Bir insanın ömrü boyunca ortalama 90000 saatini işyerinde geçirdiğini biliyor muydunuz? İş, kişisel yaşamın yanı sıra herkesin yaşamının eşit bir parçası haline geldi. Yaratıcı bir ofis iç tasarımına sahip olmak, çalıştığınız yeri nasıl algıladığınız konusunda önemli bir rol oynar..

Uygun iç mekanlara sahip olmak, insanlara daha verimli çalışmaları için ilham verir ve kendilerininmiş gibi hissetmelerini sağlar. Bu yazıda, ofis çalışma alanınızı yenilemenize yardımcı olacak en iyi ofis iç tasarımlarını sunuyoruz..

En İyi Ofis İç Tasarımları

Hindistan’daki En İyi Ofis İç Tasarımları:

İşte resimlerle birlikte 25 sade ve modern ofis iç tasarımımız. Onlara bir göz atalım.

1. Küçük Ofis İç Tasarımı:

Küçük Ofis İç Tasarımı

Alanın maksimum kullanımı, sahip olduğunuz alan nispeten daha az olduğundan, küçük bir ofis iç tasarımını en etkili yapan şeydir. Bu tasarımdaki iç mekanlar, tüm döşeme alanını düzenli bırakan bir duvara montaj masası ile birlikte duvara monte raflara sahiptir. Odanın kahverengi duvar rengine zıt duran duvarlarda iki adet akıllı ampul bulunuyor. Çalışma alanınızın boş olması için gerekli dosya ve belgeleri raflara yerleştirebilirsiniz. Sandalye, rahatça çalışmanızı sağlayacak kadar rahatlık sağlar.

Devamını oku: En İyi Küçük Ofis Tasarımları

2. Ofis Kabin İç Tasarımı:

Ofis Kabin İç Tasarımı

Birçok ofis, çeşitli atamalara sahip insanlar için kabinlere sahiptir. Bu, bir tarafta cam duvarlar bulabileceğiniz, size mükemmel bir görünüm sağlayan en iyi ofis kabin iç tasarımlarından biridir. Cam kapılı büyük raflar var, bu da sofistike görünmesini sağlıyor. Yanında bir dolap bulunan sade bir masa, oturma alanında kül rengi kanepeler ile eşyalarınızı koyabileceğiniz bir alan sağlar. Odanın ortasında sade ama şık bir avize var. Her şeyin modern ofis iç tasarımına uygun olduğu mekanın tüm kurulumu el ele gidiyor..

Devamını oku: Modern Ofis Kabin Tasarımları

3. Ofis İç Duvar Tasarımı:

Ofis İç Duvar Tasarımı

Bu, insanların yaratıcı toplantılar yaptığı veya hızlı bir yemek molası için oturduğu basit bir ofis alanıdır. Bu, bir taraftaki duvar dışında tüm odanın çok az dekora sahip olduğu veya hiç olmadığı bir ofis iç duvar tasarımıdır. Bir tarafında panjurlu büyük bir pencere, ihtiyacınıza göre açıp kapatmanıza yardımcı olur. Odayı aydınlatan uygun aydınlatmaya sahip merkezde basit bir masa ve sandalyeler var. Bu odanın ana cazibesi, duvardaki sade ama benzersiz, renkli ahşap levhalardır ve bu da onu daha çekici hale getirir..

4. CA Ofis İç Tasarımı:

Ca Ofis İç Tasarım

Her ofisin yerleşim düzeni hemen hemen aynı olsa da, bazı şeylerin dikkate alındığı uygun bir CA ofis iç tasarımıdır. Duvar renkleri ve döşeme, beyazdan griye bir tonla, ofisin kasvetli görünmesini sağlıyor. Tüm gün oturmak için yeterince rahat bir sandalyeye sahip basit bir masa ve müşterileri oturtacak karşı taraflarda sandalyeler var. Odanın her yerinde yerleşik ve asılı ışıkların bir kombinasyonu vardır. Ses geçirmez kılan ama aynı zamanda şık görünen büyük bir cam kapı var..

5. Mimarlık Ofisi İç Tasarım:

Mimarlık Ofis İç Tasarım

Her insanın ofisinin nasıl olması gerektiği konusunda farklı bir fikri vardır. Bu, çekici görünen benzersiz ve sıra dışı tasarımlarla dolu bir mimari ofis iç tasarımının mükemmel bir simgesidir. Bir tarafından bakıldığında, zemin ve duvar renkleri için ağırlıklı olarak kullanılan beyaz renkle, şık ve dikdörtgen şeklindedir. Doğanın duvarlarında birkaç çerçeve ile birlikte tasarımları sergileme şansı veren tavanda 3 boyutlu bir görünüm var. Birkaç kişinin oturabileceği merdivenler alt kata iniyor..

