Birçoğumuz günlük zamanımızın yarısından fazlasını ofiste geçiriyoruz, değil mi? Ofis kanepe tasarımları, alanın konforunu ve estetiğini güzel bir şekilde dengeleyerek, herhangi bir sosyal alan için bir merkez görevi görür. Ofisinizde makul miktarda trafik olduğundan, çarpıcı bir ilk izlenim yaratmak için mobilyaların dayanıklılığını göz önünde bulundurmak çok önemlidir. Bu kanepeler, herhangi bir ticari alanda profesyonel bir görünüm yaratan işlevsel bir odak noktası görevi görür. Sağlam bir seçim yapmak için bu makaleden farklı ofis kanepe tasarımları hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin..

Hindistan’da Son Ofis Kanepe Tasarımları:

İşte çalışma alanınıza dahil edebileceğiniz basit ve en iyi ofis kanepe tasarımlarından bazılarının listesi. Onlara bir göz atalım.

1. Godrej Ofis Kanepesi:

Godrej Ofis Kanepe

Bu, Godrej’den birçok ofis salonunda yaygın olarak kullanılan güzel bir iki kişilik kanepedir. Bunlar, ağır aşınma ve yıpranmaya dayanabilir ve bu da onları ofis alanınız için güvenilir bir seçenek haline getirir. Bu kanepenin sade rengi, canlı görünmesini sağlayarak alanı zarif bir şekilde zenginleştiren bir tazelik unsuru yaratır. Kanepede duran çelik, temizlik sürecini çok daha yönetilebilir hale getirir.

2. Damro Ofis Kanepe Tasarımları:

Damro Ofis Kanepe

Bu, en büyük mobilya markalarından biri olan Damro’dan üç kişilik bir kanepe. Mavi ve kırmızının parlak ve canlı renk kombinasyonu, alanı güzelleştirir, ancak kanepe güzel bir şekilde öne çıkar. Kanepenin altında, odanın içinde zahmetsizce hareket etmenize yardımcı olan küçük tekerlekler vardır. Zamanla meydana gelen aşınma ve yıpranmaya da dayanabilir..

3. 2 Kişilik Ofis Kanepesi:

2 Kişilik Ofis Kanepesi

Ofisinizdeki herhangi bir alana şık bir ambiyans katan en iyi modern ofis kanepelerinden biridir. Bu kanepenin güzel altın rengi sadece asil görünmekle kalmaz, benzersiz tasarımı zarif bir şekilde öne çıkar. Kanepenin dört tarafında bulunan ayaklar, kanepeyi verimli bir şekilde tutar. İki kişilik bir kanepe olmasına rağmen, biri çocuksa üç kişi oturabilir.!

4. 3 Kişilik Ofis Kanepe Tasarımları:

3'lü Ofis Kanepesi

Bu, birçok şirket ofisinin salonlarında yaygın olarak bulunan üç kişilik bir kanepedir. Kanepenin el dinlenme alanının kare şekli, pelüş oturma alanına kıyasla size keskin bir görünüm kazandırır. Kanepenin gri rengi, odanın tüm iç kısımlarını güzelce bağlayan nötr bir görünüm yaratır..

5. Ofis Deri Kanepe:

Ofis Deri Kanepe

Deri, kanepe imalatında kullanılan yaygın malzemelerden biridir. Birçoğumuz çocukken kanepeden kaymayı hatırlıyoruz. Yaygın tasarım modellerinden farklı olarak, bu kanepenin her iki yanında rahat bir el dayama yeri bulunan dikdörtgen şekli, ofisinizdeki herhangi bir alana mükemmel bir katkı sağlar. Mat bir yüzeye sahip bu ofis kanepesinin siyah rengi, alanı yükseltir..

6. Çelik Ofis Kanepe Tasarımları:

Ofis için Çelik Kanepe

Ofisinizi canlı tutmak için benzersiz bir tasarım eklemeyi kim sevmez? İki kişilik kanepe, onu dik tutan çelik bir ayağa sahiptir ve ofisinize zarif ve şık bir görünüm kazandırır. Alanınız kısıtlıysa, bu mükemmel bir ofis koltuk takımıdır. Kanepelerin altında bulduğunuz standlardan farklı olarak bu çelik stand, kanepenin dört tarafını kaplayarak her yerde güzel görünmesini sağlar..

7. Ofis Resepsiyonu için Kanepe:

Ofis Resepsiyonu için Kanepe

Resepsiyon alanı, herhangi bir şirketin yüzünün bir temsilidir ve her ofiste bir tane bulunur. Güzel koltuk takımı sadece şık olmakla kalmıyor, aynı zamanda bekleme sürenizi de rahatlatıyor. Bu koltuk takımının benzersiz yeşil rengi, odanın her yerindeki şeffaf cam duvara karşı etkili bir şekilde öne çıkıyor..

