Ofis odası tasarımları, işin doğasına daha iyi uyum sağlamak ve çalışanların ihtiyaçlarına uyum sağlamak için on yıllar boyunca sürekli olarak gelişmektedir. Çalışanlar arasında işbirliğini kolaylaştırmak için çeşitli düzeylerde entegrasyonu içerir ve ayrıca işçilere hafıza ve üretkenliği artıran belirli bir derecede özerklik sağlar..

2019'da Resimlerle En Son Ofis Kabini Tasarımları

Çalışanların iş yerlerindeki rahatlığı göz önünde bulundurulurken teknoloji ve maliyet de dikkate alınmalıdır. Ancak ofisler, can sıkıntısı ve tıkanıklık yerleri yerine insanların olmasını istedikleri şekilde tasarlanırsa, verimliliğin önemli ölçüde arttığı görülmüştür. Çalışanınız için kişiselleştirilmiş bir çalışma alanı oluşturmak, onların en üst düzeyde performans göstermelerini sağlar.

Hindistan’daki En İyi Ofis Kabini Tasarımları:

Ofis, orada çalışan çoğu çalışan için ikinci bir eve eşdeğerdir. Üretkenliği artırmak için neden evlerini evleri kadar konforlu hale getirmiyorsunuz? İşte ofisinizi dönüştürürken size çok ihtiyaç duyulan fikirleri verecek çalışma alanınız için 15 modern ancak üretken ofis odası tasarımımız..

1. Modern Ofis Hücresi Tasarımı:

Modern Ofis Kabinleri Tasarımı

Bu modern ofis kabinleri, çalışanlarınızı sizin için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya ikna edecektir. Bu tasarım oldukça fütüristik ve benzersiz görünüyor. Ofisinize ultra modern ve yenilikçi bir imaj kazandıracak ve çalışanların üretkenliğini kat be kat artıracaktır. Bu tasarım, herkesin özgürce etkileşimde bulunabileceği açıklık kavramını teşvik eder ve aynı zamanda bölücüler, herkes için çok ihtiyaç duyulan mahremiyeti sağlar. Ayrıca mobilyalara minimalist bir yaklaşım getiriyor ve dağınıklıktan uzak bir çalışma alanı yaratıyor. Tüm ofise stratejik bir görünüm kazandırır ve bol miktarda ışık ve havalandırmaya sahiptir..

2. Ofis Mobilyaları Hücre Tasarımı:

Ofis Mobilyaları Hücre Tasarımları

Bu havalı ofis kabini tasarımı, dahili çekmeceli büyük bir masa, bir dolap ve kişinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilecek çok fazla alan ile birlikte geldiğinden kurumsal ofisin iş faaliyetleri için uygundur. Rustik ahşap kaplamalı bu çalışma ortamı, tüm çalışma alanını temiz ve düzenli tutar. Minimalist ve klastırlar ve yoğun bir iş günü için idealdirler. İş yerinde en iyi üretken olmanız için kesinlikle size ilham verecek.

3. Küçük Ofis Kabini Tasarımı:

Küçük Ofis Hücre Tasarımı

Bu ofis tasarımı, yapılandırılabilir ve mevcut alana uyarlanabilir olduğundan küçük ofisler için uygundur. Kullanışlı ve erişimi kolaydır. Açık ofis konseptini teşvik eder ve insanları yaratıcılığı artırmak için iş hakkında tartışmaya ve konuşmaya teşvik eder. Etkileşimli bir çalışma alanı için mükemmeldir ve ayrıca cep dostudur. Eşsiz sandalyeler, sıkıcı oturarak ayakta duran sandalyelere mükemmel bir alternatiftir ve çalışanlarınıza ilham vermek için benzersiz, canlandırıcı bir çalışma alanı yaratır..

4. Büyük Ofis Kabinleri:

Büyük Ofis Kabinleri

Bu büyük hücre tasarımları ile ofisinize bir açıklık dokunuşu katın. Çekmeceli büyük bireysel iş istasyonları vardır ve kişinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. Bölücü yüksekliği, kişisel alanı ve mahremiyeti korurken bir açıklık hissi elde etmek için mükemmeldir. Oldukça trend olan bu tasarım, üretken bir çalışma ortamı için mükemmeldir ve çağdaş olduğu kadar klas bir görünüme sahiptir..

5. 8×8 Ofis Kabinleri:

8x8 Ofis Kabinleri

Bu güzel ofis tasarımı, çalışanlar için harika bir iş istasyonu sağlayan 8*8 bölmeye sahiptir. Her masanın kendi dolabı ve çekmeceleri vardır, bu da mahremiyet ve organizasyon sağlar ve ayrıca diğer çalışanların dikkatinin dağılmasını en aza indirerek performansı artırır. İş istasyonları stratejik olarak odanın ortasına, birbirine bağlı olarak yerleştirildiğinden, gerekirse tüm ekip entegre edilebilir. Gençler arasında rahat ve modaya uygun bir çalışma ortamı için mükemmeldir..

