Bileziğin kökeni Yunan ve Mısır kültürlerine kadar uzanmaktadır. Bilezik kelimesi, Eski Fransızca ‘bilezik’ aracılığıyla ‘kol’ anlamına gelen Yunanca ‘brachile’ kelimesinden gelmektedir. Bilezikler son zamanlarda bir moda ifadesi haline geldi ve hem erkekler hem de kadınlar arasında popüler hale geliyor. Çocuklar, gençler ve orta yaşlılar en son trendleri ve bileklik tasarımlarını hızla takip ediyor. Erkek Altın Bilezikler, birçok farklı kıyafetle şık ve taşıması kolay görünüyor. Bilezik çok biçimli ve bu günlerde favori bir süs. Altın, gümüş, bakır, pirinç, cam ve hatta emaye çanak çömlek ve birçok tasarım olabilir..

erkekler için altın bilezikler

Resimlerle En Yeni ve Çarpıcı Erkek Altın Bileklik Tasarımları:

Altın bilezikler, düğünler ve diğer özel günler için mükemmel bir hediye seçeneğidir. Burada erkekler için çeşitli altın bileziklere bir göz atacağız..

1. Hint Tasarımlı Altın Bileklik:

Hint Tasarımlı Altın Bileklik

Bileziğin en yaygın şekli, altından yapılmış Hint tarzı bileziklerdir. Altın en uğurlu metal olarak kabul edilir ve bu nedenle altın bir bilezik takmak daha fazla çekicilik katar. En popüler metal olan altın, erkeklerde genel olarak iyi gider ve tüm cilt tonlarıyla uyum sağlar ve onlara hoş bir görünüm kazandırır..

2. Pırlantalı Erkek Altın Bileklik:

Erkek Altın Pırlantalı Bileklik

Altın ve elmaslarla asla yanlış gidemezsiniz. Elmaslar ve altın klasik bir kombinasyondur ve kullanıcının ellerine gerçekten klas bir görünüm verir. Altın bileziğe işlenen pırlantalar bileziğe yeni bir görünüm kazandırır ve genellikle bileziği gören kişinin dikkatini çeker. Pırlantaların doğal parlaklığı, bir bilezik yapmak için altınla birlikte kullanıldığında daha da artar..

3. Erkekler için Rudraksha Altın Bileklik:

Rudraksha Altın Erkek Bileklik

Rudraksha genellikle Hinduizm’de Lord Shiva’nın gözyaşı olarak bilinen bir tespih olarak kullanılır. Ağacın tohum formu (Rudraksha) gümüş, altın vb. metallerle bilezik yapımında kullanılır. Rudraksha genellikle kendi enerjisini doğru yöne kanalize etmek için sürekli seyahat eden ve yerleşmek isteyen kişiler tarafından giyilir. . Boncukları altın bileziğe dönüştürme fikri benzersizdir. Bir bilezik yapmak için altın ile Clubbing Rudraksha her iki amaca da hizmet edebilir.

4. Erkek Çocuklar için Altın Charm Bilezikler:

Erkek Çocuklar İçin Altın Charm Bilezikler

Charm bilezik, günümüzün en hızlı yakalanan mücevher trendlerinden biridir. Altın kişisel tılsım bileziği, kullanıcının hayatındaki birçok önemli şeyi gösterebilen, altından dekoratif kolye veya biblolara sahip olabilir. Altın tılsım bileziği, kol saatleri veya diğer modaya uygun bilek aksesuarlarıyla da eşleştirilebilir..

5. Yetişkinler için Tiger Line Altın Bileklik:

Tiger Line Yetişkinler İçin Altın Bileklik

Tiger line altın bilezikler güç, cesaret ve komuta anlamına gelir. Erkekler Tiger line Altın Bilezikleri sağ bileğe takabilir. Kaplanın güçlü yüzü, kişinin kişiliğine derinlik katar, irade gücünü ve kişisel gücünü görür..

6. Deri Kayışlı Erkek Altın Bileklik:

Deri Kayışlı Erkek Altın Bileklik

Deri ile altın bir elemente ve ipucuna sahip olmayı seven erkekler bu tür bileklikleri tercih edebilir. Deri kayış ve bileziğin serinlik oranına eklenen altın ile iyi ve şık görünüyorlar. Bu bileklikte altın ipuçları ve deri bir taban olduğu için bileklik çok parlak görünmüyor..

7. Altın Ve Gümüşlü Erkek Bileklikler:

Altın Ve Gümüşlü Erkek Bileklik

Hem gümüş hem de altın olan altın bilezikler de çok ince ve çekici görünüyor. Her iki elemanın ilaveleri bileziğe farklı bir görünüm kazandırır ve günlük olarak da giyilebilir. Bilezikler çok hafif olabilir ve hem gençler hem de yaşlılar tarafından giyilebilir..