6. Ofis MD Odası İç Tasarımı:

Ofis Md Odası İç Tasarım

Bir genel müdürün ofisi, herhangi bir ofiste dağınık olmaması gereken geniş bir ofistir. Bu, basit iç tasarıma sahip büyük bir ofis MD odasıdır. Ortada koyu kahverengi ve beyaz kombinasyonu ile L şeklinde büyük bir masa ve rahat bir sandalye var. Odanın bir köşesinde iki kanepe, arka tarafında ise eşyaları saklamak için büyük bir dolap var. Odanın zarif görünmesini sağlayan minimal bir dekor vardır..

7. Ev Ofis İç Mekanı:

Ev Ofis İç

Birçoğumuzun bu günlerde evden bir iş durumu var. Bu, evinizin konforunu bir ofis kurmanız için gerekli olan şeylerle harmanladığı ev ofis iç mekanı için mükemmel bir örnektir. Duvar rengi, sade açık renkli ahşap mobilyalarla birlikte ahşap zeminin aksine sade bir beyazdır. Masa, bilgisayar, gece lambası ve kahve kupası gibi sadece gerekli şeylerle iki kişinin oturabileceği kadar basittir. Bazı ganimetler ile birlikte küçük bitkileri tutabilen iki adet duvara asılı raf vardır..

Devamını oku: En Yeni Ev Ofis Tasarımları

8. BT Ofisi İç Tasarımı:

It Ofis İç Tasarımı

Bu, özellikle çok sayıda çalışanın çalıştığı BT firmaları gibi, ofis alanı iç tasarımının mükemmel bir örneğidir. Beyaz renkli duvarları olan sistem basittir ve hava akışını serbest tutan büyük cam pencerelere sahiptir. Odanın ortasında bir sıra siyah asılı ışıklar ve çalışanların oturduğu yatay ışıklar var. Tablolar, aralarında bir ayırıcı ile basittir. Rahat sandalyeler ile masanın her iki yanına iki kişi yerleştirebilir..

9. Ofis Resepsiyon İç Tasarımı:

Ofis Resepsiyon İç Tasarımı

Bir ofise girdiğinizde insanların ilk fark ettiği şey resepsiyon alanı. Bu, döşemeye uygun kül renkli duvarlarla tipik bir renk kombinasyonunun olduğu basit bir ofis resepsiyonu iç tasarımıdır. Tavanın bir kısmı, girişteki logo ve sandalyeyle eşleşen turuncuya boyanmıştır. Bu mekandaki aydınlatma şık yatay ve dikey ampullerle sağlanmaktadır..

10. Ticari Ofis İç Tasarımı:

Ticari Ofis İç Tasarım

Bu, sanat eserinin çok az olduğu veya hiç olmadığı, ancak bir iş tasvirinin olduğu bir ticari ofis iç tasarımının mükemmel bir örneğidir. Mekanın tavanı, yerleşik ve asılı ışıkların bir kombinasyonu ile ince levhalara sahiptir. Odanın bir tarafında cam kabinler, diğer tarafında ise mama sandalyelerinde sekiz kişinin oturabileceği sade ahşaptan uzun bir masa vardır. Bir tarafta duvarda raflı bir mutfak alanı var ve birçok şeyi koymak için. Odanın köşelerindeki bitkiler dekora katkıda bulunur.

11. Yönetici Ofisi İç Tasarımı:

Yönetici Ofisi İç Tasarım

Bu, zeminde ağırlıklı olarak gri renkli ve beyaz duvarlı bir yönetici ofis iç tasarımıdır. Tavan, yerleşik ışıklara sahip asma tavan gibi büyük karelere sahiptir. Ortada ahşap bir masa, üstünde bilgisayar ve rahat oturma yeri olan bir sandalye var. Duvarda arka planda ince dikdörtgen şeritler bulunan dikdörtgen bir LED ekran var. Basit vazolar ve duvardan çıkıntı yapan ahşap bir panelin her iki yanında bulunan bir bitki, güzel görünmesini sağlar..

12. Endüstriyel Ofis İç Tasarımı:

Endüstriyel Ofis İç Tasarım

Rustik bir çalışma alanınız varsa, bu endüstriyel ofis iç tasarımı, alanın özgünlüğünü değiştirmeden uygun görünüyor. Tuğla duvarın bir tarafında büyük cam pencereler vardır. Odanın iki yanında ortada birleştirilmiş iki masa vardır. Duvarda kitap ve belgelerin bulunduğu duvara monte raflar ve altında en az beş kişilik bir masa bulunur. Görünüme katkıda bulunan bakır renkli ampuller sarkıyor.

