Populiarus prekės ženklas „Hermes“ iš Paryžiaus nuo 1950 -ųjų suteikė nuostabios gyvenimo būdo prabangos dėl daugybės odos ir audinių aksesuarų. Tarp visų produktų yra daug naujienų apie „Hermes“ diržo dizainą, kurį jis tarnauja tiek vyrams, tiek moterims. Šis dizainas gali lengvai atpažinti šį prekės ženklą; simbolis „H“ lemia Hermeso tapatybę.

Geriausi „Hermes“ diržo vaizdai vyrams ir moterims Indijoje:

Štai keletas baldų dizaino „Hermes“ diržų, valdančių mados pasaulį.

1. Diržas su perlo priekiu moterims:

Diržas su perlo priekiu moterims

Juodam Hermes diržui iš lygios odos priekinėje pusėje yra brangakmenis, kad jis taptų žavesnis. Diržo užraktas pritvirtintas brangakmeniais, kurie puikiai priglunda. Tokį diržą dažniausiai renkasi profesionalios moterys, dirbančios įmonių sektoriuje.

2. Dviejų mišrių moterų „Hermes“ diržas:

Dviejų mišrių moterų Hermes diržas

Sumaišius du plonus odinius diržus, gaunamas vienas diržas, tai suteikia geriausią „Hermes“ diržo dizainą moterims. Du diržai yra sujungti su begalybės mazgu centre ir viena anga už nugaros. Šis diržo stilius gali būti naudojamas ant džinsų ar sijonų; moterys gali tai pasirinkti bet kokiam vakarėlio laikui ar šventėms.

3. Logotipo spausdinimo dizainas vyrams:

Logotipo spausdinimo dizainas vyrams

„Hermes“ diržo vyriškiems dizainams suteikiamas naujas dizainas, kuris suformuotas naudojant kryžminio dizaino logotipo atspaudus. Odinis diržas puikiai tinka oficialiems renginiams ir konferencijoms. Logotipo spausdinimas traukia žmonių dėmesį; tai suteikia jūsų mados pareiškimą.

4. Krokodilo diržas vyrams:

Krokodilo diržas vyrams

Populiarus „Hermes“ vyrų diržo dizainas yra krokodilo odos diržas. Diržui suteikiama stora odos tekstūra, įkvėpta krokodilo odos, padengta ruda spalva, kuri tinka tiek kasdieniam, tiek oficialiam. Šis šiek tiek kitoks ir, jei jums reikia unikalaus stiliaus, išbandykite šį diržą savo aprangai.

5. „Hermes“ drobės vyrų diržas:

„Hermes“ vyriškas drobės diržas

Vyriškiems „Hermes“ diržų dizainams suteikiamas naujas liejinys su drobės medžiaga ir odos pagrindas. Diržui suteikiamos mėlynos ir baltos juostelės su susiūtomis galomis ir viena sagtimi. Šie diržai dažniausiai naudingi reguliariai dėvėti, išbandykite šį diržą ant kelnių, kad gerai atrodytumėte. Taip pat įsigykite kitų spalvų pagal savo pasirinkimą.

6. Delfinų kombinezonas moterims:

Delfinų kombinezonas moterims

„Hermes“ moteriškas diržas, plačiai naudojamas virš kombinezonų, yra delfinų diržas. Diržas pagamintas iš paprastos odos ir drobės su kraštiniais kraštais ir dviejų auksinių delfinų sagtimi. Šis modelio stilius atrodo švelniai prisilietęs prie šio diržo; jaunos merginos gali rinktis šį diržą savo aprangai.

7. Deimantinės sagties moterų diržas:

Deimantinės sagties moteriškas diržas

Niekas taip puoštų sagčių, kaip deimantai. Taip, į gyvatės odą panašiam mėlynam diržui suteikiama deimantais nusagstyta sagtis, kuri suteikia jai tikrą vakarėlio išvaizdą ant kaprizų, džinsų ir net vieno gabalo. Kai tikrinate šį stilių dirže, gausite paprastą išvaizdą, tačiau sagtis iš pirmo žvilgsnio suteikia bendrą modelį.