8. Erkekler için Tungsten Kaplama Altın Bilezik:

Tungsten Kaplama Altın Erkek Bileklik

Tungsten ve altın kaplamalı bilezikler gençlerin gözdesi olabilir. Farklı metaller ve tasarımlarla deneyler yapabilirler. Bir element olarak altın, bilezikler, yüzükler veya bilezikler gibi herhangi bir moda takı parçasıyla iyi gider. Genç kolej çocukları, kendilerine ait bir stil ifadesi yaratmak için tungsten kaplama altın bilezikler takabilirler..

9. Türk Altın Bilezikler:

Türk Altın Bilezikler

Türk altınına olan talep son yıllarda dünya çapında artış göstermiştir. Türkiye piyasası altının en büyük tüketicilerinden biridir. O zamandan beri, Türk Altınından yapılan birçok mücevher parçasıyla Türk altınına olan aşk da artıyor. Türk altın bilezikleri, mücevherlerde açıkça görülebilen altının ışıltısı ve parlaklığı ile göz alıcı görünüyor. Bilezikler, kişinin statüsünü ve sınıfını tanımladıkları için öne çıkıyor..

10. Erkekler için Gül Altın Bilezikler:

Erkek Gül Altın Bileklik

Gül altın, özel mücevherlerde yaygın olarak kullanılan bir altın ve bakır alaşımıdır. Gül altın takılar 21. yüzyılda daha popüler hale geliyor ve genellikle yüzükler, bilezikler ve diğer mücevherler için kullanılıyor. İçindeki bakır içeriğine bağlı olarak kırmızı altın ve pembe altın olarak da bilinir. Pembe altın bilezikler, pahalı tarafta oldukları için lüks ve üst düzey insanlar içindir..

11. Erkek Altın Düz Bilezikler:

Erkek Altın Düz Bileklik

Altın yassı bilezikler, benzersiz yapılandırılmış görünümleri için Hint düğünlerinde genellikle damat tarafından giyilir. Bu bilezikler düz olduğu için bileğe kolayca düşer ve Hint damadın geleneksel görünümüyle iyi uyum sağlar..

12. İnce Altın Erkek Bileklikler:

İnce Altın Erkek Bileklik

Her yaş grubundan erkek, günlük giyim için ince altın bilezik kullanabilir. Kişinin kişiliğine bir tanım ekler ve ellerin görünümünü geliştirir. O kadar ağır değiller ve herkesin bilekliği kolayca taşıyabileceği şekilde yapılandırılmışlar. Bileziği takan kişide zarif görünüyorlar.

13. Altın Zincirli Erkek Bileklikler:

Altın Zincir Erkek Bileklik

Bilezik şeklinde ince bir altın zincir, erkeklerin genel görünümüne belirginlik ve stil eklemenin en iyi yollarından biridir. Bilezik basit görünüyor ve günlük kullanım için olabilir. Her gün farklı bir görünüm için bazı korkak bantlar, diğer bilezikler vb. ile eşleştirilebilir..

14. İsimli Erkekler İçin Altın Bilezikler:

İsimli Erkek Altın Bileklik

Kişiye özel klasik takılardan biri de üzerinde ismin yazılı olduğu altın bir bileklik olabilir. İsim altın olarak ayrı ayrı oyulabilir ve bilezik zincirine eklenebilir veya isim bileziğin üzerine işlenebilir. Kişiselleştirilmiş bileklik şık görünüyor ve isminizi bundan daha iyi göstermenin daha iyi bir yolu olabilir mi??

15. Nazar Olan Erkekler İçin Altın Bilezikler:

Nazar Olan Erkekler İçin Altın Bilezikler

“Nazar” anahtarlıklarda, yüzüklerde, araba anahtarlıklarında vb. popüler hale geliyor. Nazar, talihsizlik veya şanssızlığa neden olduğuna inanılan kişilerin kamaşmasını önlemek için kullanılır. Nazar gözleri altın bir bilezikte kullanılabilir ve insanların kötü niyetli bakışlarından uzak durmak için her gün takılabilir. Nazarı bir ipe veya ipe bağlamak yerine, aynısı kullanılacak bir bilekliğe dahil edilebilir..

Erkekler de moda konusunda oldukça bilinçlidir ve stil açıklamalarını güncel tutmak isterler. Bilezikler, kendi moda stilini ifade etmenin en havalı yoludur. Eşsiz stilleri, tasarımları ve görünümleri olan altın bileklikler, bir erkeğin kişiliğine yeni bir tanım getiriyor. Erkekler için altın bilezikler çok havalı ve her yaş grubu için kesinlikle mükemmel. Konuşurken jestler için eller gibi sözel olmayan iletişimleri kullanırken, bilezikler el hareketlerini tanımlayacak ve mesajı iletecektir..