Uygun altyapı ve iç mekanlar dışında herhangi bir ofis için dolap, ofisin tüm önemli belgeleri saklanabileceği için kaçınılmaz ve önemli mobilyaları tutar. Dolaplar, değerli eşyaların herhangi bir hırsızlık veya hırsızlığa karşı tam güvenliğini sağlar. Dolaplar metal, plastik veya ahşap ve çelik olarak da mevcuttur ve her türlü kimyasala, bakterilere karşı dayanıklıdır, ayrıca metal dolaplar yangına karşı da dayanıklıdır. Burada en iyi ve koruyucu 9 ofis dolabı tasarımını resimlerle listeledik.

En sonuncu & Hindistan’da Koruyucu Ofis Soyunma Tasarımları:

İşte resimlerle 9 basit ve modern ofis dolabı tasarımımız. Onlara bir göz atalım.

1. Elektronik Ofis Soyunma Tasarımı:

En son & Koruyucu Ofis Soyunma Tasarımları

Bu tip kilitli dolaplar veya kasalar, güvenliği sağlayan her türlü yeni teknoloji özelliğine sahiptir ve hatta levyeye dayanıklıdır. Bu tür kasaları açmak için özel kodlar gereklidir, böylece kimse bu dolapları açamaz. Teknolojinin gelişiyle kasalar parmak izi ile güvence altına alındığından, kasayı yalnızca sorumlu kişi açabilir. Bu kasaların ofiste değerli belgeleri ve para birimlerini saklamak için kullanışlı olmasının nedeni budur..

2. Çalışanlar için Ofis Dolabı Tasarımları:

En iyi & Güvenlik Ofisi Dolabı Tasarım Fikirleri

Burada ofis çalışanları için bir dolap formundaki çoklu dolaplar. Güvenlik nedeniyle, birçok ofis çalışanların kişisel eşyalarını taşımasına izin vermez veya izin vermez. Dolayısıyla bu dolaplar, çalışanın değerli eşyalarını saklamak veya saklamak için kullanılır..

3. Metal Hareketli Ofis Soyunma Tasarımı:

Metal Hareketli Ofis Dolap Tasarımı

Dolap, içeride tutulan içeriğin güvenliğini sağlayan dayanıklı alüminyum metalden yapılmıştır. Bu tür dolaplar genellikle bir şirketin değerli dosyalarını veya diğer belgelerini saklamak için kullanılır. Dolap, dayanıklı toz boyalı kaplamaya sahiptir ve hatta bozulmaya ve ufalanmaya karşı dayanıklıdır. 360 derece hareket edebilen küçük silindirlere sahiptir ve ofis içinde kolay hareket sağlar..

4. Dayanıklı Ofis Soyunma Tasarımı:

Dayanıklı Ofis Dolabı Tasarımı

Küçük ofisler veya kendi ofislerini işleten profesyoneller, önemli belgeleri saklamak için küçük dolaplara ihtiyaç duyar. Bu tip küçük, sağlam, dayanıklı dolaplar, küçük bir yerde saklanabileceği için idealdir. Dolap birçok ebat ve renkte mevcuttur ve kullanıma göre bir tane alabilirsiniz..

5. Dikey Depolama Ofisi Soyunma Tasarımı:

Dikey Depolama Ofis Soyunma Tasarımı

Bu, dikey biçimde tasarlanmış dört katmanlı dayanıklı iyi kaynaklı çelik dolaplardır. Kapılarda uygun hava sirkülasyonu için havalandırma delikleri vardır. Dolap dikey bir yapıya sahip olduğu için küçük bir yere yerleştirilebilir veya saklanabilir ve tüm önemli belgeler içinde saklanabilir..

6. Metal Ofis Soyunma Tasarımı:

Metal Ofis Soyunma Tasarımı

Modüler dolap, diğer ofis depolarının iç mekanlarıyla eşleşir, bu nedenle dolap, ofiste öne çıkmaz veya farklı görünmez. Dolap sağlam çelikten imal edilmiştir ve içeride tutulan eşyaların güvenliğini sağlayan birçok kilitlenebilir mekanizmaya sahiptir. Ünite, alçak dolap ünitelerine kolay erişim sağlayan harika oturma düzenlemelerine sahiptir..

7. Dolap Anahtarı Daha Az Ofis Dolabı Tasarımı:

Dolap Anahtarı Daha Az Ofis Dolap Tasarımı

Bu tür anahtarsız dolaplar, zorlu bir atmosfere sahip ofisler için en son ve popüler seçimdir. Dolap dolapları anahtarsız erişime sahiptir, sadece dört haneli kodu yazmanız yeterlidir, kilitlidir ve gidebilirsiniz. Genel olarak, bir dolabın kırılabilecek anahtarları ve kilitleri vardır, ancak şimdi anahtarsız gidiyor ve güvenliği sağlıyorsunuz.

8. Ahşap Ofis Soyunma Tasarımı:

Ahşap Ofis Dolap Tasarımı

Dolap, sağlam, dayanıklı ve doğal lifli ahşaptan yapılmıştır ve parlak ve çekici bir görünüme sahiptir. Dolap, dolabı kolayca açmak için paslanmaz çelik kulplu güvenilir kilitleme sistemlerine sahiptir..

9. Plastik Ofis Soyunma Tasarımı:

Plastik Ofis Dolap Tasarımı

Dolaplar yüksek kaliteli plastik malzemeden tasarlanmıştır ve değerli eşyaların güvenliğini sağlayan yüksek mekanize kilitleme sistemine sahiptir. Dolaplar oldukça uygun maliyetlidir ve çok havalı renk kombinasyonlarında mevcuttur.

Dolaplar fantastik özelliği, renkleri ve birçok boyut ve katmanda mevcut olup yüksek güvenlik seviyeleri ile tasarlanmıştır ve ofis kullanımına ve altyapısına göre birini seçebilirsiniz. Bunlar piyasada bulunan en iyi ofis dolabı tasarımlarıdır..