„Tommy Hilfiger“, įkurtas 1985 m., Populiariai pripažintas dėl aukščiausios kokybės stiliaus, kokybės ir vertės vartotojams visame pasaulyje. Ji turi daugiau nei 17 000 partnerių visame pasaulyje. „Tommy Hilfiger“ turi licenciją įvairiems produktams, įskaitant kvepalus, akinius, laikrodžius ir namų baldus. Jį pristatyti visame pasaulyje nereikia. „Tommy Hilfiger“ yra populiariausias prekės ženklas Indijoje, taip pat „Tommy Hilfiger Belts India“. Jame yra didžiulė vyrų, moterų ir berniukų diržų kolekcija. Šie diržai yra kito lygio atostogų vakarėlių aksesuarai. Jis išlaiko tikro prabangos prekės ženklo aurą. Tommy Hilfigeris pelnė daug šlovės mados industrijoje. pasižymi puikiu dizainu, unikaliomis temomis ir tendencijomis. Tommy Hilfiger turi popkultūros palikimą ir turtingą „Americana“ paveldą.

Nauji ir madingi „Tommy Hilfiger“ diržų modeliai vyrams ir moterims madoje:

Pažvelkime į 10 geriausių „Tommy Hilfiger“ diržų modelių vyrams ir moterims su vaizdais.

1. Tommy Hilfiger odos diržas vyrams:

Tommy Hilfiger odinis diržas vyrams

„Tommy Hilfiger“ yra vienas iš pirmaujančių tvarių dizainerių, prabangaus gyvenimo būdo prekės ženklas. Šis „Tommy Hilfiger Brown“ diržas, pagamintas iš grynos odos ir prekės ženklo logotipo, išgraviruoto ant sagties, idealiai tinka kostiumą dėvintiems vyrams. Šis diržas išlygins bet kokią oficialią išvaizdą. Išlaikykite savo stilių naudodami šį ikoniško dizaino diržą. Jis tiekiamas su reguliuojamu tvirtinimu. Pažymėkite šį teiginio diržą. „Tommy Hilfiger“ puoselėjo puikų prigludimą ir akį traukiančią nuojautą.

2. Tommy Hilfiger apverčiamas diržas:

„Tommy Hilfiger“ apverčiamas diržas

„Tommy Hilfiger“ diržo dizainas puikiai atspindi gyvenimo būdo prekės ženklą. Šį juodą diržą galima dėvėti kaip stiliaus ženklelį. Šis juodas diržas pagamintas iš nubuko odos ir sidabro atspalvio sagties, suteikiančios bet kuriai aprangai elegantiškos, tačiau nepakankamos nuojautos. Patobulinkite oficialią išvaizdą naudodami šį nuostabaus stiliaus juodą odinį diržą. Šį sezoną išlikite madingi su šiais oficialiais „Tommy Hilfiger“ diržais.

3. Tommy Hilfiger diržas su H sagtimi:

Tommy Hilfiger diržas su H sagtimi

Atraskite rafinuotą išvaizdą oficialiomis progomis naudodami mūsų puikiai sukurtą „Tommy Hilfiger“ diržą su H sagtimi. Šis diržas su sagtimi padės padaryti jūsų išvaizdą net stilingą. Tai apverčiamos diržo jungiklio spalvos su sagties posūkiu. Tarptautinė dizaino komanda nuolat siekia atrasti tai, kas bus ateityje, todėl kiekvienas dizainas turi savo unikalumą. Šis diržas suteikia išmanų apdailą pritaikytiems ansambliams.

4. „Tommy Hilfiger“ kasdienis diržas:

Tommy Hilfiger kasdienis diržas

„Tommy Hilfiger“ prabangą pakelia į kitą lygį. Šis raudonas „Tommy Hilfiger“ diržas turi reguliuojamą prigludimą ir sidabro spalvos sagtį. Tai prideda parašo laką atsitiktiniams ansambliams. Diržas pagamintas iš dirbtinės odos detalių antgalio ir D formos žiedo sagties. Šis džinsinis diržas suteikia gatvės drabužiams patrauklumo prie bet kokios atsitiktinės aprangos. Šis diržas yra tvirtas ir saugus jūsų mėgstamo džinsinio audinio apdaila.

5. Tommy Hilfiger elastinis diržas:

Tommy Hilfiger elastinis diržas

Įspūdingas Tommy Hilfiger kūrinys kalba apie paveldą ir puikų meistriškumą. Šis baltas diržas atlaiko laiko ir tendencijų išbandymą. Prie šio diržo galima pridėti paprastą išvaizdą. Šiame dirže yra „Tommy Hilfiger“ monogramos sagtis su lygiu elastingu diržu. Jis yra su reguliuojamu prigludimu, turi egzotiškos medžiagos ir reto, unikalaus stiliaus. Suteikite neginčijamą eleganciją ryškiausiam siuvimui naudodami šį švarų dizainą. Šis diržas suteikia universalumo jūsų priedų portfeliui. Pasigrožėkite kasdieniu drabužių spinta.

