Sunkiausia moters nėštumo dalis prasideda vos mėnesiams bėgant, jos kūnas tampa sunkesnis ir liga tampa reguliari. Kiekviena gydytojo konsultacija apima pratimų rinkinį, kurį turi atlikti mama, kad ji nesijaustų blogai ir išliktų sveika. Trečiojo trimestro nėštumo pratimai yra svarbiausias žingsnis siekiant išlaikyti sveikatą ir turėti sveiką kūdikį. Nėščios moterys, sportuojančios trečiąjį nėštumo trimestrą, turi daug fizinės sveikatos ir psichinės naudos.

Pratimus, kuriuos galite atlikti trečiąjį trimestrą

Visi gydytojai siūlo, kad trečiąjį nėštumo trimestrą moterys turėtų judėti. Jie neturėtų sėdėti ar gulėti vienoje vietoje. Jų kūno judesiai labai paveiks vaiko sveikatą ir sveikatą.

Turime keletą trečiojo trimestro pratimų, kuriuos gali atlikti nėščios moterys, kad išlaikytų save ir savo kūdikius.

Trečiojo nėštumo trimestro pratimai:

1. Apšilimas:

nėštumo pratimai trečiąjį trimestrą

Tai universali taisyklė sušildyti kūną prieš pradedant bet kokias treniruotes. Jei nėščios moterys specialiai prieš pradėdamos trečiojo trimestro nėštumo treniruotes, jos turėtų greitai sušilti, kad nesusižeistų ir neskaudėtų raumenų.

2. Svorio kėlimas:

adigina daniki samadanam cheppu mundu - SVORIO KELIMAS

Tai nėra taip raumeninga ir mirtina, kaip skamba. Moterys nėštumo metu gali naudoti mažus ir lengvus svorius, kad atliktų pratimus, kad rankos būtų tvirtos ir formos. Jie gali tai padaryti kiekvieną dieną. Tokiu būdu jie gali vieną dieną pailsėti, o tai padės jiems atsipalaiduoti.

3. Kardio treniruotės:

Pratimai, kuriuos galite atlikti trečiąjį trimestrą - kardio treniruotės

Trečiojo nėštumo trimestro metu vienas svarbus dalykas yra kardio treniruotė. Tai palaiko kūno formą ir formą, o tai teigiamai paveiks kūdikį. Moterys gali atlikti šias treniruotes po svorio kėlimo dienų, kad jų raumenys nesustingtų.

4. vaikščiojimas:

adigina daniki samadanam cheppu mundu - ĖJIMAS

Pratimai trečiąjį trimestrą bus labai naudingi, jei nėščioji taip pat vaikšto šalia. Pasivaikščiojimas buvo idealus treniruočių metodas nuo senų senovės. Nėščios moterys turėtų pasirinkti tinkamą kelią ir vaikščioti mažiausiai 10-15 minučių.

5. Stacionarių dviračių treniruotė:

Pratimai, kuriuos galite atlikti trečiąjį trimestrą - STACIJINIAI Dviračių treniruotės

Mes visi vaikystėje gulėdami gulėjome kojomis ore. Šis vaikystės pratimų rinkinys yra labai geras būdas išlaikyti sveiką ir sveiką nėščioms moterims. Moterys turėtų atlikti tris ar keturis šių pratimų rinkinius tinkamais ciklais ir tada pailsėti.

6. Tempimas:

Pratimai, kuriuos galite atlikti trečiąjį trimestrą - ištempimas

Vienas iš svarbiausių pratimų trečiąjį nėštumo trimestrą yra kūno tempimas. Ištiesus kūną visada palengvėja. Moterys gali padėti sienai ir visa jėga ištiesti rankas bei kojas.

7. Pritūpimai:

Pratimai, kuriuos galite atlikti trečiąjį trimestrą - SQUATS

Visos trečiojo trimestro nėštumo treniruotės apima pritūpimus, kurie yra labai efektyvus būdas išlaikyti save ir kūdikį sveiką. Moterys gali naudotis sienomis ar net tai padaryti gulėdamos. Tai padeda išlaikyti kūdikio formą ir pagerina jūsų kojų stiprumą.

8. Kelio stūmimas:

Pratimai, kuriuos galite atlikti trečiąjį trimestrą - KNEE PUSH UPS

Nėščios moterys negali tinkamai atlikti atsispaudimų ir joms tai netinka. Vietoj to jie turėtų atsigulti ant kelių ir tada daryti atsispaudimus. 4-5 komplektai per dieną bus idealūs norint išlikti tinkami.

9. Drugelio judėjimas:

Pratimai, kuriuos galite atlikti trečiąjį trimestrą - BUTTERFLY MOVE

Atsisėskite sulenktomis kojomis ir laikykite kojas rankomis, tada pakelkite kojas aukštyn ir žemyn. Ši treniruotė yra tinkamiausia trečiojo trimestro pratimams. Tai palaiko jūsų kojų formą ir palaiko kūdikį sveiką ir tinkamą.

Dabar, kai žinote visas trečiojo trimestro nėštumo pratybas, tikimės, kad jas reguliariai seksite ir sveikai gyvensite bei sveiką kūdikį.