Zincir, boyuna takılan bir aksesuardır. Boynunuzu şekillendirmenin en zarif yolu budur. Yapımında kullanılan metalin uzunluğu, deseni ve türü, her zincirde çok farklı bir görünüm verir. Çoğu insan kısa zincirleri sever çünkü çok gösterişli değiller ama inanılmaz derecede şık görünüyorlar. Her vesileyle giyilebilir. Şişman kısa zincirler Hint işlevleri için mükemmeldir, ince kısa zincirler ise günlük kullanım için mükemmeldir.

kısa zincir tasarımları

Son Kısa Zincir Tasarımları:

Kısa zincirler, tarzları olduğu için tüm durumlar için giyilir. Gümüş ve altın en çok sevilen stildir. Gül altın da yaklaşan bir stil. İşte Farklı Tasarımlarda Birkaç Kısa Zincir.

1. Gümüş ve Altın Kısa Zincir:

Gümüş ve Altın Kısa Zincir

Altın ve gümüş, mücevheratta herkesin favori kombinasyonudur. Altının parlaklığına ve gümüşün ayıklığına sahiptir. Altın ve gümüş kısa zincir, partiler ve resmi akşam yemekleri için mükemmeldir. Dikkatli olmalı ve iyi kullanmalısınız. Üzerine parfüm sıkılmaması tavsiye edilir..

2. İnci Kısa Zincir:

İnci Kısa Zincir

İnci her zaman kadınlar tarafından sevilir. Bakmak için güzeller ve hiç de gösterişli değiller. Patronunuzun ailesiyle Pazar Brunch’ı için mükemmeldirler. Hem Hint hem de Batı elbiseleri ile giyebilirsiniz..

3. V tipi Altın Kısa Zincir:

V tipi Altın Kısa Zincir

V tipi kısa zincirin ortasında sağlam bir ‘V’ bulunur. Dikkatinizi çekmek içindir. Bu çok modern bir tasarım. Resmi ve çok şık görünüyor. Günlük olarak çalışmak için giyebilirsiniz. Herkes kolye takmak istemediği için herkes tarafından sevilirler..

4. Yay Şerit Kısa Zincir:

Yay Şerit Kısa Zincir

Yay şerit kısa zincir çok kız gibi bir tasarımdır. Merkezde yapılmış yay şeridi vardır. Birçok genç kız üniversiteye giderken giyer. Çok rahat bir tarz. Size çok kız gibi bir görünüm verdiği için herhangi bir fırsat için giyebilirsiniz..

5. Katmanlı Kısa Zincir Tasarımları:

Katmanlı Kısa Zincir Tasarımları

Birçok kadın katmanlı kısa zincir giyer. İki ila üç kat zincir takılır. Çok şık bir tarzdır. Hint elbiselerinde daha iyi görünüyor. Derin boyun elbise ile deneyebilirsiniz. Tüm dikkati boynuna çeker.

6. Mektup Kısa Zincir Gül Altın:

Mektup Kısa Zincir Pembe Altın

Harf kısa zincir, en yaygın biçim kısa zincirdir. Çoğunlukla yeteneklidir. Harf ya zincire kalıcı olarak takılır ya da çıkarılabilir. Birçok kişi onlar aracılığıyla teklif ediyor. Rahat bir tarzdır.

7. Kişiselleştirilmiş Kısa Zincirler:

Kişiselleştirilmiş Kısa Zincirler

İsim plakası kısa zincirlerin ortasında sahibinin adı vardır. Ad, bitişik el yazısıyla yazılır. Çok havalı bir tarz. Herhangi birine hediye edebilirsiniz. Kendini ne kadar sevdiğini göstermek çok güzel bir şey.

8. Figaro Kısa Zincir Gül Altın:

Figaro Kısa Zincir Pembe Altın

Figaro kısa zincirler kombinasyon desenli zincirlerdir. Bağlı bir bağlantı gibi görünüyor. Bu tarz kısa zincirler günlük olarak giyilir. Üzerine basit bir kolye ekleyebilirsiniz. Bağlantılı olduğu için kıvrımlı olabilir. Bu nedenle düzenli olarak giymek rahattır. Erkekler tarafından daha çok beğeniliyor.

9. Küçük Kaldırım Zinciri:

Küçük Kaldırım Zinciri

Küçük bordür zinciri şık bir kısa zincir seçimidir. Birleştirilmiş küçük kancalar görünüyor. Serbestçe bükülebilir. Böylece kırılma endişesi duymadan günlük olarak giyebilirsiniz. Kısa zincirli unisex bir seçimdir. Kolyesiz giyilir. biraz ağır.

Kısa zincirler, boynunuzu giydirmek için zarif bir seçimdir. Günlük olarak giyilebilir. Derin boyunlu elbiselerle sınırlı değildir. Bu zincir tarzı her yaştan kadın tarafından beğenilmektedir. Bu büyüleyici bir genç tarzı. Sadece şık tutmayı unutmayın. Bu zincir türü asla yanlış olamaz.