İyi bir fiyat ödemek istiyorsanız, prenses pırlanta yüzük seçimi töreniniz için harika bir seçenek. Bu yüzüğü satın almadan önce satıcıyı kontrol etmeniz ve doğrulamanız gerekir. Bu bir sansasyon elmas kesimidir. Yüksek inceleme pırlantaları ile yapılan bu yüzük türü. Maliyetten tasarruf etmek istiyorsanız prenses pırlanta kesim yüzük seçerken GIA kalite parametrelerini kontrol edin. sevgilin doğru seçim.

Prenses Kesim Pırlantalı Yüzükler:

İşte prenses kesim tarzı pırlanta yüzüklerde en iyi 9 tasarım

1. Basitçe Tektaş Prenses Kesim Pırlanta Yüzük:

prenses kesim pırlanta yüzükler

Kız arkadaşın için en iyi yüzüklerden biri. Bu yüzük için kullanılan platin metalin yanı sıra merkez taş akuamarindir. Akuamarin okyanusun mükemmelliğini gösterir, ihtiyacınıza göre metal seçebilirsiniz. İnce bir bantta ve elinizin doğru boyutunda gelir. onu sevebilirsin.

2. Platin Beyaz Pırlanta Prenses Kesim Yüzük:

Platin beyaz Pırlanta Prenses Kesim Yüzük

Beyaz pırlanta kombinasyonu ile platin, kraliyet görünümü için giyilecek en iyisidir. Erkek tasarımı için prenses kesim pırlanta yüzüklere, ortasında beyaz büyük bir pırlanta ve muhteşem bir görünüm için çevresinde benzer birkaç küçük pırlanta bulunan bir uyluk dokusu verilir..

3. Basit Gümüş Prenses Kesim Pırlanta Yüzük:

Sade Gümüş Prenses Kesim Pırlanta Yüzük

Pembe, kızların çoğu için favori renk taşıdır. Yani bu sezon aşkınıza gümüş veya platin yüzükle süslenmiş prenses kesim pembe bir elmas yüzük hediye edin. Yüzük ayrıca, tek taraflı yüzüğü süslemek için küçük şekillerde beyaz kristaller verir. Tasarım basit olabilir ancak kullanıcıya zarafet getirir.

4. Gül Altın Prenses Kesim Pırlanta Yüzük:

Rose Gold Prenses Kesim Pırlanta Yüzük

Yüzüklerde oldukça popüler olan bir tasarım ise pembe altın yüzük tasarımıdır. Yüzük, daldan ilham alan bir görünüm vermek için kıvrımlı beyaz prenses kesim pırlanta yüzük tasarımıyla büyülendi. Yüzüğün kenarları da çiy tipi bir görünüm için tek beyaz damla elmaslarla tasarlanmıştır..

5. Çiftler Prenses Kesim Pırlanta Yüzükler:

Çiftler Prenses Kesim Pırlanta Yüzük

Nişanı unutulmaz kılmak için, sağlam bir görünüme sahip prenses kesim pırlanta nişan yüzüğü tasarımları mevcuttur. Yüzüklere, hem küçük hem de büyük boyutlarda güzel sersemletilmiş elmaslar verilir. Erkek yüzüğe beyaz büyük bir elmas verilirken, kadın yüzükleri aşkı göstermek için mükemmel olan birkaç küçük elmastan oluşan bir tasarımdır..

6. Kişiselleştirilmiş Prenses Kesim Pırlanta Yüzük:

Kişiselleştirilmiş Prenses Kesim Pırlanta Yüzük

Burada, kırmızı ve mor renklerde iki kalp şeklinde elmas verilen bir prenses kesim pırlanta alyans tasarımıyla karşı karşıyasınız. Yüzük ayrıca sevimli bir mesajla gelin ve damadın isimlerini de içinde taşır..

7. Yarı Dağı Prenses Kesim Pırlanta Yüzük:

Yarı Mount Prenses Kesim Pırlanta Yüzük

Doğum taşlı bir prenses pırlanta nişan yüzüğü, bazı kastlarda oldukça ünlüdür. Buradaki platin halkaya, sarı gölgede devasa yarı montaj taşı çevreleyen sabitlenmiş birkaç beyaz cz elmas ile geniş bir ön tasarım verilmiştir..

8. Topaz Pırlanta Prenses Kesim Yüzük:

Topaz Pırlanta Prenses Kesim Yüzük

Denizin sulu tonlarını giymeyi seviyorum! İşte gümüş renkli dört topaz doğum taşı ile sabitlenmiş bir prenses kesim pırlanta yüzük tasarımları. Halkaya taşlara uygun ince bir doku verilmiştir..

9. Siyah Pırlanta Prenses Kesim Yüzük:

Siyah Pırlanta Prenses Kesim Yüzük

Pırlanta yüzüklerde yeni bir trend, beyaz kristallerle kombine edilmiş siyah bir pırlanta yüzük alıyor. Prenses kesim yüzük, başında tek bir büyük siyah taş verirken, yanlarda V tasarımı oluşturan birkaç siyah beyaz minik taş var..

Prenses kesim yüzükler, kraliyet yüzüklerine tasarımcı bir dokunuş vermek için oldukça kullanılır. Ve doğum taşları ile birleştirildiğinde, takan kişiye şans, mutluluk ve sağlık getirirler. Pırlantanın kesimi onu hassas hale getirdiğinden, uzun süreli etki için altın ve platin metaller üzerinde uygundur..