Söz yüzükleri, hayatlarının sonraki yıllarında kendilerini birbirlerine adayan çiftler tarafından giyilir. Söz yüzüğü takmanın ana nedeni, erkek ve kızın o andan itibaren birbirlerine sadık olma etkileşimi içinde olmalarıdır. Söz yüzüğü için sürekli takmak, onlara her zaman birbirlerine verdikleri gerçek aşkı hatırlatacaktır. Erkekler ve kadınlar birbirlerine söz yüzüklerini takarlar ve birbirleriyle evlenmeye söz verirler, ancak zorunlu değil, sonsuza kadar birbirleri için sonsuza dek yaşama taahhüdü..

söz yüzükleri

Hatta bazı çiftler, eşlerine duydukları sevginin bir sembolü olarak evlilikten sonra bile söz yüzüklerini takarlar. Söz yüzüklerini takas etmenin güzel konsepti, aşıklar arasında yeni bir aşk akışı getiriyor. Parmaklarına taktıkları söz yüzüklerinin dokunuşu birbirlerine duydukları beraberliği, sevgiyi ve güveni hissettirir..

O ve Onun İçin Güzel Söz Yüzük Tasarımları:

Erkek ve kız arkadaş için seçebileceğiniz 15 eşleşen söz yüzüğü listesi..

1. Çiftler için Basit Söz Yüzükleri:

Çiftler için Basit Söz Yüzükleri

Gerçek aşıkların birlikte olmak için gösterilen çabaları vurgulamaları gerekmez. Seçilen söz yüzükleri en basit yollardan olabilir. Basit bir altın veya gümüş bant, birbirinize mükemmel ve güzel bir söz verebilir. Çiftler, aşklarında da sadeliği ve saflığı gösteren saf altın veya gümüş sade yüzükleri değiştirerek söz yüzüklerini sade, zengin ve saf hale getirebilirler..

2. Aşıklar İçin İsimli Söz Yüzükleri:

Aşıklar İçin İsimli Söz Yüzükleri

Aşıklar, söz yüzüklerine aşklarının adını takmayı daha romantik buluyorlar. Kişiye özel söz yüzükleri, sevgilinin ismine uygun olarak yapılır. Çiftler sevgililerinin isimlerini yüzüklere kazırlar ve birbirlerinin isim yüzüklerini parmaklarına takarlar. Söz yüzüklerine kazınmış isimlerin düşüncesi, kendilerini birbirlerine bağlı hissetmelerini sağlar ve dünyaya bağlılıklarını gösterir..

3. Eşleşen Söz Yüzüklerinin Kalbi:

Eşleşen Söz Yüzükleri Kalp

Gerçek aşıklar, kalpleri birleştiğinde, kalpleri farklı bedenlerde ancak birbirleri için çarptığında yapılır. Benzer şekilde, hem erkekte hem de kadında yarım kalp şekillerini bölmenin müthiş düşüncesi. Her iki yüzük bir araya geldiğinde tek bir bütün kalp oluşturur. Böylesine sevimli bir düşüncenin ardındaki vaat, iki kalbin bir gün ebediyen bir olacağına dair birbirlerine söz verildiği açıktır..

4. Birbirine Bağlı Aşıklar Söz Yüzükleri:

Kilitli Aşıklar Söz Yüzükleri

Birbirine kenetlenen söz yüzükleri, aşıkların aşklarına söz vermeyi tercih ettikleri tasarımlardan biridir. Yüzüklerin birbirine geçmeli tasarımının ardındaki anlam, yakın bir zamanda çiftin aşkının da birbirine kenetleneceğidir. Birbirine kenetlenen söz yüzükleri ile bir gün bir araya gelme sözü verilir..

5. Çift Düğümlü Söz Yüzükleri:

Çift Düğümlü Söz Yüzükleri

Aşık bir düğüm, birbirine olan bir aşk düğümüne benzer. Sıkı bir düğüm gibi güçlü olan söz. Sonsuza kadar bağlı kalan düğüm. Düğüm halkaları, ister altın, ister gümüş veya platin olsun, herhangi bir alaşımdan yapılabilir. Aşıklar, sade bir görünüme zengin bir dokunuş için erkekler için platini ve bayanlar için pembe altını tercih ediyor..

6. İmparator Çiftler Söz Yüzükleri:

İmparator Çiftler Söz Yüzükleri

Birbirlerine kalplerinin kral ve kraliçesi gibi davranan çiftler, söz yüzüklerini yapmak için taç yüzük konseptini kesinlikle seveceklerdir. Kraliçe ve kral taç yüzüklerinden oluşan çift seti, onu kraliçesi yapma ve gelecekte kralı yapma sözü veren çiftler tarafından değiştirilir..

