Beyaz altın zincirler erkekler için en popüler takılardan biridir. Zincirler yaprak dökmeyen gibidir ve her zaman talepte kalır. Zincirlere düşkün olanlar, çeşitli tasarımları zincirlerde toplayabilirler. Beyaz altın zincirler de değerlidir. Parlaklığını asla kaybetmez. Şık görünme amacına hizmet eder. Zincirin kalınlığı karatına, karatına ve fiyatına göre değişir. Ama bilge bir adam her zaman 18k zincire sahip olmayı tercih eder. Zincir erkekler için en iyi hediye seçeneğidir. Çünkü erkek ya zincir takmayı sever, ya yüzük takmayı. İnsanların zihninde kendi anlamı var.

Son Tasarımlarda Beyaz Altın Zincirler:

İşte trenddeki en iyi 15 Beyaz Altın Zincirimize bakın. Sevdiğinizi seçin ve seçin.

1. Beyaz Altın Çapa Zinciri:

Beyaz Altın Çapa Zinciri

14 ayar beyaz altın erkek zinciridir. Her oval şekil birbirine bağlıdır. Erkekler arasında çok popüler. Aralarındaki birliği, her ovalin diğerini ne kadar sıkı tuttuğunu gösterir. Her ovalin içine yapıştırılmış bir düz ip vardır. Büyük bir kanca küçük bir kanca tarafından desteklenir.

2. Beyaz Altın Rolo Zinciri:

Beyaz Altın Rolo Zinciri

Bu rolo beyaz altın zincir. Birbirine bağlı yuvarlak bağlantılara sahiptir. Farklı boyutlarda ve tasarımlarda gelir. Fazla dekorasyon olmadan basit ve tatlıdır. Şekil dışında çapa zincirine benzer. Bu rolo zinciri hassas görünüyor, bu yüzden dikkatli olunması gerekiyor.

3. Beyaz Altın Kablo Zinciri:

Beyaz Altın Kablo Zinciri

Erkekler için kablo beyaz altın zincirdir. Birbirini aynı boyutta sabitleyen yuvarlak veya oval bağlantılardan oluşur. Bir kablo gibi görünür ve bağlantı zinciri olarak da bilinir. Sade şık bir kolye ucu ile takabileceğiniz için insanlar daha çok bu stili tercih ediyor. Kolye eklendiğinde kolye olur.

4. Beyaz Altın Halat Zinciri:

Beyaz Altın Halat Zinciri

Bu beyaz altın zincir ip zincir, iç içe geçmiş bir ip gibi görünecek şekilde bağlanmıştır. Spiral tasarımda dokunmuştur ve en çok yönlü tasarımdır. İç içe deseni nedeniyle günlük hayatta giyilebilecek kadar güçlü hale gelir..

5. Beyaz Altın Buğday Zinciri:

Beyaz Altın Buğday Zinciri

Buğday beyazı altın erkek zinciridir ve genellikle oval ve bükümlü oval şeklinde dört sehpadan oluşur. Güzel görünümlü bir zincir yapmak için birlikte dokunmuştur. Zincir çok kalın ve ağır. Esas olarak oval bağlantıların çapraz geçişidir..

6. Beyaz Altın Yılan Zinciri:

Beyaz Altın Yılan Zinciri

Bu 18 ayar beyaz altın zincirin yuvarlak veya oval bağlantıları yoktur. Metal plaka görünümlü bir halkanın birbirine bağlanmasıyla oluşturulmuş esnek bir zincirdir. Bu metal plaka yuvarlak dalgalı ve pürüzsüzdür. Bir yılan zinciri gibi görünüyor ve bu yüzden adı. Başka bir isim Brezilya zinciri.

7. Beyaz Altın Top Zinciri:

Beyaz Altın Top Zincir

Yuvarlak topları olan erkek beyaz altın zincirlerdir. Boncuk zinciri olarak da bilinir. Bu sevimli boncuklar, belirli bir mesafe ile bir zincire sabitlenir. Boncuklar elmas kesim şekline benziyor. Her top arasında küçük bir boşluk var. Topların arasına başka bir şekle sahip boncuk da eklenebilir..

