Altın kaplama zincirler, gümüş veya bakırdan yapılmış ve yüzeyinde ince bir altın tabakası olan zincirlerdir. Altın kaplama işleminin en iyi yanı, son ürünün maliyetinin düşürülmesidir. Tam zincir altından yapılmadığı için zincirin fiyatı çok daha ucuzdur..

Son Altın Kaplama Zincirler:

İşte modaya uygun görünen en iyi 9 Altın Kaplama Zincire bakın. Günlük kullanım için bu altın kaplama zincirleri seçin ve diğer takılarla kolayca eşleştirebilirsiniz..

1. 18K Altın Kaplama Zincir:

18K Altın Kaplama Zincir

Bu, 18K’da hoş bir örgülü altın kaplama zincirdir. Zincir, birbirine birleştirilen ve daha sonra iyi örülen ince altın çizgilerden oluşur. Zincir unisex olabilir ve çok basit ve şık.

2. Erkekler İçin Tıknaz Altın Kaplama Zincirler:

Erkekler İçin Tıknaz Altın Kaplama Zincirler

Erkeklere yönelik bu altın kaplama zincir, hacimli ve tıknazdır ve en iyi şekilde yapılı erkekler için uygundur. Zincir açık altın kaplamadan yapılmıştır. Modanızı sergilemeyi seviyorsanız, o zaman bu en iyi altın kaplama erkek zinciri.

3. Çiçekli Altın Kaplama Zincir:

Çiçekli Altın Kaplama Zincir

Bu sevimli mücevher parçası bir kız için mükemmel bir hediye. Zincire takılan zarif altın çiçekler çok güzel bir bitiş sağlıyor. Bu çiçek zinciri zarif, çekici ve çok hassastır. Özel günler ve günlük kullanım için de giyilebilir.

4. Düz Altın Kaplama Zincir:

Düz Altın Kaplama Zincir

Altın kaplama zincirlerin birçok çeşidi vardır. Bunların arasında çok sportif görünen bu düz zincir de var. 18K veya 24K kaplama olarak yapılan zincir oldukça gösterişli bir parçadır. Zincir, çekici olan çift tonlu bir etkiye sahiptir..

5. Boncuklu Altın Kaplama Zincir:

Boncuklu Altın Kaplama Zincir

Sevdiklerinize güzel bir sevgililer günü hediyesi alın ve bu göz alıcı altın kaplama zincirle onu şaşırtın. Bu görünüşte basit olan zincirin en iyi yanı, zincir boyunca aralıklarla yerleştirilmiş minik altın kaplama boncuklardır. Boncuklar bu zarif zincire hoş bir boyut katıyor.

6. Katı Bağlantı Altın Kaplama Zincir:

Katı Bağlantı Altın Kaplama Zincir

Burada ağır ve yoğun görünen gerçekten sağlam bir bağlantı altın kaplama zinciriniz var. Zincir, yukarıdan aşağıya bir etkiyle iç içe geçmiş birkaç bağlantıdan oluşur. Bu, zincirin ilmek ilmek ara bağlantısı ve çok sağlam bir zincir ile sonuçlanır..

7. Elmas Altın Kaplama Zincir:

Elmas Altın Kaplama Zincir

Yapay ve imitasyon takılar artık çok moda. Bu güzel tasarımcı CZ elmas kaplı altın kaplama zincir, kalın yuvarlak bir şekilde oluşturulmuştur. Moda takıları zengin bir görünüme sahiptir ve özel günlerde giymek için mükemmeldir..

8. Taş Kaplı Altın Kaplama Zincir:

Taş Kaplı Altın Kaplama Zincir

Altın kaplama ile birlikte mercan veya diğer renkli değerli taşların kullanılması zincirin güzelliğini ortaya çıkarır. Siyah boncuklar ve mercan gibi taşlar, merkezi altın kaplama bir kolye ile birlikte burada kullanılıyor. Sentetik olan değerli taşların farklı renkleri arasından seçim yapabilirsiniz. Taşların şekilleri yuvarlak ve ovalden kareye kadar değişebilir..

9. Erkekler için 24K Altın Kaplama Zincir:

Erkekler için 24K Altın Kaplama Zincir

Moda bilincine sahip erkekler için bu son moda erkek altın kaplama zincirini 24K olarak alın. Zincir erkeklere uygun büyük halkalardan yapılmıştır ve bitişi düzdür. Bu erkeksi zinciri bir damat için veya herhangi bir özel gün için hediye olarak seçin..

Erkek Altın kaplama zincirler tıknaz veya düz olabilir. Altın 18K, 22K veya 24K olabilir. Bu kaplama, parlak bir yüzey ve altının verdiği parlaklık ile sonuçlanır. Günlük kullanım için bu en iyi altın kaplama zincirleri seçin ve diğer takılarla kolayca eşleştirebilirsiniz..