Plaukų geliai yra universaliausi plaukų priežiūros produktai, kuriuos galima naudoti keliais būdais. Plaukų geliai moterims ir vyrams gali būti naudingi įvairiais būdais – nuo apimties pridėjimo, plaukų tekstūros apibrėžimo iki naujos išvaizdos formavimo, ilgesniam laikui pastatytų plaukų arba plaukų apsaugos nuo atšiaurių temperatūrų; jie visi patogūs.

Asmeniškai mums patinka, kaip išsirinkti geriausią plaukų gelį moterims ir vyrams gali būti tinkamas stilius. Mes dirbome kojas ir sukūrėme geriausius plaukų formavimo gelio produktus, skirtus tik jums. Patikrinkime juos kartu ir pažiūrėkime, kaip jie gali būti naudingi mūsų gyvenimui!

10 geriausių plaukų formavimo gelių moterims ir vyrams 2021 m.

Mūsų rinkoje yra daugybė produktų. Tarp jų išsirinkti tinkamą ir tinkamą variantą gali būti sudėtinga, todėl mūsų geriausių plaukų gelio formavimo produktų, skirtų vyrų ir moterų plaukams, sąrašas gali jums padėti. Štai ir einame!

1. Garnier Pure, Clean Styling Gel:

Garnier Pure, švarus stiliaus gelis

PIRKTI DABAR

Garnier stiliaus gelis yra unisex gelis, skirtas tiek vyrams, tiek moterims laikyti ir išlaikyti šukuoseną iki 24 valandų. Gelis be parabenų ir silicio padeda greitai ir efektyviai drėkinti plaukus ir lyginti bei šilkinį paviršių. Tai puikus universalus produktas, kurį lengva išbandyti kasdienai ir reguliariai.

2. Tepkime minkštą blizgesį ir kondicionuojantį gelį:

„Let's Jam Soft Sheen“ blizgantis ir kondicionuojantis gelis

PIRKTI DABAR

Profesionalus plaukų formavimo gelis „Let’s Jam“ yra mažiau žinomas Indijos rinkoje. Tačiau tarptautiniu mastu jis garsėja savo savybėmis sulaikyti plaukus, gerai juos kondicionuoti ir akimirksniu suteikti blizgančią tekstūrą. Gelis idealiai tinka tiek vyrų, tiek moterų plaukams ir puikiai tinka norint išlaikyti storą ir tankią plaukų tekstūrą ilgą laiką. Nuo sunkių pintinių iki bandelių tikrai naudinga formuoti ir laikyti.

3. Ekologiško stiliaus gelis su alyvuogių aliejumi:

Eko stiliaus gelis su alyvuogių aliejumi

PIRKTI DABAR

„Ecoco Eco“ stiliaus gelyje yra daug alyvuogių aliejaus, kuris tinka bet kokiai plaukų struktūrai ir tipui, kad sutramdytų, maitintų, drėkintų ir iš naujo apibrėžtų glotnumą iš vidaus. Formavimo gelis taip pat padeda ištaisyti bet kokius pažeidimus naudojant natūralų eterinį aliejų ir sąlygas, kad plaukai būtų šilkiniai lygūs. Aliejaus gelio pranašumas taip pat yra apsauga nuo atšiaurių UV spindulių. Tai taip pat yra geras moterų plaukų gelis skrendantiems žmonėms.

4. Keistas garbanotas kremo gelis:

Kinky garbanotas kremo gelis

PIRKTI DABAR

Tarptautiniu mastu pripažinta moterų šukuosenos želė iš „Kinky Curly“ dabar yra prieinama visame pasaulyje. Žinoma, kad gelis akimirksniu veikia ir paverčia garbanotus ir slenkančius plaukus, kad jie būtų lygūs ir sulaikytų drėgmę. Bet kokios storos ir įmantrios šukuosenos, tokios kaip garbanų, bangų, pintinių kūrimas, taip pat gali būti ilgesnį laiką sulaikomos drėgme ir iš naujo apibrėžia išvaizdą blizgančia tekstūra. Be to, ši geriausia moterų plaukų želė apsaugo šukuoseną, sumažindama lūžinėjimą, todėl plaukai tampa sveiki.

