Altın, Taş Devri’nden beri mücevher yapımında kullanılmıştır. Süneklik özelliğinden dolayı zincir, bilezik yapılabilir. Erkekler ve kadınlar onları zincir olarak boyunlarına takarlar. İnceden yağa, zincirler herkesin zevkine hitap edecek şekilde yapılır. Altının saflığı da stile göre değişir. İdeal altın zincir 18k ila 22k arasında yapılır.

18k Altın Zincirler

Kadınlar ve Erkekler için Güzel 18 Ayar Altın Zincirler:

18 k zincirler çok çeşitli desenlere sahiptir. İyi görünüyorlar ve size çok pahalıya mal olmuyorlar. 18k olduğu için çeşitli tasarımlarda yapılabilir. İşte resimlerle Kadın ve Erkek 18k Altın Zincirlerine bakın.

1. Kadınlar ve Erkekler için 18 Ayar Uzun Altın Zincir:

Kadınlar ve Erkekler için Uzun 18 Ayar Altın Zincir

Birçok insan altının standartlarını gösterdiğini düşünüyor. Bunu göstermek için uzun zincirler takmayı tercih ederler. Uzun 18 ayar altın zincirler orta yaşlı erkek ve kadınların favorisidir. Onları kolye ile takabilirsiniz. Sarilerde güzel duruyor. Ağır altın set giymek istemiyorsanız, uzun 18 ayar altın zincir en iyi seçimdir.

2. Kısa Basit 18 Ayar Altın Zincir:

Kısa Basit 18 Ayar Altın Zincir

Birçok genç kız, narin boyunlarına ince kısa altın zincir takmak ister. 18 ayar som altın Zincirler kısa zincir yapmak için mükemmeldir. Minik bir kolye ile giyilirler. İnce gövde çerçevesinde iyi görünüyor. Günlük kullanım için güzeldir. Ama hassas olduğu için dikkatli olmalısın..

3. Büyük ve Ağır 18k Altın Zincir:

Büyük ve Ağır 18k Altın Zincir

Devasa 18k Altın Zincirler, sarmalayıcılar ve orta ila yaşlı kadın ve erkekler tarafından sevilir. Ağır ve hacimlidirler. Parlamak ve tüm dikkatleri çekmek için yapılmıştır. Giymemek ve sokaklarda silahsız yürümek isteyebilirsiniz. Düğünler için mükemmeldir. Bu, en iyi kadın ve erkek 18 ayar som altın zincirlerinden biridir..

4. Yuvarlak 18 Ayar Altın Zincirler:

Yuvarlak 18 Ayar Altın Zincirler

Yuvarlak 18k Altın Zincirler yuvarlak bantlara sahiptir. Çok hassas değiller. Saçları karışabileceği için uzun saçlı kadınlar için önerilmez. Orta boy kolye ucu ile havalı. O da biraz ağır.

5. Düz ve Düz 18 Ayar Altın Zincir:

Düz ve Sade 18 Ayar Altın Zincir

Düz 18 ayar sarı Altın Zincir, 90’ların tarzı bir zincirdir. Preslenmiş ve geniştirler. Büyük kolye ile giyilir. Bu zincir normalde kısadır. Şişman insanda güzel duruyor. Bu zincirin ağırlığı ağırdır. Tüm dikkatleri üzerine çekiyor. partilerde giyebilirsin.

6. Lineer Kablo 18k Altın Zincir:

Lineer Kablo 18 Ayar Altın Zincir

Lineer kablo 18 ayar Altın zincir, geleneksel tarzda altın zincirdir. Onlar birbirine kenetlenmiş desendir. Bu desen gemi çapa zincirinde görülür. Bakmak çok basit. Günlük kullanım için mükemmeldir.

7. Altıgen Bağlantı 18 Ayar Altın Zincirler:

Hex Link 18 Ayar Altın Zincirler

Altıgen bağlantılı 18 ayar Altın Zincir, modern bir desen zinciridir. Yuvarlak altın zincire benziyor. Hacimli zincirler istemeyen insanlar tarafından sevilirler. Basit ve hassastır. Çalışmak ve günlük kullanım için giyebilirsiniz. Hem Hint hem de batı kıyafetlerinde iyi görünüyor.

8. Pırlantalı 18 Ayar Altın Zincir:

Pırlantalı 18 Ayar Altın Zincir

Her kadın pırlantayı sever, onları kolye veya küpe olarak kullanır. Elmaslar da zincirlere eklenir. Normalde kesilmezler, ancak bazı modern tasarımlarda zincir boyunca elmaslar bulunur. Parti veya düğün işlevleri için daha kullanışlıdırlar..

9. Çağdaş Tasarım Kadınlar için 18 Ayar Altın Zincir:

Çağdaş Tasarım Kadınlar için 18 Ayar Altın Zincir

Birçok altın zincirin bazı tasarımları ve desenleri vardır. Çağdaş tasarım 18 ayar beyaz altın zincir, akıllı tasarımlara sahiptir. Yaprak, çiçek, tüy ve yüksek teknolojili şekillerdir. Çok modern ve havalılar. Bütün gençler tarafından sevilir. Birçoğu onları batı elbiselerinin üzerine giyiyor.

18 Ayar Altın Zincir, altın zincirlerde kullanımı kolay bir stildir. 22 ayar altın zincirler kadar pahalı değiller. İşe veya partilere takabilirsiniz. Akıllı ve çok çekici görünüyorlar. Normal altın zincir ile benzer parlaklığa sahiptirler..