzük

Takı tasarımlarında çiçek desenleri tercih ediliyor. Ayçiçeğinden ilham alan bir yüzük platin kullanılarak yapılmıştır. Çiçek yaprakları beyaz elmaslarla, orta kısım ise dairesel sarı elmas kullanılarak yapılmıştır. Küçük durumlar için şık ve hafif bir görünüm verir..

Farklı tonlardaki sarı pırlanta yüzüklerin normal kullanım için de taşınması harika. Yüzükler, herhangi bir pırlanta, kanarya pırlanta, safir pırlanta, cz pırlanta gibi pırlantalarda ve seçiminize ve mücevher tasarımınıza göre seçebileceğiniz çok daha fazla pırlantada mevcuttur..