Mados industrija suteikė revoliucinį juosmens diržų dizainą. Priedas yra įvairių dizainų, naudojant metalus, grandines, gėlių piešinius ir tt Naujas juosmens diržų dizainas yra aukso spalvos. Diržai iš dalies arba visiškai pagaminti iš aukso, kad apranga įgautų naują išvaizdą. Diržo dizainai paprastai dėvimi su dizainerių apranga ypatingoms progoms, tokioms kaip vestuvės, aukštuomenės vakarėliai, religinės funkcijos ir kt..

auksinio diržo dizainas

Kai diržai pagaminti iš aukso, jiems suteikiamas tikslus reljefinis arba dekoratyvus dizainas, kuris išryškina modelį ir dėvėtojo išvaizdą.

Įvairių tipų juosmens aukso diržai moterims ir vyrams:

Liemens diržai Indijoje taip pat žinomi kaip Kamarbandh, Oddiyanam, Vaddanam ir Kardhani įvairiomis kalbomis, tokiomis kaip hindi, gudžarati, radžastanas ir kt. Štai keletas plataus auksinio diržo dizaino variantų, kurie gali išpjauti jūsų aksesuarų kolekciją.

1. Paprastas auksinis diržas moterims juosmens:

Paprastas auksinis diržas moterims juosmens

Supaprastintas auksinio juosmens diržo modelis net ir paprastai suknelei suteikia lovos išvaizdą. Panašus diržas pagamintas iš aukso be jokio dizaino. Paprastas diržas suteikia lieknam juosmeniui nepriekaištingą išvaizdą. Diržas atliekamas ant dizainerio ar paprastų drabužių, pavyzdžiui, paprastų suknelių vakarėliams.

2. Pintas auksinis diržas moterims:

Pintas auksinis diržas moterims

Ar baigėte savo vestuvių kolekciją! Negalite praleisti pynimo moteriško auksinio diržo, kuris jūsų nuotakos drabužiams suteikia patobulintą išvaizdą. Diržas turi pintą dizainą, sukurtą ant jo su vainiko piešiniais, įspaustais prie atidarymo spynų. Tiesiog nešiokitės ir patikrinkite pasikeitusią išvaizdą.

3. „Snake Skin“ auksinis diržas vyrams:

„Snake Skin“ auksinis diržas vyrams

Vyrams auksinis diržas turi būti kietas ir sutirštėti. Čia yra dizainas, kuris suteikia gyvatės odos išvaizdą, kad atrodytų nuostabiai. Diržo angai suteikiama lygi anga su gėle, kurios centre yra perlas. Diržui suteikiama lygi vidinė pusė, kad būtų patogu nešioti.

4. Auksinis perlas ir deimantinis auksinis diržas moterims:

Auksinis perlų ir deimantų aukso diržas moterims

Ieškote naujo dizaino savo juosmeniui! Paimkite šį dizainą, kuris suteikia jums aukso ir deimantų išvaizdą. Diržas pagamintas iš auksinių karoliukų, kurių centre yra deimantai, o įvairios kreivės yra tarpusavyje sujungtos.

5. Auksinis diržas vyrams su užtrauktuku:

Auksinis diržas vyrams su užtrauktuku

Auksinio juosmens diržo užtrauktuko dizainas vyrams suteikė naują orią išvaizdą. Diržo centre yra plokščias auksinis raštas, kurio galai atrodo užtrauktuku. Diržo užraktas arba sakinys taip pat yra pagamintas iš aukso, kad būtų galima puikiai suimti juosmenį.

6. „Jingles“ auksinis diržas moterims:

„Jingles“ auksinis diržas moterims

Moterų juosmuo, prisilietus prie dūzgimų, puikiai išryškintų jūsų juosmens išvaizdą etnikai. Taip, aukso diržo dizainas pagamintas iš aukso spalvos džinsų. Norėdami pridėti šiek tiek daugiau švelnumo prie diržo, vienam diržui suteikiamos įvairios U formos drebulio kreivės.

7. Indijos auksinis juosmens diržas moterims:

Indijos aukso juosmens diržas moterims

Indiškas auksinis metalinis diržas turi savo svarbą, ypač nuotakoms vestuvių metu. Auksiniam diržui suteiktas į karūną panašus dizainas, kuris toliau dekoruotas smaragdais. Gėlių dizainas reljefinis, kad suteiktų vieningą išvaizdą sarees savininkui.

