Erkekler ve kadınlar için son trendlerden biri de özel hatıra inci bileklik hediyesidir ve doğum günlerinden düğünlere kadar her türlü özel günde giyilebileceği için artık sadece bir moda ifadesi değildir. Kültür incili, elle seçilmiş bileklikler unutulmaz bir ışıltılı ifade yapacak. Hepsinden öte, inci bilezikler tipik olarak bileğe takılır ve kullanıcı için duygusal bir değeri vardır. Her yaştan insan için büyüleyici inci bileklik çeşitleri mevcuttur..

inci bilezikler

İncili Bileklik Çeşitleri:

Bir fare tıklamasıyla gelen benzersiz bir seçimi bulabileceğiniz çeşitli seçenekler de var. Bugün, bu inci bilezikler, kadınlar için çeşitli stil ve şekillerde, renklerde ve tasarımlarda tılsımlarla süslenmiştir..

1. Güzel En İyi Yonca İnci Bileklik:

Güzel En İyi Yonca İnci Bileklik

Nesiller boyunca kadınlar seyahatlerini, yaşam deneyimlerini ve önemli yaşam olaylarını belgelemek için büyüleyici bilezikler kullandılar. Bu sevimli gümüş inci yonca bileklik, hayattaki en sevdiği anları seçip seçmesine ve onları küçük bir çekicilikle anmasına izin verecek..

2. Kelebek İnci Bileklik:

Kelebek İnci Bileklik

Bir saat kadranı ve bazı prestij kalitesinde incilerle yapılan bu zarif, ancak modaya uygun bileklikle bir açıklama yapan bu sevimli kelebek cazibeli beyaz inci bileklikle size uçuşan bir yetenek katın. Bunu giymek, cilalı cilalı herhangi bir kıyafet için mükemmel olacaktır..

3. Saatli Çiçek İnci Bileklik:

Saatli Çiçek İnci Bileklik

Güzel kadınlarınıza sunmak için zarif bir hediye mi arıyorsunuz? Bu şık ve zarif bileklik saatler, beyaz kadranlı beyaz inci bir bileziğe sahiptir. Bunu hediye etmek, aşkı simgeleyen uzun süreli bir partner için kesinlikle mükemmel bir sevgi ifadesi olacak ve bu bilekliği yılın en romantik günü için harika bir hediye haline getirecek..

4. Kadınlar için Çok Renkli İnci Bileklik:

Kadınlar için Çok Renkli İnci Bileklik

Kadınlar için bu pembe inci bileklik, som gümüşten yapılmıştır ve ayrıca bu istiflenebilir çift renkli manşet, iki renkli tatlı su kültür inci istasyonu ile süslenmiştir. Çok yönlü bir tarzda göz kamaştırıcı bir görünüm için ışıltılı incilerle bir bileklik tarzında hilal şeklinde uzanan bu çarpıcı bileklik ile tarzınıza ışıltı ve ışıltı katın..

5. Gümüş Taşlı Beyaz Renkli İnci Bileklik:

Gümüş Taşlı Beyaz Renk İnci Bileklik

Gümüş taşlı beyaz inci bileklik, son derece parlatılmış inci ve pirinç bileklik ile tüm renkli kıyafetlerle uyum sağlayabildiği için en son güncellemedir. Bu inci bileklik tasarımları, herhangi bir görünümü zenginleştiren üç sıra dokuma karmaşık inciye sahiptir ve kolay kayma stili, böylece onu her bileğe en uygun hale getirir. Bu bileklik, bir hafta sonu sabah brunch’ı için A-line bir etek ve çizgili bir üst ile mükemmel bir şekilde eşleşecek..

6. Siyah Beyaz Zarif Kadın İnci Bileklik:

Siyah Beyaz Zarif Kadın İnci Bileklik

Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan bu beyaz ve siyah zarif bayan bileklik, güvenlik seçeneği olarak lastikli olarak üretilmiştir. Kesinlikle, siyah ve beyaz renkli bu bileklik her durum için mükemmel olacak çünkü bu bileziğin incileri herhangi bir kıyafet için mükemmel bir son dokunuş sağlayacaktır..

7. Tavuskuşu Tatlısu Kültürlü İnci Gerilebilir Bileklik:

Tavuskuşu Tatlı Su Kültürlü İnci Gerilebilir Bileklik

Tavuskuşu Tatlısu Kültürlü İnci Gerdirilebilir Bilezikler büyük, gerçek ve tatlı su incileridir. Elastik bir iplik üzerinde 22 düğümlenmemiş inciye sahip çok renkli süslemeli ve kusurlu yukarıdaki gerilebilir bileziği görebilirsiniz. Yukarıdaki modelde inciler kaymaz ve bu nedenle kesinlikle kırılmaz..

8. Sarı Altın İnci Bileklik:

Sarı Altın İnci Bileklik

Bu bileklikte tatlı su türü inci kullanılmıştır ve maksimum renk kombinasyonları için daha fazla renk seçebilirsiniz. Burada, beklenmedik bir parlaklık patlaması için sarı altın ve beyaz inci gibi iki zıt renk seçilmiştir ve bu inci bileklikleri kadınlar için takmak onlara kollarına bir zarafet dokunuşu katacaktır..

9. Siyah Deri Tatlı Su İnci Gümüş Manşet Bileklik:

Siyah Deri Tatlı Su İnci Gümüş Manşet Bileklik

İncili bu Siyah Deri Tatlı Su İnci Gümüş Manşet bileklik kesinlikle güzel olacak çünkü bu renk kombinasyonu hediye fikirleri için en iyi seçim olacak. Hafızalı tel üzerine beyaz tatlı su incilerinin kullanıldığı siyah renkli pamuklu ip şeritleri ile tarzınıza eğlenceli bir hava katacağı için bu çekici tasarıma bayılacak olan sevdiklerinize bu bilekliği hediye edebilirsiniz..

On yıl önce, bir mücevher olarak bilezik, kişisel tercihi ve tercih edilen bir moda ifadesini ifade etmenin bir yoluydu. Günümüzde insanlar, beyaz inci bileklik güzellik öğeleri ve çeşitli nedenlere destek göstermek için göz alıcı bir tasarım ile öne çıktılar. Ayrıca sedefli bileklik küçük bir marjla satılıyor ve modanın birçok alanına da yayılıyor. Bu bilezikler oldukça ucuzdur ve insanların birden fazla seçmesi için kolayca kullanılabilir..