13. Ofis Mobilyaları İç Tasarım:

Ofis Mobilyaları İç Tasarım

Herhangi bir ofisteki mobilyalar, alanın görünümünde tüm farkı yaratır. Bu ofis mobilyaları iç tasarımı, geniş bir ofiste mükemmel görünüyor. Masa, masanın bir tarafında bir dolap ile masanın üst kısmının her iki tarafında basit beyaz kenar çizgileri olan koyu kahverengi ahşaptan yapılmıştır. Masada bir dizüstü bilgisayar var ve alanı dağınık bırakıyor. Duvarın arkasında, kitapların yanı sıra basit ekipmanları yerleştirmek için tasarımcı rafları olan bir raf var..

Devamını oku: En İyi Ofis Mobilyaları Tasarımları

14. İskandinav Ofis İç Tasarımı:

İskandinav Ofis İç Tasarımı

İskandinav ofis iç tasarımı geçmişte, şimdi ve hatta gelecekte alakalı olmuştur. Bu, oda boyunca cam pencerelerden gelen doğal ışığın çoğuyla ince bir çizgiye sahip bir tasarımdır. Minimalist tasarım ve sade renk paleti, İskandinav tasarımlarının öne çıkan özelliklerinden bazılarıdır. Tavan, aşağı doğru sarkan ışıklarla bir daire oluşturan düz yapılara sahiptir. Bu ofisin etrafındaki pantolon ömrü, uzayda aradığınız konforu arttırır..

15. Açık Ofis İç Tasarım:

Açık Ofis İç Tasarım

Mimari ve iç tasarım için kullanılan genel terime açık plan da denir. Bu açık ofis iç tasarımı, özel ofisleri veya bireysel kabinleri olmayan geniş alanlara sahiptir. Onlarla birlikte gelen çeşitli malzemeler ve sandalyeler içeren bir dizi masa var. Odanın her yerinde alanı aydınlatan asılı ışıklar var. Ofisin ortasında dinlenebileceğiniz rahat kanepeler var..

16. Yeşil Ofis İç Tasarımı:

Yeşil Ofis İç Tasarım

Yeşil renk çok nadirdir ve kolayca bulunamaz. Bu, oturma düzeni ve oturma düzeni arasındaki ayırıcının yeşil olduğu yeşil ofis iç tasarımının mükemmel bir örneğidir. Bu alanda çok az dekor var ya da hiç yok, bu da her şeyin resmi görünmesini sağlıyor. Üç uzun masa, aralarında bir bölücü olan masanın her iki yanında altı kişiyi oturabilir. Odanın bir ucunda siyah zemin üzerine yeşil çizgili bir tablonun olduğu beyaz bir dolap vardır..

17. Minimalist Ofis İç Mekanı:

Minimalist Ofis İç

İkiden fazla renk kombinasyonuna sahip olmayan fonksiyonel mobilyalarla tasarım yaklaşımı, bu minimalist ofis iç mekanı için mükemmel bir şekilde çalışır. Beyaz renkli duvarlar ile ahşap zemin harmanlanmıştır. Tavandan koni şeklinde asma lambaları ile en az on iki kişinin oturabileceği uzun masa. Duvarın bir tarafında büyük cam pencereler, diğer tarafında sürgülü cam kapılar vardır..

18. Funky Ofis İç Mekanları:

Funky Ofis İç Mekanları

Rutin ofis alanlarının ritmini kırmak, insanları etkili bir şekilde çalışmaya teşvik eden korkak ofis iç mekanlarını nasıl tasarlayabileceğinizdir. Bu ofis alanı, bir tarafında açıklığı olan bir cam kapıya sahiptir. Ortada rahat turuncu sandalyeleri olan küçük bir PVC masa üstü var. Tavanda dahili ışıklar ile birlikte bir ampul ile ince bambudan yapılmış ampul şeklinde iki adet asılı ışık vardır. Odanın bir tarafındaki duvar, modern sanatın temsili ile dolu renkli dairelerle dolu siyah bir arka plana sahiptir ve bu da onu diğer rutin tasarımlardan farklı kılar..

19. 3d Ofis İç Tasarımı:

3d Ofis İç

Bir ofis alanı tasarlamak şakaya gelmez; birçok faktör devreye giriyor. Bir 3d ofis iç mekanı planlamak, uygulamadan önce ofis alanınızın nasıl görünebileceğini nasıl görselleştirebileceğinizdir. Gri, pürüzsüz döşeme, beyaz tavanı, ondan çıkıntı yapan karelerle tamamlıyor. Ortada yeşil renkli cam ve etrafı siyah cam odada bir bölücü oluşturuyor. Her iki tarafta her kişi için dolaplı iki masa vardır..