8. Beyaz Altın Kutu Zinciri:

Beyaz Altın Kutu Zinciri

Bu kutu zinciri birbirine bağlı kare tasarıma sahiptir. Bir kutuya benziyor. Bu kare şeklindeki beyaz altın zincirde erkekler onunla bir kolye bile asabilir. Her karede, zincirin güzelliğini artıran yapıştırılmış üç parlayan elmas vardır..

9. Beyaz Altın Figaro Zinciri:

Beyaz Altın Figaro Zinciri

Figaro olarak bilinen 14 ayar beyaz altın zincir erkektir. Bir büyük oval bağlantı ile birleştirilmiş 3 yuvarlak bağlantıya sahip. Tek tip bir boyutu yoktur. Bağlantı dairesel ve oval şekilli düzdür. Çoğunlukla erkekler tarafından giyilir ve kolye ucu ile daha da süslenebilir..

10. Beyaz Altın Bizans Zinciri:

Beyaz Altın Bizans Zinciri

Erkekler için bu beyaz altın zincir, birbiriyle birleştirilmiş bağlantı grubuna sahiptir. Yuvarlak ve oval şekilli bağlantıların bir karışımıdır. Bu zincir esnektir ve boynunuza zarafet katar. Görünüşe göre bağlantılar kendini yıpranmış ve güzel görünüyor.

11. Beyaz Altın Venedik Bağlantı Zinciri:

Beyaz Altın Venedik Link Zinciri

Bu zincir aynı zamanda kare halkalardan oluşan bir kutu zincir gibidir. Bir başka açıdan da yaprak desenine benziyor. Güçlü ve kalın kutular, özel bir nesne sunmak için birbirine bağlanır. Birbirine bağlanan bu kare bağlantılar, bir sanatçının izlenimini yaratır..

12. Beyaz Altın Patlamış Mısır Zinciri:

Beyaz Altın Patlamış Mısır Zinciri

Erkekler için bu patlamış mısır beyaz altın zincir, günlük giyim için en iyi seçimdir. Hafif, ipeksi ve pürüzsüzdür. Basitçe yuvarlak zincir ve boyunda güzel perdeler. Düzenli zincir tasarımına sahiptir. Patlamış mısır zincirinde çeşitli tasarımlar olabilir.

13. Beyaz Altın Ay Kesim Zinciri:

Beyaz Altın Ay Kesim Zincir

Bu zincir yuvarlak şekilli küçük toplara sahiptir. Bu toplara ay şekli verilmiştir. Toplar boşluk bırakmadan birbirleriyle birleştirilir. Mala’ya benziyor. Tüm toplar aynı boyut ve tasarıma sahiptir. Ay gibi bu zincir de gözlere serinlik veriyor..

14. Beyaz Altın Bordür Zinciri:

Beyaz Altın Bordür Zinciri

Kaldırım zincirinde bağlantılar birbirine kenetlenir ve düzdür. Birbirine bitişik ve sessiz, zengin bir parça oluşturan basit yuvarlak şekilli bağlantılara sahiptir. Yuvarlak bakla birbiriyle büküldüğü için bükümlü bakla zinciri bile denilebilir..

15. Beyaz Altın Fantezi Zincir:

Beyaz Altın Fantezi Zincir

Bu beyaz altın zincir şık bir tasarıma sahiptir. Birbirine bir delik ile bağlanan bir mermi desen bağlantısına sahiptir. Fantezi zincirler, standart stillerin varyasyonlarına sahiptir ve pazara yeni bir şey sunmak için yaratılmıştır. Mermi şekli yerine başka tasarımlar da olabilir..

Erkekler için beyaz altın zincirler genellikle değerli metallerden yapılır. Bazı zincirler kalın ve bazıları hassastır. Sizin için doğru zincir tipini seçmek büyük bir fark yaratır. Kişiliğinizi geliştirmenize yardımcı olur. Erkekler daha fazla mücevher takmıyor. Hassas tasarım her gün giyilemez. Kalın zincirler de kaba, sert ve esnektir. Boyundan kolay kolay düşmez. Zincirler basit olsa da boynunuzu güzelleştirmeye yardımcı olur.