Bilezikler, günümüzde hem erkekler hem de kadınlar için moda bir aksesuardır. Son zamanlarda farklı tasarımları ve farklı desenleriyle dikkatleri üzerine topladılar. Bilezikler her yaş grubundan insanlar arasında son derece popülerdir. Bunlar, mevcut en kolay şekillendirme aksesuarıdır. Cepleri çok sıkmazlar ve altın, platin, pırlanta gibi birkaç bilezik dışında makul ve uygun fiyatlarla satın alınabilirler..

elmas bilezikler

Kadın ve Erkek Pırlanta Bileklik Tasarımları:

Kişinin kişiliğine çekicilik katan, o genel güveni veren, güzel görünen eller, stil ifadesi ve modayı en iyi şekilde veren bir pırlanta bileklik tam da aradığınız cevap olabilir! Bu muhteşem görünümlü bileklikleri sergileyerek herkese bu güncellenmiş moda görünümünü verin.

1. Basit Pırlanta Bilezikler:

elmas-bilezikler-basit-elmas-bilezikler

Yine de pahalı tarafında, basit bir pırlanta bileklik herhangi bir kadın için değerli bir eşya olabilir. Bir vesileyle hediye olarak almış olabilirler ya da ilk maaşlarıyla satın almış olabilirler. Bir elmas bileziğin her zaman onlara bağlı anıları vardır. Bu bilezikler, altın bir zincir veya tılsım üzerine yerleştirilmiş sadece birkaç pırlanta olabilir. Sadece elde zarif olabilirler.

2. Beyaz Tabanlı Pırlanta Bilezikler:

elmas-bilezikler-elmas-bilezikler-beyaz-tabanı

Pırlantaya kim hayır diyebilir? Erkek ya da kadın olsun, elmaslar değerli bir mülktür. Beyaz tabanlı pırlantalı bileklikler, takı çeyizinde bir başyapıt olabilir. Pahalı olabilirler, ancak yine de parlaklıkları, kesimleri ve parlaklıkları için başka herhangi bir mücevher parçasıyla eşleştirilemezler. O mükemmel akşam veya parti kıyafeti aksesuarı işte bu.

3. Bir Kutuda Pırlanta Bilezikler:

elmas-bilezikler-elmas-bilezikler-in-a-kutu

Pırlantalı bileklikler, düğünler, özel işlevler ve günler için en iyi hediye seçeneğidir. Bir kutudaki bu şık pırlanta bilezikler, bir kadın tarafından açılmayı bekleyen mükemmel sihirli kutulardır. Bu, bir hediye olarak, bu bileziklerin yansıttığı parlaklık ve parıltı kokularıyla herkesi katlar..

4. Zincir Pırlanta Bilezikler:

elmas-bilezikler-zincir-elmas-bilezikler

Sade zincir bilezikler, ara sıra herhangi bir düzenli kullanım için olabilir. Ve eğer aynısı elmastan yapılmışsa, o zaman aynısı daha da güzel görünüyor. Günlük kullanım için de olabilirler. Zincir deseninde yalnızca bir elmas yerleştirilmiş veya birkaç veya daha fazla olabilirler. Bunlar, hassas bileklerinde küçük çocuklar, genç kızlar, genç çalışan kadınlar vb. için harika görünüyor..

5. Gümüş Pırlanta Bilezikler:

elmas-bilezikler-gümüş-elmas-bilezikler

Nasıl elmas ve altın en iyi arkadaşsa, gümüş bile arkadaş çetesine dahildir. Som gümüşlü pırlanta bileklikler, onları giyen herkes için çok hoş görünüyor. Bunlar hem erkekler hem de kadınlar için olabilir. Kalpleri, yıldızları, iki kalpleri veya üzerlerine stratejik olarak yerleştirilmiş elmaslarla yazılmış isimleri olabilir..

6. Sonsuzluk Pırlanta Bilezikler:

elmas-bilezikler-sonsuzluk-elmas-bilezikler

Bu muhteşem görünümlü bilezikler herkesin dikkatini çekebilir. Sonsuzluk işareti, sonsuz olmayı ve bir sonun olmadığını ifade eder. Sonsuz seri ve sonsuz sembol, bu bilekliklerin en belirgin özelliğidir. Bu muhteşem görünümlü bilezikler, elmasların yerleştirildiği ince bir bilezik olabilir veya bu ek parlaklık ve kıvılcım için birçok elmas içeren kalın bir bilezik olabilir..

7. Tasarımcı Pırlanta Bilezikler:

elmas-bilezik-tasarımcı-elmas-bilezikler-7

Bu muhteşem bilezikler sadece cennet gibi görünüyor. Bunlar doğrudan bir moda dergisinden bulunan veya bir ünlünün giydiği türler. Tasarımcı öğesi, bileziklere inanılmaz bir şekilde yansıyor ve bunlara bağlı bir marka imajı ve değeri var. Bu bilezikler genellikle tüm moda çevrelerinde ve üst sayfa 3 partilerinde veya üst düzey öğle ve akşam yemeklerinde görülür..

