Aerobiniai pratimai pilvui sumažinti

Daugelis iš mūsų turi ploną rėmą arba arti vizualiai patrauklios kūno formos. Tačiau vienintelis dalykas, kuris mus erzina dėl mūsų figūros, yra augantis pilvas, kurio mes nežinome, kaip suvaldyti. Taip pat nustatytas ryšys tarp pilvo riebalų (nutukimo) ir širdies ir kraujagyslių ligų. Visiškas maisto praleidimas nėra išeitis, padedanti sumažinti pilvo riebalus. Tiesą sakant, tai yra mitas ir neveikia. Pilvo riebalai yra viena iš labiausiai užsispyrusių kūno zonų, kurios sudegina daug laiko. Štai keletas aerobikos pratimų, kuriuos galite atlikti kiekvieną dieną, norėdami išlyginti tą pilvą ir turėti nuostabų plokščią pilvą.

1) Laiptų pratimai:

Bėgimas laiptais aukštyn

Laipiojimas laiptais yra veiksmingas būdas deginti riebalus jūsų kasdienybėje. Tai taip pat padidina oro tūrį ir širdies bei raumenų jėgą. 15–20 kartų lipkite laiptais aukštyn ir žemyn. Palaikykite pastovų tempą ir lėtai jį didinkite.

2) Praleidimas:

Praleidimas

Tai yra didelio intensyvumo aerobinė treniruotė, skirta beveik visoms jūsų kūno riebalų zonoms. Tai taip pat padeda greitai sudeginti kalorijas. Per 45 minutes jis sudegina beveik 450 kalorijų.

3) traškėjimas:

Pagrindinis krizė

Traškėjimas yra puikus jūsų pilvo tonas. Pridėkite variantų, pvz., Pusę traškėjimo sulenkę kelius, o tada visiškai sutraukite kojas tiesiai ir užfiksuokite prie grindų. Taip pat galite išbandyti šoninius gniuždymus, abu keliai sulenkti į vieną pusę, o viršutinė kūno dalis stumiama į šoną, nukreiptą į viršų. Jie labai efektyviai traukia ir įtempia pilvo raumenis.

4) Taškiniai bėgimai:

bėgiojimo poros

Tai veikia taip pat gerai, kaip praleisti, iš tikrųjų geriau! Pradėkite nuo tam tikro momento ir įsitikinkite, kad nejudate, ir toliau bėgiokite toje vietoje. Kai pakeliate kojas, pabandykite sulenkti ir pakelti aukščiau; pakankamai aukštas iki juosmens lygio, o tai savo ruožtu sukels atšokantį efektą. Lėtai didinkite greitį, padarykite pertrauką ir vėl pradėkite kitą dalį.

5) Čakrasana:

Čakrasana

Tai jogos asanų laikysena, populiariai žinoma kaip nugaros arka. Čakrasana stiprina pagrindinius raumenis ir sulenkia visus raumenis aktyvuotoje srityje. Čakrasana taip pat gerina rankų jėgą ir kraujotaką.

6) Veikia:

fitneso patarimai

Pagrindinė jūsų kūno sritis geriausiai stimuliuojama bėgant. Nuolat didinkite greitį ir trukmę. Tai geriausias jūsų kūno pratimas.

7) Svorio mokymas:

svorio treniruotės

Jei galite skirti valandą, eikite į sporto salę. Svorių kilnojimas yra geriausias būdas atkurti laisvus raumenis. Tai taip pat padidina medžiagų apykaitą ir raumenų jėgą. Kartais net ploni žmonės turi laisvą pilvą, o kaltininkas – ne tonizuotus raumenis. Tonizuokite raumenis ir atlaisvinkite odą svarmenimis.

8) pritūpimai:

pritūpimų šuoliai

Pirmiausia pritūpkite keliais ir kojų pirštais lygiagrečiai vienas kitam. Pritūpkite žemyn, kiek tik galite žemyn, o tada šokinėkite aukštyn sukosiomis rankomis į viršų su visa jėga ir nusileiskite atgal pritūpusi.

9) Zumba:

zumba treniruotė 1

Lotynų šokių stilius „Zumba“ yra efektyvi viso kūno treniruotė. Ritmiški judesiai naudoja visą pilvo sritį kartu su apatine kūno dalimi, nepaliekant riebalų kaupimosi galimybių.

aerobiniai pratimai pilvui sumažinti