Bileğe takılan takılar bir bileziktir. Bu, düz yuvarlak, bir toka ile tutturulmuş veya manşet tarzında olabilir. Bilezikler, dini semboller olarak veya tılsımlar ve değerli taşlarla süslemek için takılır. Modaya uygun bilezikler altın, gümüş ve bakır gibi metallerden yapılır. Bilezikler ayrıca deri, plastik, ahşap, deniz kabukları, kayalar ve diğerlerinden yapılmıştır..

Modadaki Son Özel Bilezikler:

İşte farklı tasarımlardaki en iyi 9 Özel Bileklik, aşağıdaki bilekliklerden en iyisini seçin.

1. Hayat Ağacı Özel Bilezik:

Hayat Ağacı Özel Bileklik

Hayat ağacı bileziğinin ağaçlı bir çekiciliği vardır. Asılan her tılsım kendi adıyla bir çocuğu temsil eder. Bilekliğe herhangi bir zamanda bir tılsım eklenebilir. Bu, sevdiklerinin adını yanlarında tutmayı sevenler arasında popülerdir. Genellikle bu gümüş kaplama bileklik anneler ve büyükanneler içindir..

2. Oyulmuş Manşet Özel Bilezikler:

Oyulmuş Manşet Özel Bilezikler

Bilezik 6” uzunluğundadır ve saf alüminyum, pirinç veya bakırdan yapılmıştır. Dış yüzeyde -‘ve tüm sevdiğim, yalnız sevdim’ yazan bir yazı var. Kişi kendi kelimelerini 30 karakter ve boşluk bırakarak istenilen yazı tipinde kullanabilir. Yazı elle damgalanmıştır.

3. Altın Kişiselleştirilmiş Özel Bilezik:

Altın Kişiye Özel Özel Bileklik

Bileklik, 10 ayar sarı altından el yapımıdır. Tasarımcı, yazılımları kullanarak tasarımlar oluşturur ve kişiden birini seçmesini ister. Tasarım kişi tarafından sonlandırıldıktan sonra tasarımcı bileziği tamamlar. Adı yassı altın levhalardan kesilmiş ve 10K sarı altın zincir kullanılarak bağlanmıştır..

4. Gümüş İsimli Özel Bilezik:

Gümüş İsimli Özel Bileklik

Bilezik gümüşten yapılmıştır. Kişinin belirttiği şekilde adı eklenir. Tasarımcılar, aralarından seçim yapabileceğiniz tasarımları yaratır. Tasarım seçildikten sonra gümüş sacdan kesilerek bileklik el yapımıdır. Kişi bileziğe bir doğum taşı ekleyebilir. Bu, Silver Name bileziğini daha benzersiz ve çekici hale getirecektir..

5. Erkek Deri Özel Bileklik:

Erkek Deri Özel Bileklik

Erkek deri bileklik kadınlarda çok şık durmuyor. Erkekler, dayanıklılığı artırmak için örgülü deri tellerden yapılmış bu bilekliği takabilir. Deri bileziğin boyutunu ayarlamak için paslanmaz çelik bir toka vardır. Karşı tarafta ise deri bilekliğin etrafında metal bir sargı var. Bu metalin dış yüzeyinde erkekler en sevdikleri kelimeleri herhangi bir yazı tipini kullanarak kazıyabilirler..

6. Rustik Çakıl Özel Bilezik:

Rustik Çakıl Taşlı Özel Bileklik

Rustik çakıl bileziği asılı duran gümüş bir çekiciliğe sahiptir. Bu, potansiyel sahibi tarafından kişiselleştirilmiş karakterler kullanılarak kazınabilir. Rustik çakıl taşlı bileklik, dayanıklı ve güçlü olması için çift deri kordona sahiptir. Bu bileklik çok çeşitli boyutlarda mevcuttur. Bu nedenle, hem kadınlar hem de onu seven erkekler tarafından giyilebilir..

7. Ahşap Boncuk Özel Bilezik:

Ahşap Boncuk Özel Bileklik

Kavak ağacı, boncuklar ve diğer ahşap bilezikler yapmak için oyma ve kesme için uygundur. Bu bileklikler, esnek bir kordon üzerinde koyu ve açık renkli boncuklu bilekliklerde mevcuttur. Bilezik, sahibinin adı olan oyulmuş bir isme sahiptir. Gravür, lazer kesim kullanılarak özel olarak yapılmıştır..

8. Bakır Manşet Özel Bilezik:

Bakır Manşet Özel Bileklik

Bakırdan yapılmış bakır bilezik manşet dövülmüş ve yontulmuş. Doku ayarlanabilir manşete dövülür. Yüzeyde çapraz işlemeler ve katlanmış kenarlar vardır. Bakır sağlık için iyidir, bu nedenle bu basit bilekliği günlük kullanım için takmak mükemmeldir..

9. Örgülü Bakır Tel İşi Manşet Özel Bilezik:

Örgülü Bakır Tel İşi Manşet Özel Bileklik

Bu bileklik, ince telle bağlanmış dikenli telleri andırdığı için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Manşet tarzı bir bileklik olduğu için bu herkese uyar ve hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilebilir. Bu bilezik aynı zamanda bakır telden yapılmıştır, bu nedenle bilezik sağlıktan çok moda içindir..

Makaleyi gözden geçirerek, özel bileklik çeşitlerinin mevcut olduğu sonucuna varabiliriz. Bunlar hem erkekler hem de kadınlar için her vesileyle kutlamak için kullanılabilir. Seçiminize göre bütçenize göre de satın alabilirsiniz, özel bilekliklerde iyi çeşitler elde edeceksiniz. Günlük geziniz için bunları deneyin.