5. „Giovanni Organic Styling Gel“:

Giovanni ekologiškas stiliaus gelis

PIRKTI DABAR

Moteriškas stiliaus gelis iš „Giovanni organic“ turtingas argano aliejumi, kitais eteriniais aliejais, tokiais kaip alavijas, simondsija, keratinas, kurie padeda ir padeda sukurti lygią ir blizgančią blizgančią išvaizdą. Natūralių ingredientų buvimas ir sunkiųjų chemikalų, sulfatų, parabenų ir dirbtinių dažiklių nebuvimas daro produktą ypatingu iš kitų ir tinka visiems plaukų tipams, įskaitant tuos, kurių plaukai yra jautrūs.

6. „Aveda Confixor“ skystas gelis:

Skystas gelis „Aveda Confixor“

PIRKTI DABAR

Lengvas ir patogus skystas gelis „Aveda“ idealiai tinka įvairių tekstūrų ir tipų moterims. Tai padeda sulaikyti drėgmę ir užtikrina patogų, ilgalaikį šukuosenos sulaikymą, be to, maitina ir drėkina plaukus. Be to, bet kokioms storoms šukuosenoms, tokioms kaip garbanos ir bangos, skystas gelis padeda lengvai suteikti aiškumo ir apimties. Tai yra vienas geriausių plaukų formavimo gelių moterims.

7. Curl Up apibrėžiantis kremo gelis:

Curl Up apibrėžiantis kremo gelis

PIRKTI DABAR

Kreminės tekstūros plaukų formavimo gelis moterims iš „Curl up“ idealiai tinka, jei norite, kad šukuosenos formavimo gelis sukurtų šukuoseną, o plaukai būtų lygūs, banguoti ir garbanoti. Jei natūraliai turite garbanotus ar slenkančius plaukus, kremo gelis yra unikalus ir ypatingas; jis padeda sulaikyti drėgmę, lengvai išvalo plaukus ir atrodo stilingai, o palaidi plaukai žvilga, sklandžiai baigiasi, todėl plaukai sulaikomi.

8. Gatsby stiliaus gelis:

Gatsby stiliaus gelis

Dabar, kalbėdamas apie vyrų stiliaus gelius, Gatsby yra vienas iš pionierių šiandieninėje rinkoje. Žinoma, kad jų stiliaus gelis vyrams sukuria stilingą ir karštą išvaizdą, apibrėždamas šukuoseną taip, kaip norite. Plaukus galima šukuoti ir šukuoti taip, kaip norite, ir sukurti ilgalaikį matinį paviršių. Neriebi formulė taip pat padeda maitinti plaukus, įskaitant šaknis ir galvos odą.

9. Nustatykite drėgną kasdienio šukuosenos gelį:

Nustatykite drėgną kasdienio šukuosenos gelį

PIRKTI DABAR

Naujasis vandens gelis iš „Set Wet“ yra lengvas, lengvai naudojamas, įprastas kasdienis naudojimas vyrams. Nesvarbu, ar norite formuoti plaukus taip, kad jie visą dieną išlaikytų plaukus, ar juos formuoti ypač bet kokiems renginiams, „Set Wet“ yra skystos formulės gelis, tinkantis įvairiems tikslams. Tai vienas iš labiausiai žinomų vyrų produktų Indijoje.

10. „L’Oréal Paris“ formavimo gelis papildomam sulaikymui:

„L’oréal Paris“ formavimo gelis papildomam sulaikymui

Profesionalus „L’Oréal“ produktų asortimentas turi savo formavimo gelį, skirtą specialiam ir reguliariam kasdieniam naudojimui. Žinoma, kad gelis ilgiau sulaiko šukuoseną ir maitina plaukus iš vidaus. Be to, tai daro stebuklus, kad atgaivintų pažeistus ir jautrius plaukus, suteiktų drėgmės ir užrakintų kitam laikotarpiui.

Moterų ir vyrų plaukų geliai yra vieni iš labiausiai žinomų šukuosenų gaminių, kurie jau yra rinkoje. Jei vis dar jų nenaudojate, pats laikas juos išbandyti, kad gautumėte stilingą maitinamą ir lygią išvaizdą, lengvai ir patogiai. Nesvarbu, ar tai unikali stora ir tanki šukuosena, ar ji apsaugo plaukus nuo pažeidimų, ar ilgai laiko plaukus, geliai yra labai naudingi.