8. Ofis Köşe Kanepe:

Ofis Köşe Kanepe

Ofis alanınızın hiçbir köşesini boşa harcamak istemeyen biriyseniz, köşe kanepe mükemmel bir seçenektir. Bu ofis köşe kanepe güvenli-etkili ve kanepenin gri rengi ofisinizin herhangi bir alanına benzersiz bir nötr unsur katıyor. Açık bir alanı güzelce bölmenin pratik bir yolu olarak da çalışır..

9. Ofis Salonu Kanepe:

Ofis Salon Kanepe

Her ticari alanda, insanların rahat bir şekilde beklemesi için bakımı yapılmış bir dinlenme salonu bulunmaktadır. İşte tam bu noktada ofis koltuk takımları devreye giriyor. Bu alanın renk paleti genellikle daha açık tonda olduğundan, kanepenin mavi rengi herhangi bir salonu aydınlatır. Kanepenin malzemesi, ciddi aşınma ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır ve bu da onu uzun vadeli bir yatırım haline getirir.

10. Yönetici Ofisi Kanepe Tasarımı:

Yönetici Ofisi Kanepe

Bir yönetici ofisi, önemli toplantıların yapıldığı bir ofisler topluluğudur. Herhangi bir çok uluslu şirket için sanal bir alan olduğu için yönetici ofis koltuğunun da şık ve zarif olması gerekir. Bu kanepelerin şık, siyah kaplaması, alanın tamamen beyaz temasına karşı öne çıkıyor. Bu kanepenin keskin yüzeyleri sadece şık görünmekle kalmaz, aynı zamanda odaya bir sınıf katar..

11. Ofis Bekleme Koltuğu:

Ofis Bekleme Kanepesi

Bu, ofisinizin bekleme alanı için mükemmel bir kanepe örneğidir. Bu kanepenin koltukları dikdörtgen bir tabana ve onunla birlikte gelen minderlere sahiptir. Bu setin ek bir özelliği, tüm koleksiyona mükemmel bir ek olan bir taburedir. Kanepenin alt tarafı, piyasada genellikle bulduğumuz deriden farklı olarak PVC malzemeye benziyor..

12. Tek Kişilik Ofis Kanepe Tasarımları:

Tek Kişilik Ofis Kanepe

Mobilya için az alana sahip yeni başlayan bir işletmeyseniz, tek kişilik ofis kanepesi mükemmel bir seçenek olabilir. Kanepenin parlak rengi ve benzersiz tasarımı, ofis alanınızda güzel bir şekilde öne çıkmasını sağlar. Kanepenin alt kısmındaki çelik sehpa bu kanepeye şık bir görünüm katmaktadır..

13. Ofis için L Şekli Kanepe:

Ofis için L Şekli Kanepe

Gündelik oturmalar için ideal olan L şeklindeki kanepe, size kesit avantajı sağlayabilecek pratik bir parça ararken mükemmel bir seçenek olabilir. Hacimli görünse de, bu ofis kanepesi, rahat oturma ile birlikte mekana zamansız bir his veriyor. Bu kanepenin özelliği, kullanamayacağınız tek bir oda bırakmamasıdır..

14. Gri Ofis Kanepe Tasarımları:

Gri Ofis Kanepe

Gri, ister duvar rengi ister mobilya olsun, iç mekanlarda yaygın olarak kullanılan renklerden biridir. Eşsiz bir tasarıma sahip bu güzel gri ofis kanepesi, odanın iç mekanını nötr tutarken dengelemeye yardımcı olur. Bu ofis kanepesinin benzersiz özelliği, sırtınıza çok ihtiyaç duyduğunuz desteği veren merkeze bağlı bir yastık parçası..

15. Beyaz Ofis Kanepesi:

Beyaz Ofis Kanepe

Beyaz, herhangi bir ofis alanına klas ve şık bir his yayan bir renktir. Beyaz koltuğun altındaki siyah stand, birbiriyle tezat oluşturarak güzel ve zarif görünmesini sağlar. Ofis genel olarak çocuksuz bir alan olduğu için beyaz ofis kanepeleri ile tereddüt etmeden gidebilirsiniz..

Her ticari alan, odak noktası görevi gören bir kanepeye ihtiyaç duyar. İhtiyaçlarınızı karşılayan ve estetik açıdan hoşa giden çeşitli şekil ve boyutlarda farklı tipte ofis kanepe tasarımları mevcuttur. Dışarı çıkmadan ve maliyetli olabilecek bir ofis kanepesi tasarımı seçmeden önce makaleyi iyice gözden geçirdiğinizden emin olun. Bu makalenin bir seçim yapmanıza nasıl yardımcı olduğunu bize bildirmeyi unutmayın..