8. Pembe Pırlanta Bileklik:

elmas-bilezikler-pembe-pırlanta-bilezik

Pembe kızların en sevdiği renktir. Pırlanta vurgulu som gümüş pembe safir bileklik, pembe renk, som gümüş ve pırlantalarla göz alıcı görünüyor. Pırlanta bilekliklerde sınıflar ayrıdır..

9. Gül Altın Pırlanta Bilezikler:

elmas-bilezikler-gül-altın-pırlanta-bilezikler

Gül altın, mücevher yapımında yaygın olarak kullanılan bir altın ve bakır alaşımıdır. Gül altın takılar çok popüler hale geliyor ve genellikle yüzükler, bilezikler ve diğer pahalı mücevherler için kullanılıyor. İçindeki bakır içeriğine göre kırmızı altın ve pembe altın olarak da bilinir; bunlar pahalı tarafta oldukları için lüks ve üst düzey insanlar içindir. Bir kişinin genel kişiliğine bu klas görünümü verirler. Bu bileklikler hem erkekler hem de kadınlar için.

10. Nazar Pırlanta Bilezikler:

elmas-bilezikler-nazar-elmas-bilezikler

Nazar takmak veya nazar takmak bugünün zamanlarında yaygın bir şeydir. Anahtarlık, yüzük, kolye vs. gibi nazar var, peki neden bileziklerde olmasın? Nazarlı pırlanta bileklikler, talihsizlik veya şanssızlığa neden olduğuna inanılan insanların kamaşmasını önlemek için kullanılır. Nazarı bir ipe veya ipe bağlamak yerine, aynısı bir bilezikte kullanılabilir. Nazarlı pırlanta bilezikler herkes için olabilir.

11. Tenis Pırlanta Bilezikler:

elmas-bilezikler-tenis-elmas-bilezikler

Tenis bilezikleri, simetrik bir elmas desenine sahip olan ve elmas çizgili bilezikler olarak da bilinen bu ince, şık bilek takılarıdır. Bunlar zarif bir şekilde hazırlanmış ve stratejik olarak yerleştirilmiş elmas bilekliklerdir..

12. Safir Ve Pırlanta Bilezikler:

pırlanta-bilezikler-safir-ve-pırlanta-bilezikler-12

Safir, sınıfı ve asaleti simgeleyen parlak, mavi ışıltılı bir taştır. Mavi, kraliyet anlamına gelir. Pırlantalı safirler ölümcül bir kombinasyondur. Klasik beyaz kıvılcım pırlantalı parlak mavi safirler, kalabalığın arasından sıyrılacak bir elbiseyle o akşam görünümü için mükemmeldir..

13. Üç Tonlu Pırlanta Manşet Bileklik:

elmas-bilezikler-üç tonlu elmas-manşet-bilezik

Adından da anlaşılacağı gibi, Üç tonlu pırlanta manşet bilezikler, pırlanta tabanı olarak altın, gül altın ve gümüş içerir. Güzeller çünkü manşet desenindeler ve güzel yerleştirilmiş elmaslarla renk tekrar ediyor. Herhangi bir batı giyimi için mükemmeldirler..

14. Tungsten Pırlanta Bilezikler:

elmas-bilezikler-tungsten-elmas-bilezikler

Tungstenli bileklikler gençlerin gözdesi olabilir. Farklı metaller ve tasarımlarla deneyler yapabilirler. Tungsten, bilezikler için metal olarak benzersiz bir şeydir. Genç erkekler ve kadınlar, kendilerine özgü bir stil ifadesi için tungsten çelik CZ Diamond bilezikleri takabilirler. Tungsten yani üç farklı tonda olabilirler. açık renkli, koyu renkli ve koyu ve açık renk kombinasyonu. Sadece bu ince görünüm için mükemmel olabilirler.

15. Kaplan Pırlanta Bilezikler:

elmas-bilezikler-kaplan-elmas-bilezikler-15

Kaplanlar güç, gaddarlık ve gururun sembolleridir. Bunlar, güçlü, güçlü bireyler olarak bilinmek istedikleri için erkeklerde de tam olarak uygun niteliklerdir. Pırlanta bileklikteki kaplanın güçlü yüzü, bir erkeğin kişiliğine derinlik katar, görme iradesini ve kişisel gücünü.

Herkes çok moda bilincine sahiptir ve stil beyanını her zaman güncel tutmak ister. Pırlanta Bilezikler, kendi stil ifadesini yaratmanın en havalı yoludur. Eşsiz stiller, tasarımlar ve görünümlere sahip bileklikler, kişinin genel kişiliğine yeni bir tanım getiriyor. Konuşurken el hareketleri, el sıkışırken vb. gibi sözlü olmayan iletişim modlarını kullanırken mükemmel mesaj vericilerdir..