20. Çağdaş Ofis İç Tasarımı:

Çağdaş Ofis İç

Modern tasarımın aksine, bu çağdaş ofis iç tasarımı, yumuşak mobilya parçalarıyla yuvarlak hatlara odaklanır. 20. yüzyılın sonraki kısmı bu tasarımda temsil edilmektedir. Masa, ters L şeklinde olup, bir tarafında dolap ve masanın altında serbest ayak boşluğu bulunmaktadır. Masanın arka tarafı, bir tarafında camla değişen duvarın iki dikdörtgen levhası ve üstte üç ışık bulunan bir cam duvardır. Bir köşesinde sandalyeli küçük bir çay masası ve diğer köşesinde bir bitki var..

21. Ahşap Ofis İç Tasarımı:

Ahşap Ofis İç Tasarımları

Bu, iç mekanların %80’inden fazlasının ahşaptan yapıldığı ahşap ofis iç tasarımının güzel bir temsilidir. Tavan yangına, suya ve neme dayanıklı ahşap panellere sahiptir. Odanın bir tarafında ihtiyacınıza göre açılıp kapanabilen sürgülü kapaklı büyük bir cam pencere bulunmaktadır. Çalışanlar arasında bölücüler bulunan sıralı tablolar vardır. Her masa sırası, önemli dosyaları saklamak için orta büyüklükte bir ahşap dolaba sahiptir..

22. Japon Ofis İç Tasarımı:

Japon Ofis İç Tasarımı

Doğayı minimal mobilyalarla uyumlu hale getirmek, Japon ofis iç tasarımının anahtarıdır. Oda, zeminde çok renkli bir halının yanı sıra sade ve kasvetli renklerde bambudan yapılmış mobilyalarla doludur. Odanın ortasındaki bölmenin bir tarafında kitap koymak için bir raf, diğer tarafında ise uzun tabureler vardır. Duvarlarda, önlerinde masalar bulunan, kenar boyunca bir koltuklu geniş cam pencereler vardır..

23. Renkli Ofis İç Mekanları:

Renkli Ofis İç Mekanları

Her ofisin entelektüel tartışmaların gerçekleştiği bir alana ihtiyacı vardır ve bu renkli ofis iç mekanları mükemmel bir örnektir. Bu odanın duvarları, yeşilin harmanlandığı kanvas yaprak baskılarına sahiptir ve zemindeki paspas, ahşap döşemenin aksine odanın tüm dekoruna katkıda bulunur. Odanın bir tarafında sehpa bulunan iki adet turuncu kanepe ve ortada bulunan üç kişilik kanepe, oturma alanınızı oldukça konforlu hale getiriyor. Duvarda bir şeyler yazman için büyük bir beyaz tahta var..

24. Ofis Lobisi İç Tasarımı:

Ofis Lobi İç Tasarımı

Bu ofis lobisinin iç tasarımı, şık gümüş kaplamalı yüksek bir tavana sahiptir. Duvara karşı büyük bir resepsiyon alanı var ve alt katta yürüyen bir merdiven var. Ofis alanı, lobi alanının iç mekanlarının stil ve işlevsellik karışımını simgeleyen birinci sınıf görünüyor. Tavan, hattın sonunda küçük yerleşik ışık bulunan ince yuvalara sahiptir. Aydınlatma, döşemeye ve duvarlara yansır ve güzel görünmesini sağlar..

25. Lüks Ofis İç Mekanları:

Lüks Ofis İç Mekanları

Çalışma alanının resmi olması gerektiğini kim söyledi. Bu, şık iç dekorla alanı verimli bir şekilde kullanan cömert bir ofis iç mekanıdır. Küçük yerleşik ışıklara sahip ahşap panel tavan, odayı aydınlatır. Bu odadaki mobilyalar moderndir, güzel bir bitişe sahip olduğu kadar işlevseldir. Merkezde bulunan cam sehpalı geleneksel ve klasik görünümlü kanepeler mekanın güzelliğine güzellik katıyor. Ahşap, stil bölümünü göz ardı etmeden bu alanda kullanılan birincil malzemedir. Odanın etrafındaki cam pencereler, odaya sofistike bir his veriyor..

Ofisinizin konumundan bağımsız olarak, iç mekanlar, herkesin çalışması için mükemmel bir ortam ve ortam yaratmada hayati bir rol oynar. Hem yaşlılar hem de Y kuşağı için davetkar bir çalışma alanı yaratmak zor olmak zorunda değil. Bu lüks ofis iç tasarımlarının yardımıyla, çalışanlar için rahat bir ortam yaratarak iş verimliliğini artıracak şekilde çalışma alanınızı güncelleyin..