Taigi jūs turite problemų, susijusių su balansavimu. Tačiau bijoti nereikia. Nes tai tik sustabdys tobulėjimą. Geriausias dalykas, kurį galite padaryti šioje situacijoje, yra apsilankyti pas gydytoją ir gauti gydymą. Taip pat turėtumėte žinoti, kokius pratimus galite atlikti, kad galėtumėte geriau kontroliuoti objektus ir kasdienę veiklą. Vestibuliarinių pratimų tikslas yra pagerinti jūsų smegenų kompensaciją už sužalojimus, esančius jūsų vestibuliarinėje sistemoje. Jie yra gana paprasti ir gana veiksmingi. Šiame straipsnyje pateikiama visa reikalinga informacija apie vestibuliarinius pratimus ir ji jums padės.

Geriausi vestibuliariniai pratimai

1. Glazūros stabilizavimas:

Pažvelkite tiesiai į save. Dabar pasukite galvą į dešinę. Įsitikinkite, kad nesate visiškai sukę galvos; tik 45 laipsnių kampu. Tada pasukite galvą į kairę tuo pačiu kampu. Atlikite šį pratimą dešimt kartų ir darykite tai, kai tik galite visą dieną.

2. Svorio poslinkis:

Atsisėskite ant suoliuko, kojas padėję ant grindų. Dabar pakelkite ranką nuo paviršiaus dešine galva, rankomis ir pečiais į kairę pusę. Grįžkite į pirmąją poziciją. Pakeiskite šonus ir pakartokite 10 kartų.

3. Vertikalūs ir horizontalūs judesiai:

Lėtai judinkite galvą iš kairės į dešinę. Palaipsniui didinkite tempą ir, kai pasiekiamas maksimalus dažnis, sustokite 10 sekundžių. Iš naujo paleiskite procedūrą. Dabar pakelkite galvą aukštyn ir žemyn ir pakartokite procesą.

4. Akies variklis:

Laikykite taikinį rankoje ir žiūrėkite į jį. Dabar lėtai perkelkite jį iš vienos pusės į kitą, tada aukštyn į apačią ir galiausiai įstrižai. Sutelkdami dėmesį, nejudinkite galvos. Vienintelis dalykas, kuris turėtų judėti, yra jūsų akys.

5. Pilatesas:

Pilatesas yra dar vienas puikus pratimas, kurį galite atlikti norėdami pagerinti savo pusiausvyrą. Juos smagu daryti ir jie turi daug naudos sveikatai. Bet tai nėra kažkas, ką turėtumėte daryti vieni. Pasitarkite su gydytoju ir pasitarkite su specialistu.

6. Tempimo pratimas:

Tempimo pratimai yra dar vienas būdas geriau subalansuoti save. Yra šimtai variantų ir visi jie turi gerų privalumų. Jei esate pradedantysis, atlikite 5 pakartojimus ir padidinkite skaičių, kai jums patogu.

7. vaikščiojimas:

Geras vestibuliarinis pratimas yra vaikščiojimas. Jiems patarė visi ekspertai ir gydytojai, ir žinoma, kad jie palaiko įvairaus amžiaus žmones sveikus ir tinkamus. Jie treniruoja kiekvieną jūsų kūno sritį ir padeda geriau subalansuoti. Viskas, ko jums reikia, yra geri sportbačiai ir kelios sportinės kelnės. Jei kasdien skiriate tik pusvalandį ir skiriate vaikščiojimui, pamatysite puikių rezultatų.

8. Klubo priauginimas:

Norėdami atlikti klubo priauginimą, pirmiausia atsigulkite. Laikykite liemenį aukštyn ir ištieskite kojas. Tarp šlaunų uždėkite minkštą rutulį ar pagalvę ir kiek įmanoma suspauskite. Laikykite tokioje padėtyje 30 sekundžių, tada leiskite jam atsipalaiduoti. Pakartokite keletą kartų prieš pereidami prie paskutinio pratimo.

9. Joga:

Joga yra vienas pratimas, naudingas visų rūšių negalavimams ir sveikatos problemoms. Jie taip pat atlieka puikius vestibuliarinius pratimus. Jie turi daugiau nei šimtą pozų ir būna kelių formų. Praleidę keturiasdešimt minučių jogai ne tik padėsite geriau subalansuoti, bet ir pagerinsite bendrą sveikatą.