6. Tommy Hilfiger dryžuotas diržas:

Tommy Hilfiger dryžuotas diržas

„Tommy Hilfiger“ diržai iš karto atpažįstami dėl nepriekaištingo dizaino. Šis diržas turi savo jaunatvišką ir įmantrią dvasią. Jame yra reguliuojamas ir apverčiamas prigludimas, kuris praturtina kasdienį vaizdą. Šio dryžuoto diržo vienoje pusėje yra juostelė, o kitoje pusėje-spalvos užblokuotas dizainas su „Tommy Hilfiger“ monogramos apkabos sagtimi. Pagaminta iš grynos odos. Tai gali pakeisti jūsų išvaizdą, kad atitiktų jūsų aprangą. Šis dryžuotas diržas padeda pasiekti šį ypatingą žavesį, suknelėms, kurioms reikia tik šiek tiek pagalbos.

7. „Tommy Hilfiger“ pintas diržas:

„Tommy Hilfiger“ pintas diržas

Trokštamas „Tommy Hilfiger“ pintas diržas iš karto atpažįstamas su prekės ženklo logotipu, įspaustu priekyje, o ištaiginga rankinė oda ir vienašakė sagtis suteikia visam profiliui lygią ir rafinuotą apdailą. Tai gali lengvai suteikti jūsų stiliui rafinuotumo. Išplėskite prabangą savo aksesuarų portfelyje naudodami šį pintą rudą diržą. Jis turi reguliuojamą prigludimą, kad būtų patogus. Diržo sagtis pagaminta iš aukso spalvos metalinės aukštos kokybės medžiagos.

8. Tommy Hilfiger drobės diržas:

Tommy Hilfiger drobės diržas

Šis mėlynas „Tommy Hilfiger“ diržas atspindi eleganciją ir jausmingumą. Privalomas aksesuaras jūsų atsitiktinei išvaizdai. Jis turi reguliuojamą prigludimą prie kontrasto. Šis diržas bet kokiai aprangai suteikia elegancijos. Komanduokite su savo mėgstamomis kelnėmis, kad suteiktumėte protingą apdailą visai jūsų mėgstamai išvaizdai. Sukurtas subtilios tekstūros, šis diržas tikrai padės išsiskirti iš minios.

9. Tommy Hilfiger Aly diržas:

Tommy Hilfiger Aly diržas

Šis odinis diržas, paryškintas gryna oda ir užsegama sagtimi, papildys visų atspalvių kelnes. Jis pasižymi elegantišku stiliumi ir aukščiausiu meistriškumu. Sukurtas taip, kad suteiktų neprilygstamą komfortą ir reguliuojamą prigludimą. Šis kūrinys papuoš jūsų išvaizdą daugelį metų. „Tommy Hilfiger“ diržai tikrai patiks jūsų mėgstamiausiems. Dėvėkite jį su chinos, kad užbaigtumėte savo nuostabią išvaizdą. Sukurta iki tobulumo. Šis prabangus diržas yra būtinas drabužių spinta.

10. „Tommy Hilfiger“ austas diržas:

Tommy Hilfiger austas diržas

Šis stilingas aksesuaras jūsų išvaizdai suteiks žavesio. Sukurtas specialiai vyrams. Pagamintas iš dirbtinės odos antgalio ir kvadratinės metalinės sagties, diržas žada ilgaamžiškumą ir aukštą kokybę. Daug žadantis puikus prigludimas ir sukibimas visą dieną. Šis pilkas „Tommy Hilfiger“ diržas bus madingas jūsų madingų aksesuarų kolekcijos priedas.

Įmantriai pagaminti aukštos kokybės diržai yra „Tommy Hilfiger“ bruožas. „Tommy Hilfiger“ yra žinomas prekės ženklas dėl savo šaunių amerikietiškų stilių. Šis straipsnis atspindi prekės ženklą ir taip demonstruoja prekės ženklo pareiškimus per įvairius „Tommy Hilfiger“ diržus. Aukščiau pateiktame straipsnyje pateikiami 10 geriausių „Tommy Hilfiger“ diržų kartu su detalėmis ir sagtimi. Pakelkite savo mados koeficientą pakopa aukščiau. Jei pastebėjote, kad šis straipsnis turi esmę, rašykite mums. Prašome pridėti savo komentarus ir atsiliepimus; jie padeda mums tobulėti, taip pat dalijasi su kitais.