Çapa bilezikler, gücü simgelediği için erkekler arasında çok meşhur oldu. Haç ile yakın benzerliği vardır. İstikrar ve umudun sembolüdür. Erkekler bunu iyi şans tılsımı olarak görür. Çoğunlukla erkekler modern bir dokunuşa sahip olduğu için deri çapa bileklik takmayı tercih ediyor. Erkek çocuklar için bir stil ifadesidir. Çapa bilezikler çok renklidir. Bilezikte kullanılan renk çeşitliliği, kıyafetinizin çekiciliğini artırabilir. Çok hafif ve incedirler. Metal bir toka, çapa olarak tasarlanmıştır ve aynı zamanda cildinizi çizmemesi için pürüzsüz hale getirilmiştir..

En Yeni ve Şık Çapa Bilezik Tasarımları:

Trenddeki erkekler için en iyi 9 çapa bileklik tasarımına bakalım..

1. El Yapımı Çapa Bilezik:

El Yapımı Çapa Bilezik

Erkekler için el yapımı çapa bilekliktir. Üç ip kullanılır ve aralarında altın rengi bir çapa bulunur. İpin her iki ucu beyaz ve gök mavisi renkli naylon iple bağlanır. Bu basit bir bileklik. Bilek ölçünüze göre ayarlanıyor.

2. Çapa Halat Bilezik:

Çapa Halat Bilezik

Çapalı ip bilekliktir. Burada ip eğlenceli bir tasarıma sahip. Çelik çapa açık mavi renk ip ile bağlanır. İpte turuncu ve beyaz renkli kare bir tasarım vardır. Bu göz alıcı bir bileklik ve aynı zamanda zarif.

3. Çapa Deri Bilezik:

Çapa Deri Bileklik

Bu bir deri çapa bileziği. Deri gerçek ve siyah renktedir. Çapa çok çekici ve parlak görünüyor. Siyah deri herhangi bir tasarım ve dekorasyon olmadan sadedir. Sarı renkli çapa, siyah deri üzerinde bir kenar ekliyor.

4. Altın Çapa Bilezik:

Altın Çapa Bilezik

Bu, saf altından çapa içeren bir altın çapa bileziğidir. Çapa üzerinde kabartmalı küçük bir yuvarlak şekilli elmas vardır. Çapa küçük olmasına rağmen kullanılan ip her zaman yeşil renk kombinasyonuna sahiptir. Beyaz ve siyah renk ip çarpıcı görünüyor.

5. Kalın Deri Çapa Bilezik:

Kalın Deri Çapa Bileklik

Bu çapa bileziği, üç kat halinde kalın deriye sahiptir. Altın çapa, orta deri tabakası ile tutturulmuştur. Çapa arasına bir iplik katlanır. Bir çapanın kordonu keskin görünüyor. Bu çapa bileziği ile Hindistan pazarı sallanacak.

6. Gümüş Çapa Bilezik:

Gümüş Çapa Bilezik

Bu, sofistike tasarıma sahip gümüş çapa bileziğidir. Beyaz düz ip ile bir çapa bağlanır. Çapanın her iki yanında mavi ve turuncu renkte ekstra iplik katlama mevcuttur. Gümüş çapalı aşırı beyaz renkli ip, akıllara durgunluk veriyor gibi görünüyor.

7. Antik Çapa Bilezik:

Antik Çapa Bilezik

Erkek çapa bileziği için antik bir tasarımdır. Koyu kahverengi deri ile yapıştırılmıştır. Bir çapa üzerinde özel bir nokta deseni de vardır. Antika eski gibi görünse de insanın zihninde sonsuz bir görüntü taşır. İzleyicinin gözünde güzel bir görüntüye işaret ediyor.

8. Aydınlanmış Çapa Bilezik:

Aydınlık Çapa Bileklik

Erkekler için çapa bilekliklerde yeni bir tasarımdır. İki ucu iple bağlayan düz ankraj yerine bu ankrajda ipe dikey olarak yapıştırılır. İki adet ankraj kabartmalı olup, alternatif olarak çelik malzeme üzerine tasarım yapıştırılmıştır. Pazara sıcak bir varış.

9. Trendy Çapa Bilezik:

Trendy Çapa Bilezik

Çapa bileziğinin bu son tasarımında erkekler dikkatleri üzerine çekecek. Bu bileklikte ip yapmak için gerçek dokuma ipliği kullanılmıştır. İpi birbirine kenetlemek için çift renkli keskin bir çapa kullanılır. Çapa deseni de yenidir. Çapanın her iki tarafında yeşil renkli iplik kaplıdır.

Bilezik, bir erkek takısı için en uygun parçadır. Her zaman biraz ekstravaganza ekler. Serin fikirli erkekler her zaman bilezikleriyle biraz yenilik yapar. Her zaman benzersiz bir şeye sahip olmayı tercih ederler. Bilekliklerini diğerlerinden farklı kılıyor. İzleyicinin gözünde özel bir alan bırakıyor. Çapa bilezikler, erkeklerin uğurlu tılsım zihniyeti nedeniyle pazarın büyük bir bölümünü ele geçirdi..