Nauji funky ir dizainerių diržai užėmė savo vietą kelių moterų spintose. Nesvarbu, ar nešiojami oficialiais tikslais, ar tam, kad jūsų kasdienybė atrodytų puošniai ar stilingai, moterys plačiai renkasi kelių modelių dizainerių diržus. Tarp kelių medžiagų, naudojamų diržams gaminti, pvz., Odai, aksomui, medvilnei, poliesteriui ir kt., Metaliniai diržai yra plačiai atrenkami dėl širdį graužiančio dizaino ir apdailos.

Įvairių tipų moteriški metaliniai diržai juosmeniui:

Šių metų mados šou padovanojo įvairius metalinius diržus su tikslia apdaila ir nuostabiu dizainu. Pažvelkime į kai kuriuos pasirinktus metalinių diržų dizainus.

1. Sidabrinis metalinis diržas:

Tinklinis metalinis sidabro diržas

Sidabrinis metalinis diržas su tinkleliu atrodo nuostabiai ant ilgų ir trumpų chalatų, suteikiančių savininkui princesės išvaizdą. Diržas pagamintas iš sidabro metalo ir su reljefiniu dizainu, kad būtų sukurtas tinklas. Puikus tamsus šviesus atspalvis, suteiktas metaliniam diržui, daro jį patrauklesnį.

2. Metalo grandinės diržo dizainas:

Metalinio grandinės diržo dizainas

Puikus diržo dizainas, pagamintas iš metalo, suteikiantis grandinės išvaizdą, yra nuostabus dėvėti prie bet kokios aprangos. Tai plačiai pripažintas metalinių diržų dizainas moterims. Diržui suteikiama grandininė išvaizda ir jis pagamintas iš alkoholinių gėrimų, suteikiančių auksinės spalvos efektą. Tai atrodo stulbinančiai, ypač trumpomis suknelėmis.

3. Gėlių diržo dizainas:

Gėlių diržo dizainas

Norite žavingai atrodyti savo vakarėliui ar bet kurioje diskotekoje ar užeigoje! Išbandykite metalinį diržą su gėlių raštais ir apskrito dizaino baltais akmenimis. Tai suteikia gražų vaizdą virš džinsų, „Capri“ ir trumpų suknelių, kad stebuklingai atrodytų.

4. Metalinis monetų diržas:

Metalinis monetų diržas

Visas metalinis diržas, pagamintas iš kelių tarpusavyje pritvirtintų monetų, suteikia nuostabią išvaizdą. Dizainas yra labai nešiojamas kaip juosmens juostelė kasdieniams ir etniniams drabužiams. Jis labai pastebimas dėvint ant džinsų ar cholio „Navratri“.

5. Platus metalinis diržas su grandine:

Platus metalinis diržas su grandine

Ieškote paprasto, bet ikoniško dizaino, kurį galėtumėte dėvėti dizainerių ir madinguose drabužiuose! Įsigykite paprastą platų metalinį diržą, kuris suteiks jūsų aprangai kreminės spalvos išvaizdą. Dizainas yra plačiai pripažintas dirbančių moterų, taip pat dėl ​​jo prieinamumo keliomis kitomis spalvomis.

6. Trijų stygų diržas:

Trijų stygų diržas

Trigubas styginis diržas nuostabiai atrodo dėvint ant džinsų ir „Capri“. Metalinis diržas pagamintas iš trijų skirtingų stygų, tarp kurių viena yra su grandinine konstrukcija, o ant kitos ant jos kabo mieli žvangučiai, kad dėvėtojui būtų miela išvaizda. Jį labai atrenka „Palazzo“ kolegijos klaidos.

7. Oksiduoto diržo dizainas:

Oksiduoto diržo dizainas

Diržai dabar taip pat dėvimi ant etninių drabužių, ypač dizainerių lehengas ar „Patiala for Navratri“. Toks puikus dizainas, pagamintas iš oksiduoto, metalinis diržas suteikia patrauklią išvaizdą. Prie jo pridedami nuostabūs džiugeliai ir žavesys suteikia paslaptingą išvaizdą bet kuriai moteriai.

8. Metalinis perlų diržas:

Metalinis perlų diržas

Dizainerio diržas, pagamintas iš bronzos metalo, suteikia žavingą žvilgsnį į tokias sukneles kaip trumpa suknelė, džinsai, „Capri“ ir kt. Moteriškų metalinių diržų dizainui suteikiamas perlų dizainas, pagamintas iš bronzos, kuri suteikia jai gražią išvaizdą.

9. Lapų sukurtas sidabro metalo diržas:

Lapų dizaino sidabrinis metalinis diržas

Norite atrodyti princesiškai su gamtos įkvėptu lapuotu diržu! Sidabrinis metalinis diržas suprojektuotas taip, kad priekinėje pusėje būtų lapų dizainas. Tai suteikia fantastišką vaizdą kasdieniams ir nuostabioms dizainerių suknelėms aukštuomenės vakarėliuose. Tai taip pat suteikia karališką požiūrį į dėvėtoją.

Metaliniai diržai užkariavo didelę mados rinkos dalį dėl savo nuostabaus dizaino. Kiti pakabukai, tokie kaip džiūgesiai, perlai, deimantai ir tt, sumaišyti su metalu, suteikia rafinuotą žvilgsnį į juosmenį. Be to, paprasti metaliniai diržai oficialiai plačiai nešiojami oficialiuose dokumentuose.