7. Çiftler için Parmak İzi Söz Yüzükleri:

Çiftler için Parmak İzi Söz Yüzükleri

Parmak izi kanıtı ile verilen sözler, aşıkların verdiği kesin bir sözdür. Çiftler, yüzüklerin alaşımı üzerine parmak izi kazımayı tercih ediyor. Parmak izleri, baskıya derinlik verecek şekilde yüzüklerin üzerine derinden alınır. Parmak izleri, çiftler arasında dünyaya daha fazla sevgi ve inanç gösteriyor.

8. Erkekler İçin Söz Yüzükleri:

Erkekler İçin Söz Yüzükleri

Yüzük takas ederek sözler vermek, sevgiyi ifade etmenin eşsiz bir yoludur. Gelecek vaat eden yüzük çeşitleri mevcuttur. Kadınlar, erkek partnerlerinin tercihlerini sevmeleri için erkek kıyafeti tasarımlarını tercih ederler. Kalın bir yüzük kemeri her zaman erkek parmaklarına çok yakışır..

9. Siyah Erkek Tungsten Söz Yüzüğü:

Siyah Erkek Tungsten Söz Yüzüğü

Tungsten metal halkalar olan çok yönlü bir metal, erkek kıyafetleri için özel olarak tasarlanmıştır. Tungsten siyah, gri veya gümüş renkli halkalar haline getirilebilir. Metal id sert ve ağırdır, bu nedenle dayanıklıdır. Çizilmeye karşı dayanıklıdır ancak düşme durumunda kırılabilir. Moda yarışında olmayı sevenler için söz yüzüklerinin yeni görünümüne bayılacak..

10. Onun İçin Güzel Söz Yüzüğü:

Onun İçin Güzel Söz Yüzüğü

Beyaz altından veya gümüşten yapılmış güzel bir tokalı yüzükle narin ve hoş bir söz yüzüğü tasarlanabilir. Güzel yüzüğün sadeliği leydiniz tarafından her zaman sevilecek..

11. Kız Arkadaş için Pırlanta Söz Yüzüğü:

Kız Arkadaşına Pırlanta Söz Yüzüğü

Elmaslar her zaman bir ömür boyu vaattir. Aşıklar tarafından giyilen yüzüklere takıldığında kalıcı bir ilişki sağlar. Renkli elmas, kızın parmaklarında çok hoş görünüyor. Güzel pembe ve mavi kalp pırlantaları, sevgiliniz tarafından verilen bir söz notuyla güzel görünüyor..

12. Erkek Arkadaş için Değerli Taş Söz Yüzüğü:

Erkek Arkadaş İçin Değerli Taşlı Söz Yüzüğü

Çiftlerin kişiye özel söz yüzüklerinde taşlı erkek yüzükler tercih edilmektedir. Erkekler özellikle yüzüklerde değerli taş tasarımları giymeyi severler. Mücevher taşının verdiği büyük desen erkek parmaklarda erkeksi görünüyor.

13. Kilit ve Anahtar Söz Halkaları:

Kilit ve Anahtar Söz Yüzükleri

Kilit ve anahtar tasarımlı umut verici yüzükler çok moda ve yaratıcı bir söz verme yöntemi. Yüzükler, tercihen her biri için erkek ve bayan için bir anahtar ve bir kilit tasarımında yapılır..

14. Sonsuzluk Aşk Söz Yüzüğü:

Sonsuzluk Aşk Söz Yüzüğü

Söz yüzüklerinin sonsuzluk aşkı deseni, yüzük yazılı kelimelerde de görülmektedir. Çift, aşk, söz, birbirlerinin isimlerini yazmayı seçer ve bu harflerden halkalar yapar..

15. Eşleşen Umut Veren Yüzükler:

Eşleşen Umut Veren Yüzükler

Eşleşen bir çift söz yüzükleri, bir yüzüğün söz verdiği ve diğer yüzüğün söz verdiği soru ve cevap türlerinde de görülür. Üzerinde TAMAM yazan bir yüzük, aşkın ömür boyu sürecek bir ilişki ile birbirlerine söz verir..

Yüzük herhangi bir şekil veya boyutta olabilir, altın, platin, titanyum veya Zirkonyum olabilir veya sadece bir parça ucuz metal olabilir, yüzüklerin takılmasının nedeni daha değerlidir. Yüzükleri takarken verilen sözler, yüzüklerin yapıldığı metalin değerinden daha geniştir. Aşıklar, söz yüzüklerini değiştirirken uyulması gereken geleneklere ihtiyaç duymazlar; vaat yüzüklerini tam kendilerinin ya da birbirleri için hissettiklerinde değiştirirler ve onlar için sonsuza kadar yaşayacaklardır. Sözler kalpten yapılır ve kalpten tutulur, yüzükler veya herhangi bir nesnel malzeme ile değil.