Ar jums nuobodu įprastas kasdienis diržas? Arba esate pavargęs keisti diržą kas trečią mėnesį, nesijaudinkite, kad esame čia, kad padėtume ir išeitume iš šios keistos situacijos. Čia pateikiame gražią ir madingą drobės diržų kolekciją, kuri ne tik suteikia madingą išvaizdą jūsų drabužių spinta, bet ir sumažina jūsų laiką ir pinigus, kad vėl ir vėl nusipirktumėte diržą.

skirtingų tipų drobės diržai vyrams ir moterims

Naujausi drobės diržų modeliai vyrams ir moterims:

Drobės diržas pagamintas iš drobės medžiagos, kuri yra labai lengva, patvari ir lengvai dėvima, o svarbiausia-ilgaamžė daugelį metų. Su kai kuria madinga drobės diržo kolekcija, kuri turi būti jūsų drabužių spintos dalis.

1. Baltas drobės diržas:

Baltas drobės diržas

Šis elegantiškos išvaizdos diržas pagamintas iš aukštos kokybės sutirštintos drobės su elastinga austa medžiaga, kuri yra labai elegantiška ir patogi dėvėti. Geriausia šio diržo dalis yra labai universalūs, kurie lengvai tinka prie visų tipų drabužių ir šortų. Turime pasakyti: tai gražus aksesuaras, kuris turi būti kiekvienoje drabužių spintoje.

2. Juodas drobės diržas:

Juodas drobės diržas

Šio diržo gera savybė yra ta, kad jį gali dėvėti tiek vyrai, tiek moterys. Diržas turi slydimo fiksavimo sagčių sistemą, kuri suteikia jums patogų prigludimą visą laiką. Diržas daugiausia skirtas kovinei aprangai, nes yra labai reguliuojamas. Dėvėdami šias protingas kelnes ir džinsus, jis visada atrodo šiurkštus ir kietas.

3. Moterų drobės diržas:

Moteriškas drobės diržas

Graži šio diržo fuksijos spalva suteikia stilingą išvaizdą jūsų damai, kai ji ją dėvėjo. Diržas pagamintas iš medvilnės drobės, kuri yra ilgaamžė. Nesvarbu, ar tai dėvėti laisvalaikio, ar bet kokią nešiojančią aprangą, diržas veikia kiekvieną kartą.

4. Paprasti drobės diržai berniukams:

Paprasti drobės diržai berniukams

Tai puikus jūsų vaiko drabužių spintos priedas, šis paprastas diržas, pagamintas iš grynos medvilnės drobės su dekoratyviniu tempimu ir D žiedo užsegimu, labai patogus vaikui dėvėti, nes nesuspaudžia kaip sagtys.

5. Vyriškos odos drobės diržas:

Vyrų odos drobės diržas

Stilinga ir tvirta diržo išvaizda daro juos mylimus visų protingų vyrų. Diržas pagamintas iš drobės su odiniais apvadais ir stilinga sagtimi, kuri kiekvieną kartą suteikia jums elegantišką išvaizdą.

6. Drobės diržas su apverčiama sagtimi:

Drobės diržas su apverčiama sagtimi

Šie karinio stiliaus diržai turi žalvarinę plokštelę ir sagtį. Jis pagamintas iš drobės medžiagos su senovine sidabrine sagtimi ir antgaliu, diržo diržas yra labai storas ir tvirtas, todėl jis yra patvarus ilgiau.

7. Drobės odos diržas su džinsų dirželiu:

Drobės-odos diržas su džinsų dirželiu

Nostalgiškas diržo dizainas atrodo gerai ir šauniai, kai jį susiejate su lauko sportu. Patvari drobė ir senovinis tvirtos odos diržas su stilinga džinsų diržo sagtimi suteikia wow jausmą! Visada.

8. Sintetinės odos ir drobės diržai:

Sintetinės odos ir drobės diržai

Elegantiškas ir senoviškai atrodantis diržas tikrai užkariaus jūsų širdį, kai tai suderinsite su savo vakarėliais ir verslo apranga. Naujo stiliaus senovinės sagtys, suteikiančios tvirtą ir elegantišką diržo išvaizdą … Sintetinės odos ir drobės derinys užtikrina aukščiausios kokybės diržą, kuris tikrai tarnaus daugelį metų.

9. Drobės dvigubas tarpiklis:

Dvigubas drobės sandarinimo diržas

Aukščiausios kokybės drobės diržas turi dvigubą sagtį, kad būtų galima tvirtai pritvirtinti emaliuotą aparatūrą. Klasikinė diržo išvaizda puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Tiesiog išbandykite šią madingą ir gražią drobės diržų kolekciją, kuri neabejotinai suteikia jūsų išvaizdai nepakartojamo stiliaus.