8. Ne baltas vyrų diržas:

Ne baltas vyrų diržas

Baltos spalvos „Hermes“ vyriškam diržui suteikiama nuostabi išvaizda su balkšvai rožine sagtimi. Diržo galinėse sienelėse yra mažų raukšlių su zigzago formos pamušalu, kad jis puikiai sukibtų. Šių stilių diržus galite naudoti ant kelnių, jei planuojate bet kokią išvyką, įsigykite šį diržą savo aprangai.

9. Vyrų diržo kopija:

Vyrų diržo kopija

„Hermes“ diržo vyrų replika buvo gana populiari tarp jaunų korporacijų. Diržui suteikiami maži juodai balti kvadratai, kurie puošia odinį diržą blizgančiu prisilietimu ir panašiu blizgesiu. Įsigykite šį diržą savo susitikimų aprangai; pabandykite paguosti šį modelį.

10. Stručio odos diržas moterims:

Stručio odos diržas moterims

Norite šiek tiek purpurinės išvaizdos! Štai „Hermes“ dovana jaunoms moterims violetine spalva. Diržas pagamintas iš stručių odos, populiaraus dėl savo glotnumo, o ant jo rasos lašo dizainas. Šie spalvoti diržai yra švelnūs; merginos mėgsta išbandyti įvairius variantus, tuo pačiu rengdamiesi. Jaunos merginos gali džiaugtis tokiu šios spalvos dizainu.

11. „X“ atspaudo vyrų diržo dizainas:

„X“ spauda Vyrų diržo dizainas

Oda, derinama su aksomu, suteikia vyrams skirtą „Hermes“ diržą. Pilkšvo diržo centre yra aksominis X formos dizainas su tašku, kad diržas atrodytų plonas ir stulbinantis. Tai atrodo įspūdingai ir oficialiai dėvint.

12. Virvės diržas moterims:

Virvės diržas moterims

Norite atrodyti šiek tiek puošniai savo išvykos ​​metu! „Hermes“ diržo moterys sukurtos panašiai, kad suteiktų jums tokį mielą efektą. Diržas pagamintas iš audinio, padengto mažytėmis spyruoklėmis, kad būtų pūkuoto dizaino virvės. Tai geras diržas, jei mėgstate kurti aksesuarų kolekciją, išbandykite šį modelį ir savo sijonui.

13. Dviejų pusių diržas vyrams:

Dviejų pusių diržas vyrams

Norite diržo, kurį galima dėvėti dviejų skirtingų stilių! Čia yra diržo dizainas vyrams iš „Hermes“, suteikiantis galimybę dėvėti jį dviejų skirtingų spalvų juodos ir rudos spalvos su dviejų medžiagų drobė ir oda.

14. Storas diržas moterims:

Storas diržas moterims

Storas juosmens diržo dizainas suteikia tinkamą derinį ponios aprangai išvykoms. „Hermes“ moteriškas diržas pagamintas iš storos rudos odos, o ant jo – plonas baltas diržas su kryžminiu dizainu.

15. Taškinis diržas moterims:

Taškinis diržas moterims

Mėgstamiausias moterų mėgstamas diržo dizainas yra šviesiai rožinis taškuotas dizainas. Rausvos spalvos odinis diržas yra papuoštas išblukusiu dizainu ir sidabrine logotipo sagtimi, užpildyta nuostabiais deimantais.

„Hermes“ diržų dizainas visada pabrėžė prancūzišką gyvenimo būdą, kuris dėvėtojui suteikia kuklumo. Prekės ženklas taip pat yra gana populiarus dėl ilgaamžiškumo, kurį jis tarnauja kartu su spalvomis ir dizainu, su kuriuo jis tarnavo.