Bowler kepurių kolekcija taip pat žinoma kaip billycock arba bob arba Derby kepurės. Dažniausiai jis yra su apvalia karūna ir dažnai pagamintas iš kieto veltinio dizaino. Iš pradžių ją sukūrė Londono skrybėlių gamintojai 1849 m. Šiame skrybėlių sąraše yra daug tipų, pavyzdžiui, britų, airių ir amerikiečių.

Geriausios boulingo kepurės moterims ir vyrams:

Visa tai, kaip sumaišymas, pateikiame jums paminėtų 9 geriausių boulingo kepurių kolekciją,

1. Išklotos kilmės boulingo skrybėlės:

Išklotos kilmės boulingo kepurės

Tai ideali paieška tiems, kurie ieškojo itin šykštaus krašto. Skrybėlių juostoje pateiktos detalės yra kažkas unikalaus ir ypatingo, kurio kiekvienas vyras norėtų turėti vieną iš tokių. Ši vyriška boulingo kepurė turi šoninį kaištį, užsegamą skrybėlių juostą, taip pat komplektuojama su suspaudusia odine juostele.

2. Vaikų Derbio/Bowlerio skrybėlės:

Vaikų Derbio/Bowlerio kepurės

Tai unikali kolekcija, skirta vaikams ir pagaminta iš vilnos. Jame yra klasikinis kirpimas, įskaitant grosgrain juostelę. Ši juoda „Bowler“ skrybėlė turi šoninį lanką ir šoninę plunksną, kad būtų ideali džentelmenui. Tai puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui ar net žaidimui.

3. Rudens dėvimos moteriškos boulingo kepurės:

Rudens dėvėti moteriškos boulingo kepurės

Padarykite savo mados pamišimą, madingą ir atnaujintą su šiomis skrybėlėmis moterims. Jis pagamintas iš vilnos ir padeda jums pagerinti jūsų išvaizdą. Jis yra minkštas, lygus ir taip pat labai patogus dėvėti visą dieną.

4. Dramatiškos valcuotos kraštinės kepurės:

Dramatiškos valcuotos skrybėlės nuo kraštų

Tai puikus jūsų skrybėlių kolekcijos papildymas, nes ji yra nepaprasta, pavadinta „veltinio kepurė“. Ypatingas šios kolekcijos dalykas yra tas, kad virš skrybėlės yra nuimama kišenė, kurioje prireikus galite laikyti mažai grynųjų. Jis pagamintas iš vilnos ir turi dramatiškai susuktą kraštą.

5. Žemos karūnos kepurės:

Skrybėlės su žemomis karūnomis

Turėkite puikią patirtį su šiuo nuostabaus stiliaus žalios spalvos kepure, leidžiančia atrodyti įdomiai. Jis pasižymi žemu vainiku ir turi to paties atspalvio satino juostą. Jis pagamintas iš vilnonės medžiagos ir patenka į veltinio kepurių skrybėlių kategoriją.

6. Vilnos veltinio įdegio spalvos kepurėlės:

Vilnos veltinio įdegio spalvos kepurės

Pažymėkite savo pojūčius pasirinkdami tokią rankų darbo rudos spalvos Bowler skrybėlę, kuri derinama iš tokių audinių kaip satinas, veltinio vilna ir oda. Jis turi įdegio rudą atspalvį su „Derby“ dizainu. Tai viena iš labiausiai atpažįstamų skrybėlių iš istorinių anglų vyrų dienų.

7. Kietos veltinio moteriškos skrybėlės:

Kietos veltinio boulingo kepurės

Tai nuostabi kolekcija, pagaminta iš 100% veltinio vilnos. Ši pilka „Bowler“ skrybėlė turi visiškai satino pamušalą ir nuimamą plunksną. Jis suprojektuotas su plačiu išlenktu kraštu ir PVC prakaitine juostele.

8. Paprastos spalvos elegantiškos moteriškos skrybėlės:

Paprastos spalvos madingos boulingo kepurės

Tai viena iš klasikinių kolekcijos raudonų „Bowler“ skrybėlių, pasižyminčių savo lengvumu ir ilgaamžiškumu. Jame yra rafinuotas satinas ir vyno virvelės pamušalas. Jis turi pakeltą kraštą su ryškiu kontrastingu grosgrain juostelės kraštu.

9. Taupe Brown Derby moterų skrybėlės:

Taupe Brown Derby moteriškos skrybėlės

Tai taip pat yra veltinio kategorijos tipas, tačiau pasižymi išskirtiniu Taupe rudos spalvos atspalviu. Ši vilnonė kepurė pagaminta iš visiškai 100% grynos vilnos ir nėra sumaišyta su jokiu kitu audiniu. Kaip papildoma funkcija priekiniame skydelyje yra nuostabus lankas, kad skrybėlė pasirodytų.

Kadangi šios serijos skrybėlių serijoje yra šimtai kolekcijų, jums būtų sunku išsirinkti geriausią. Nesvarbu, atsižvelgdami į aukščiau pateiktą diskusiją, galite pasiimti geriausią skrybėlę, turėdami bendrą idėją. Jis pristato visų tipų šiuolaikines boulingo kepures, kurios šiuo metu yra stilingos ir madingos. Taip pat yra galimybė vaikams. Ir turi vienodą kolekciją tiek vyrams, tiek moterims.