6. 4×4 Ofis Kabinleri:

4x4 Ofis Kabinleri

Bu, bazılarının hala tercih ettiği geleneksel 4*4 ofis düzenidir. Bir kurumsal veya kurumsal ofis kurulumuna uygun, büyük ölçüde bağımsızlık ve gizlilik sağlar. Özellikle yüksek derecede konsantrasyon ve gürültü engelleme içeren işler için uygundur. Bu, bu kabinin sunduğu muhteşem çalışma alanı nedeniyle birçok harika fikrin gerçekleştiği yerdir. Çok minimalist ama havalı görünüyor.

7. 6×6 Ofis Kabinleri:

6 X 6 Ofis Kabini

Bu ofis düzeni, geleneksel 6*6 hücre tasarımının daha büyük bir çeşididir. Ofiste sorunsuz çalışmaya uygun konforlu bir alan ve mobilyalar sağlar. Daha yüksek bölücü yüksekliği, gizlilik ve odak sağlarken, gerektiğinde etkileşim de sorunsuzdur. Çok şık görünüyor ve kurumsal bir kurulumda ekip yöneticileri ve daha üst düzey çalışanlar için uygundur..

8. Cam Ofis Hücre Tasarımı:

Bu cam ofis kabinleri, modern stil ve zarafetin özüdür. Birinin hasta olması durumunda çalışanlar arasında yeterli sosyal mesafeyi sağlarken, işin şeffaflığını ve verimliliğini de sağlarlar. Kişisel alan ve mahremiyet sağlarken ekip çalışmasını da teşvik eder. Bu ofis odası tasarımı genellikle üst düzey şirketlerde ve kurumsal ofislerde görülür..

9. Hazır Ofis Kabinleri:

Hazır Ofis Kabinleri

Yüksek bölücülere sahip bu hazır ofis kabinleri, dikkat dağıtıcı unsurların minimum düzeyde olduğu veya hiç olmadığı ticari bir kuruluş için mükemmeldir. Her çalışan için yeterli kişisel alan sağlar ve ayrıca çekmecelerle düzenli kalmasına yardımcı olur. İnşaat maliyetinden ve zamandan tasarruf sağlarlar ve ayrıca yerden tasarruf sağlarlar, dolayısıyla küçük ofis alanları için uygundurlar..

10. Çağdaş Ofis Kabinleri:

Çağdaş Ofis Kabinleri

Bu kavisli ofis kabinleri şık ve moderndir. Ekip çalışmasını teşvik etmek için düşük seviyeli panellerle etkileşimi sağlarken gizliliği sağlamak için diğer çalışanlara karşı yeterli koruma sağlarlar. Verimliliğin her zaman sıkıcı olması gerektiğini kim söyledi?.

11. Rustik Ofis Hücre Tasarımı:

Rustik Ahşap Ofis Kabinleri

Bu, renk varyasyonlarında rustik ahşap kaplamaya sahip harika bir ofis düzenidir. İşlerinde etkileşimde bulunmak ve kendi iş istasyonlarında bağımsız olarak çalışabilmek isteyenler için mükemmeldir. Bunlar zamansız bir tasarım için mükemmeldir, eski ama klastır ve harika bir çalışma ortamını teşvik eder..

12. Çift Katlı Ofis Kabinleri:

Çift Katlı Ofis Kabinleri

Bu, 2020’deki en son trend ofis odası tasarımıdır. Bir masanın diğerinin üzerine inşa edildiği benzersiz bir tasarımdır. Çalışma alanından tasarruf sağlar ve küçük çalışma alanları için uygundur. Ayrıca gerekirse iki çalışan arasında işbirliğini kolaylaştırır.

13. Herman Miller Ofis Kabinleri:

Herman Miller Ofis Kabinleri1

Bu ofis iş istasyonları, bireysel masa alanını artırmak, dağınıklığı azaltmak ve organizasyonda size yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Cebinize kolayca girerken iş yerinizi süslemek için harika bir yoldur. Çalışanlara, etkileşimi teşvik ederken performansı artıran, ayrıca düşük bölücülerle açık bir alan sağlar..

14. Sayın Büro Kabinleri:

Hon Ofis Kabinleri2

Bu güzel ofis odası, çalışanlarının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak açıkça tasarlandı. Yeterli masa alanı ve çekmeceleri olan iki kişilik geniş bir iş istasyonudur. Mobilya, şık ve ultra modern görünüyor ve ekibinizi sizin için daha fazla çalışmaya motive edeceğinden emin..

15. En İyi Ofis Kabinleri:

En İyi Ofis Kabinleri

Düşük bölücülere sahip bu açık ofis düzeni, ekip çalışmasını ve işbirliğini geliştirir. Etkileşimi ve fikirlerin serbest akışını teşvik ederler. Nispeten kolay iletişime izin verirken, belirli bir derecede kişisel alan da sağlar. Mobilyaların parlak güneşli rengi de görsel olarak uyarıcıdır ve harika bir çalışma ortamı sağlar..

Bir iş yeri, stratejik olarak yerleştirilmiş ve tasarlanmış ofis kabinleriyle eksiksiz bir makyaj alır. Çalışma ortamını iyileştirir ve çalışanların verimliliğini olağanüstü derecede artırır. Bir dahaki sefere ofisinizi yenilemek istediğinizde, en son ve trend olan ofis odası tasarımlarından oluşan muhteşem derlememizin hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Lütfen aşağıdaki yorum kutusunda en çok hangisini beğendiğinizi bize bildirin..