Altın sarı renkte bir metal türüdür. Eh, şimdi-a-gün de beyaz renkte geliyor. Dilediğiniz kadar karatlık altın zincire sahip olabilirsiniz. Ancak normalde 22karat Hindistan’da en yaygın olanıdır. Altın zincir hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilir. Bazı ortak tasarımları olabilir. Sade olmanın yanı sıra zincirde pek çok muhteşem tasarım mevcut. Bazı tasarımlar öyle ki gözleriniz bakmaya doyamıyor. Doğrudan zihinde yer alır. Büyükanne ve büyükbabalarımız günlük olarak basit zincir takarlar. 22 Ayar Altın Zincirler özel günlerde muhteşem görünüyor.

22k altın zincirler

Erkekler ve Kadınlar için Güzel 22 Ayar Altın Zincirler:

Altın zincirler değerlidir ve dikkat gerektirir. Farklı Tasarımlardaki en iyi 22 Ayar Altın Zincirlerimize buradan göz atın.

1. 22k Fantezi Toplar Altın Zincir:

22k Fantezi Toplar Altın Zincir

Bu 22 ayar altın zincir, süslü toplardan yapılmıştır. Orta alanda, topun boyutu büyüktür. Kancaya yakınken boyut küçülür. Her iki tarafta da iki top üzerinde kabartmalı kırmızı küçük taş var. Her topun üzerinde çapraz desen vardır. harika görünüyor.

2. 22k Hint İtalyan Altın Zinciri:

22k Hint İtalyan Altın Zinciri

Bu 22 ayar altın zincirde birbirine kenetlenen bir tasarım var. İki oval birbirine kenetlenir. Bu ikili oval, bir kanca aracılığıyla başka bir ikili oval ile bağlanır. Bu şekilde bir kanal yapılır. Nadir zincirli bu tasarım boynunuzu saracak.

3. 22 ayar Balıksırtı Altın Zincir:

22 Ayar Balıksırtı Altın Zincir

Erkeklere yönelik bu 22 ayar altın zincir harika bir tasarıma sahip. Yapraklar birleştirilmiş ve bir panel yapılmış gibi görünüyor. Çarpıcı bir zincir yapmak için aynı boyutta bir şekil yapılır. Balıksırtı zinciri erkekler arasında daha popülerdir. Basit zincirin yükseltilmiş bir versiyonudur.

4. 22k Gurme Altın Zincir:

22k Gurme Altın Zincir

Bu 22 kt altın zincir sadece bir kaldırım zincirine benziyor. Altın ile yuvarlak şekilli bir bağlantı yapılır. Bu yuvarlak şekle, zinciri güzelleştirmek için bazı tasarımlar eklenir. Yuvarlak bağlantının küçük kısmı, göz alıcı olması için kalın yapılmıştır.

5. 22 Ayar Altın Tulsi Zinciri:

22 Ayar Altın Tulsi Zinciri

Bu tulsi altın zincir 22k ağırlık kullanılır. Tulsi mala olarak bilinir. Büyükanneler arasında daha ünlüdür. Alternatif altın ve tulsi toplarının kullanılmasından oluşur. Altın top tasarımı üzerine özel bir kreasyon yapılmıştır. Kadınlar ağır takılar yerine bu zinciri kullanıyor..

6. Son 22 Ayar Altın Zincir Tasarımı:

Son 22 Ayar Altın Zincir Tasarımı

Bu son zincir tasarımında güzel bir yaratıcılık uygulanıyor. Birçok dizi bir araya getirilerek üzerinde bir tasarım yapılmıştır. İpin bir kısmında, tasarımı vurgulamak için küçük beyaz toplar eklenmiştir. Bu altın zincirde 22 ayar altın kullanılmıştır..

7. Bukleli 22 Ayar Altın Zincir:

Bukleli 22 Ayar Altın Zincir

Bu kıvırcık 22 ayar altın zincir şaşırtıcı. Zincire gerçekten güzel bir kıvrılma şekli verilmiş. Tasarımda yeni bir şey görünecek. Küçük altın ipler asılmış gibi görünüyor. Bu yoğun altın zincir okyanus gibi dalgalar gösteriyor.

8. 22 Ayar Işıltılı Altın Zincir:

22 Ayar Işıltılı Altın Zincir

22 ayar erkekler için bu altın zincir benzersiz bir tasarıma sahiptir. Güneş ışınlarının altınla bahşettiği gibi görünen dikdörtgen şeklinde tasarım yapılır. Diğer dikdörtgen şekli birleştiren bir kanca ile sabitlenir. Pırıl pırıl ve parlıyor.

9. 22 Ayar Altın Bükümlü Panel Zinciri:

22 Ayar Altın Bükümlü Panel Zincir

Bu 22 ayar altın zincir, basit zincirin bükülmüş bir versiyonudur. Tüm zincir paneline bir bükülme ve dönüş verilir. Bu muhteşem çok kalın yapılır ama çok ağır değildir. Bu inanılmaz zincir tasarımı boynunuzu kucaklayacak.

22 ayar altın zincirlerde çok güzel tasarımlar gördük. Basit düz zincirlerin günleri geride kaldı. Şu anda güzel tasarımlara sahip zincirler daha çok satılıyor. 22 ayar altın zincirlerin tasarımları, gönül rahatlığıyla izleyenlerin kalbinde yer alacak. 22 ayar Altın zincirler değerlidir ve dikkat gerektirir. Her zaman aralığında temizlemeniz gerekir..