8. Kristalų piramidės auksinis diržas vyrams:

Auksinis kristalų piramidės diržas vyrams

Vyriškam diržo aksesuarui suteiktas naujas stilingas dizainas, pridedant auksinių kristalų ant odos. Taip, odiniam diržui ant aukso pridedamos kelios mažos kristalinės piramidės. Dizainui taip pat suteikiama odinė anga, kurioje diržo galas yra dekoruotas tais pačiais dizainais, kad dėvėtojas galėtų puikiai užbaigti vakarėlius..

9. Auksinės grandinės diržo dizainas vyrams:

Auksinės grandinės diržo dizainas vyrams

Auksinis grandininis diržas visada buvo mėgstamiausias vyrams. Kai nešiojami šone, grandininiai diržai visada padidina jų išvaizdą atsitiktiniams. Diržo dizainą sudaro trys grandinės, sudarančios sluoksniuotą išvaizdą. Apatinėje grandinėje yra storas įrišimas, o centre-jaukus dizainas, o viršutinėje-maža grandinėlė.

10. Gėlių dizaino rožių aukso diržas moterims:

Gėlių dizaino rožinio aukso diržas moterims

Rožinio aukso diržas, suprojektuotas gėlių raštais, suteikia dėvėtojui nuostabią išvaizdą, ypač suknelėms. Puikus diržas pagamintas iš rožinio aukso, tinklinės medžiagos ir perlų, kad būtų tinkamai suformuotas. Tada diržas pritvirtinamas prie nailoninės juostelės, kad būtų tinkamai pririštas ir suimtas juosmuo, kad atrodytumėte lieknesnė.

11. Dvigubo užrakto auksinis diržas vyrams:

Dvigubo užrakto auksinis diržas vyrams

Plonas auksinis diržas yra daugelio šių dienų jaunuolių pasirinkimas. Tai leidžia vyrams pademonstruoti savo liekną treniruoklių salę, tiksliai laikant juosmenį. Diržas nuostabiai atrodo prie laisvalaikio ir vakarėlių kostiumų.

12. Vyrų kaubojų aukso diržo dizainas:

Vyriškas kaubojų aukso diržo dizainas

Ieškote madingos išvaizdos su auksiniais diržais! Pažvelkite į kaubojų dizainą šioje kategorijoje. Diržas pagamintas iš kelių mygtukų, pavyzdžiui, apskrito skylių dizaino, trijų sluoksnių. Auksui taip pat suteikiama šiurkšti spalva, kad diržas būtų tikras modelis.

13. Reguliuojamas auksinis diržas moterims:

Reguliuojamas auksinis diržas moterims

Reguliuojamas arba, tarkime, atvirų galų auksinis suknelių dizaino diržas yra geriausias pasirinkimas moterims, kurios mėgsta visada išlikti mados. Diržo abiejuose galuose yra lapų dizainas, kuris yra įpratęs dėvėti ir nuimti diržą. Dėvėtojas gali dėvėti bet kokio stiliaus diržą dėl jo lankstumo.

14. Austi aukso diržo dizainas vyrams:

Austi aukso diržo dizainas vyrams

Auksinis diržas, kai jam suteiktas austas dizainas, atrodo labai suapvalintas, kad būtų galima dėvėti kasdien. Plačiai dėvimi džinsai ir kostiumai, diržas pagamintas iš austo dizaino ir elegantiško pločio, geriausiai pritaikytas bet kokiam juosmeniui, kad būtų patogiau vestuvėse ir vakarėliuose.

15. Moteriškas karoliukas ir monetos auksinis diržas:

Moteriškas karoliukas ir monetos auksinis diržas

Nepamirškite, kad spustelėję monetų diržą ant pilvo šokėjos juosmens! Myliu juos? Čia yra panašus moterų auksinio diržo dizainas, kuris pagamintas iš kelių auksinių monetų, džinsų ir karoliukų, kad būtų žavinga išvaizda. Diržas yra pagamintas taip tvirtai, kad veikiant suteikia nuostabų juoko balsą.

Auksinis juosmens diržas pagal Indijos kultūrą yra pagrindinis nuotakos papuošalas. Tai yra „Solah Shringar“ dalis nuotakai, kuri dėvima ant saree, kad tvirtai laikytųsi juosmens. Tačiau vyrai ir moterys dabar puošia juosmenį auksiniais diržais ir kitomis progomis.