„Crossfit“ treniruotės yra tos treniruotės, kurios suteikia jėgų, pusiausvyros, galios, greičio ir lankstumo. Tai daro jus stipriais ir aktyviais. Dėl puikių rezultatų kūno rengybos treneriai pasirinko šią vietoj bet kokios programos. Tokios treniruotės buvo skirtos tiems, kurie norėtų turėti dailų ir tonizuotą kūną, be vietos riebalams. Žemiau pateikiamos 9 geriausios „Crossfit“ treniruotės pradedantiesiems.

„Crossfit“ treniruotės:

7 minutės burpees:

crossfit treniruotės namuose

Būkite sveiki su septynių minučių burpees. Kiekvienas „Crossfit“ narys žino apie šį žaidimą. Tai labai paprasta ir sudegina daug kalorijų. Septynias minutes darykite kuo daugiau Burpees. Jei galite padaryti penkiolika minučių, tada eikite į priekį ir darykite tai. Tai neskamba taip lengvai ir tikrai nėra.

Tabata:

crossfit atviros treniruotės

Tabata reikalauja daug ryžto ir susikaupimo. Visa tai yra savęs pastūmėjimas ir šimtaprocentinis pasidavimas. Pradėkite nuo 20 sekundžių burpee ir pailsėkite 10 sekundžių. Tada atlikite pritūpimus 20 sekundžių ir vėl pailsėkite. Tai sudaro vieną raundą. Atlikite apie 8 raundus, kol nepavadinsite pabaigos.

„Chelsea“:

„crossfit“ pratimų sąrašas

Norėdami atlikti „Chelsea“ treniruotę, jums reikės ištraukimo juostos. Jums reikia padaryti 5 atsispaudimus, po to 10 atsispaudimų ir 15 pritūpimų. Tai turėtų tęstis maždaug trisdešimt minučių. Kiekvienam skirkite vieną minutę. Tikrai gausite puikių rezultatų.

Barbara:

„crossfit“ kardio treniruotės

Barbara turi penkis intensyvių treniruočių etapus. Tarp kiekvieno turite pailsėti tris minutes. Jį sudaro 20 atsispaudimų, 30 atsispaudimų, 40 atsilenkimų ir 50 pritūpimų. Norėdami atlikti pirmąjį pratimą, jums tikrai reikės ištraukimo juostos. Šis pratimas bus iššūkis jums ir dirbs pagrindines kūno vietas. Taigi pasiruoškite šiai didelio intensyvumo treniruotei!

Murfas:

crossfit kojų treniruotė

Norėdami atlikti „Murph“, pradėkite bėgti maždaug vieną mylią. Tada atlikite 100 pritraukimų. Po to turėtumėte eiti į priekį ir padaryti 200 atsispaudimų, po to 300 pritūpimų. Prieš baigdami šią treniruotę, nubėkite vieną mylią. Galite padalyti tarp šių treniruočių, kaip jums patinka. Taip pat galite apsunkinti vilkėdami sunkią liemenę. Jums vėl reikės traukimo juostos.

Angie:

geriausi crossfit pratimai

Angie, viską reikia padaryti šimtais. Pradėkite nuo 100 atsilenkimų, tada atlikite atsilenkimus dar 100. Atlikite 100 sėdimų atsilenkimų, o paskui baigkite 100 pritūpimų. Laikykite pakeliamą strypą su savimi.

GI Jane:

kasdieninės „crossfit“ treniruotės

GI Jane pirmiausia atlikite įprastą burpee. Kai šokinėjate ore burpės pabaigoje, patraukite traukimo strypą ir atlikite traukimą aukštyn. Tai vienas atstovas. Padarykite tai šimtą kartų, kol galėsite sustoti. Būkite atsargūs visos šios treniruotės metu, nes šokinėdami galite trenkti galva į juostą.

Nematomas Franas:

crossfit jėgos treniruotė

Nematomas Franas – tai pritūpimai ir atsispaudimai. Iš viso turite atlikti 21-15 ir 9 pakartojimus. Tai trunka apie tris minutes ir šešiolika sekundžių ir garantuoja puikius rezultatus. Tam jums nereikia eiti į sporto salę. Padarykite tai namuose ir stebėkite, kaip greitai susitvarkysite ir įgausite tonusą.

Už laiką:

crossfit pratimai namuose

Norėdami tai padaryti, pradėkite nuo 100 šokinėjimo lizdų, o tada įsitempkite. Atlikite 75 iš jų. Eikite į priekį ir atlikite 50 atsispaudimų, o baigkite 25 burpiais. Paprasti judesiai, veiksmingi ir labai sudėtingi; šie judesiai tikrai suteiks kūną, kurio visada norėjote.