Bilezikler günümüzde en şık ve en ilgi çekici takı aksesuarıdır. Bileğin görünümünü ve ellerin genel görünümünü vurgulayan bu süslemedir..

zincir-bilezik-tasarımları

Erkekler ve Kadınlar için Zincir Bileklikler:

Bilezikler, çeşitli renk ve desenlerle herhangi bir stil, tip ve tasarımda olabilir. Burada farklı Zincir Bileklik Tasarımlarına bir göz atıyoruz..

1. Kızlar için Altın Zincir Bileklik:

Kız Altın Zincir Bileklik

Kız çocukları için en şık aksesuarlardan biri de bilekliklerdir. Herhangi bir kıyafetin görünümünü anında vurgulayabilir ve değiştirebilirler. Kızlar kıyafetlerini ve elbiselerini hoş, tıknaz ve çekici mücevher parçalarıyla birleştirmeyi severler. Gümüş veya altından yapılan zincir bileklikler bileklerinde gerçekten zarif olabilir..

2. Kadınlar için Altın Zincir Bilezikler:

Kadınlar için Altın Zincir Bileklikler

Kadınlar için altın sevgisi, altın almak için yeterince iyi bir neden değildir, ancak mücevherde bir unsur olarak altın herhangi bir biçimde zariftir. Kadınlar, Hint giyim, Batı, Hint batı veya gündelik kıyafetler vb. gibi herhangi bir kıyafet için altın aksesuar kullanma özgürlüğüne sahiptir. Kadınlar altın zincir bileziklerle asla moda hatası yapamazlar. İş kıyafeti veya parti kıyafeti olarak olabilirler..

3. Gümüş Zincir Bilezikler:

Gümüş Zincir Bileklik

Gümüş bir element olarak zincirlerde, bileziklerde veya küpelerde muhteşem görünüyor. Gümüş hem beyaz hem de oksitlenmiş formda mücevherlerde güzel görünüyor. Gümüş zincir bilezikler, Hint giyiminde veya batı giyiminde güzel görünüyor. Bu zarif görünümü vermek için, gümüş zincir bileziklerle kıyafetler kombinlenebilir..

4. Erkekler için Zincir Bilezikler:

Erkek Zincir Bileklik

Zincir bileklikler altın, gümüş, platin vb. elementlerle erkeklerde iyi durur. Zincir bileklikler gümüşle günlük giyimde iyi durur ve altınla geleneksel giyim veya festivaller için harika görünüyor.

5. Pembe Örgülü Zincir Bileklik:

Pembe Örgülü Zincir Bileklik

Herhangi bir kızın veya kadının en sevdiği renk pembedir. Pembe renk, kişinin yüzündeki o doğal kızarmayı verir. Benzer şekilde pembe bileklikler de kadınların giydiği her şeyi vurgulayabilir. Pembe örgüler bileklikte çok hoş görünüyor ve desen çok farklı ve güzel.

6. Boncuklu Zincir Bileklikler:

Boncuklu Zincir Bileklikler

Boncuklar her şeyde zarif görünüyor -elbisede, süs eşyasında, zincirlerde vs. Bileziklerde neden olmasın. Zincir bilezikler bu ligde geride bırakılamaz. Boncuklu altın ve gümüş zincir bilezikler güzel görünür ve kullanıcıya şık, klas bir görünüm verir.

7. Katmanlı Zincir Bilezikler:

Katmanlı Zincir Bileklikler

Katmanlama çok yaygındır; onu her yerde, sarilerde, bileziklerde vs. buluyoruz, öyleyse neden katmanlı deseni zincir bilezikte kullanmıyorsunuz. Zincir bilekliklerin katlanması güzel görünüyor ve ayrı bir el aksesuarı olarak öne çıkıyor. Katmanlı zincir bilezikler, herhangi bir gündelik kıyafet için en uygun olanlardır..

8. Charm Zincir Bilezik:

Charm Zincir Bileklik

Bilezik denilince tılsım bileklikler nasıl geride kalabilir? Tılsımlar saatler, bilezikler, bilezikler vb. ürünlerde neredeyse yaygındır. Bir zincir bileziğe ilginç takılar ekleyin ve işte buradasınız, tamamen yeni bir görünüm sergileyin..

9. El Zinciri Bilezik:

El Zinciri Bilezik

Moda trendlerinin en çok öne çıkanlarından biri de zincirli bileklikler. Bu aralar çok trend oldular. Partiler, toplantılar veya düğünler olsun, her kadın tarafından gösteriş yapılır. Elleri vurgulayan güzel görünüyorlar ve çok hafif olduklarından ve sadece belki taşlı veya küçük bir kolye vb..

Modern zamanlarda zincir bilezikler, genel kişiliğinize göz kamaştırıcı bir görünüm kattığı için çok moda. Kişinin tercihine ve tarzına göre takı tasarlayabilir ve hatta kendi zevkinize ve gereksinimlerinize göre şekillendirebiliriz. Zincir bileklikler hem erkekler hem de kadınlar tarafından her zaman sevilmiş ve beğenilmiştir..