Bakır, insanlar tarafından kullanılan ilk metaldi. Başlangıçta bakır, zanaatkarlar tarafından kendilerini korumak için mücevher, alet, mutfak eşyaları, kaplar ve hatta silahlar yapmak için kullanıldı. Her şeyden önce bakır harika bir metaldir ve bakterileri öldürme veya üremesini engelleme özelliklerine sahip olduğu için çok faydalıdır..

bakır-bilezik-tasarım

Şimdi modern çağda hepimiz bakırı bir moda olarak kullanıyoruz ve güzel mücevherler yapmaktan keyif alıyoruz. Bakır bileziklerin eklem ağrılarını iyileştirmede yardımcı olduğu kanıtlandığından, günümüzde bazı sağlıklı gıda mağazalarında ve bütünsel şifa merkezlerinde bakır bilezikler bile bulabilirsiniz. Bakır bileziklerin bazı faydalarını ve sanatsal tasarımlarını inceleyelim..

En İyi Bakır Bilezik Tasarımları:

İşte en iyi 9 bakır bilezik tasarımımız aşağıdaki gibidir.

1. Antik Bakır Bilezikler:

Antik Bakır Bilezikler

Antik çağlarda bakır kullanıldığı için bilezikler üzerinde yapılan oyma ve minyatürler çok güzel olduğu için antika bakır bilezikler her zaman çok popüler olmuştur. Bilezikler çok basit görünüyor ama kendine has bir zarafet ve stil özüne sahip ve günlük olarak giyilebilir. Bu bileklikler her türlü kıyafetle harika bir uyum sağlar ve kendinize yeni bir moda yaratmanıza yardımcı olur..

2. Şifalı Bakır Bilezikler:

Şifalı Bakır Bilezikler

Adından da anlaşılacağı gibi bu bilezikler şifa amaçlı kullanılmaktadır. Bakır bileziklerin artrit ağrılarını bastırmada faydalı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmaktadır. Herhangi bir ağrı kesicinin vücudunuz üzerinde yan etkisi olacağından, bakır bilezik sadece ağrıyı iyileştirecek ve formda kalmanıza yardımcı olacaktır..

3. Kadınlar için Tasarımcı Çok Katmanlı Bakır Bileklik:

Tasarımcı Bayan Çok Katmanlı Bakır Bileklik

Tasarımcı bileklikleri seven ve seven kadınlardır. Bakır ince bir görünüme sahip olduğundan ve çok gürültülü olmadığından, kullanıcıya çok zarif bir görünüm verir. Bilezik öne çıkıyor ve onları her türlü kıyafetle kombinleyebilirsiniz. Bu tür bilezikler her görünümde iyi görünüyor ve kadınlar veya kızlar, tasarımcı bakır bilezik takmayı takdir ettikleri bilezik takmak yerine..

4. İncili Bakır Bilezik:

İncili Bakır Bileklik

İnci ile bakır bileklik!! Ne ölümcül bir kombinasyon. Bakır ince bir görünüme sahip olduğundan, ancak inci parlaklığı bu bileziğe muhteşem bir görünüm kazandırıyor. Bu kombinasyon, kişiliğinize oodles cazibesi katar. Bileziğin güzelliğini arttırmak için incinin yanında farklı kıvılcım taşları bile kullanabilirsiniz..

5. Bakır Manyetik Bilezikler:

Bakır Manyetik Bilezikler

Bu tür bileklikler zarif ve düzgün bir görünüme sahiptir. Bakır manyetik bilezikler genellikle içinde dahili bir manyetik alan bulunan saf bakırdan yapılır. Bu şık bileklik hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilir ve çok benzersiz bir görünüm verir. Bu bileklikler ayrıca migren ve yorgunluk gibi hastalıklardan kurtulmanızı sağlar. Erkekler için mükemmel bir bakır bileklik.

6. Taşlı Bakır Bilezikler:

Bakır Taşlı Bileklik

Taşlı Bakır Bilezikler harika bir kombinasyon. Bakır bileziklerin arasına çivilenmiş taşlar çarpıcı bir görünüm verir. Bilekliğin renkli görünmesi ve kıyafetinizle uyum sağlaması için çok renkli taşlar kullanabilirsiniz. Bu tip taş bileklik kızlar için en şık aksesuardır..

7. Erkekler için Güçlü Bakır Bilezik:

Erkekler İçin Güçlü Bakır Bileklik

Erkekler, kişiliklerine ve tarzlarına uygun aksesuarlardan hoşlanırlar. Bakır zincir bileklik de erkekler gibi çok güçlü olduğu için tarzlarına uygun. Bakır bileklik gündelik giyimde iyi görünür ve onlara havalı ve gösterişli bir görünüm verir. Erkekler için en iyi bakır bileziklerden biridir..

8. Dokuma Tel Bakır Bilezikler:

Dokuma Tel Bakır Bilezikler

Hepiniz yün ve ip dokumayı duymuşsunuzdur ama artık benzersiz, şık ve muhteşem örgülü tel bakır bilezikler oluşturabilirsiniz. Bakır örgülü tellerin arasına dilediğiniz taşı ekleyebilirsiniz. Taş aynı zamanda sizin doğum taşınız olabilir. Olağanüstü bir bilezik parçası.

9. Eşsiz Bakır Yaprak Bilezikler:

Benzersiz Bakır Yaprak Bilezikler

Ağaçlarda yaprak gördünüz ama artık yaprak desenli bakır bir bilekliğe sahip olabilirsiniz. Doğaya olan sevginizi ve sevginizi gösterir ve daha havalı ve gösterişli görünmenizi sağlar. Sade bir görünüme sahiptir ve her durumda giyebilirsiniz..

Bilezikler, özel bir görünümle hava atmanın iyi ve kolay bir yolu olduğu için hem erkeklerde hem de kadınlarda çok popüler hale geliyor. Bakır bileklikler farklı tasarımlarda mevcuttur ve arkadaşlarınızda anında iz bırakabilirsiniz. Bilezikler çok kullanışlıdır ve istediğiniz her türlü kıyafetle jelleşir.