Įsigydami vieną iš skrybėlių iš skrybėlių, atrasite skrybėlę, kuri gali papildyti jūsų aprangą. Šiuolaikinės skrybėlės beanie yra klasikinės išvaizdos ir naujojo amžiaus našumo derinys. Su jais jūs gausite reikiamą komfortą ir norimą stilių.

Geriausios skrybėlės vyrams ir moterims:

Štai keletas 9 geriausių „Beanie Hats“ pasirinkimų,

1. Storos minkštos megztos skrybėlės:

Storos minkštos megztos kepurės

Jis pagamintas iš aukščiausios kokybės minkšto verpimo akrilo pluošto, kuris suteikia papildomos šilumos. Jis megztas rankomis ir suteikia minkštą pojūtį, o žiemą ilgai išlieka šiluma. Ši kaštoninė kepurė jums puikiai tinka atrodyti gerai ir būti madinga.

2. Baggy Slouchy Beanie kepurės:

Baggy Slouchy Beanie kepurės

Tai kepurė beanie vyrams, turinti kaukolės kepurės modelį su „Baggy slouch“. Jis pagamintas naudojant vilną, kryžminio pintinio pynimo mezgimo stilingą dizainą. Šios žiemos skrybėlė beanie yra ištempiama ir tinka daugumai vyrų.

3. „Hot Feel Slouchy Skull Beanie“:

„Hot Feel Slouchy“ kaukolė Beani

Išbandykite šią kepurę moterims, kurios naudoja ir akrilą, ir vilną. Tai juodos ir baltos spalvos atspalvių derinys su švelniu kaukolės dizainu. Ji tokia megzta, kad šią žiemą tai būtų karščiausia mados tarp moterų.

4. Stilingos paprastos kepurės:

Stilingos paprastos kepurės

Tai tobula lauko kepurė beanie, kurią renkasi moterys, norinčios jaukiai jaustis kartu su jos apranga. Tai juoda Beanie skrybėlė, su mezgimo ženklais, o korpusas yra visiškai juodas. Tai labai tinka visiems mados drabužiams, kuriuos mėgsta dėvėti šiuolaikinės moterys.

5. Kailinė megzta kepurė:

Kailinė megzta kepurė

Čia rasite mėgstamiausią mergaitišką šešėlinę rožinę kepurę, kurios viršuje yra megztas kailis. Tai yra „Fox ovo“ kamuolys su minkštu ir patogiu audiniu, kuris geriausiai tinka žiemai. Jis yra įvairių atspalvių, kuriuos galite pridėti prie pirkinių krepšelio, kai tik rasite savo mėgstamą.

6. Blizganti cirkonio įdėta skrybėlė:

Blizganti cirkonio įdėta skrybėlė

Jis spindi ir atrodo seksualiai baltu atspalviu, kuris suteikia geriausią grožį. Ši balta skrybėlė iš minkštos baltos spalvos audinio su cirkonio papuošimais. Jis turi tempimo kokybę kartu su juo, kad jį būtų lengva nešioti.

7. Mielos katės megztos skrybėlės:

Mielos katės megztos skrybėlės

Pažvelkite į šią mielą katės megztą raudoną kepurę, kuri suteikia šilto jausmo šaltu oru. Jį sudaro 60% medvilnės ir 40% akrilo. Šios skrybėlės gali būti naudojamos kaip unisex skrybėlės tiek vyrams, tiek moterims.

8. Žvaigždėmis siuvinėtos kepurės:

Žvaigždėmis siuvinėtos kepurės

Išpildykite savo mados pamišimą naudodami šią pilką skrybėlę „Beanie“, kurios priekiniame skydelyje yra išsiuvinėta žvaigždė. Jis megztas glaudžiai, kad jis skirtas šalčiausioms žiemos dienoms. Tai moteriška kolekcija, pagaminta iš aukštos kokybės minkšto audinio, kuris atlaiko šaltį lauke.

9. Moteriška žieminė miela kepurė:

Miela moteriška kepurė žiemai

Tie, kurie tiki ryškiais akinančiais atspalviais, priims tokią geltoną Beanie skrybėlę. Tai ideali žiemos priedų kolekcija, pasižyminti vėjo nepraleidžiančiomis savybėmis. Jis yra gražiai megztas naudojant aukštos kokybės vilnonę medžiagą, kuri leidžia mums jaustis minkštai ir jaukiai.

Visi Beanie skrybėlių asortimentai turi savo ypatybes ir kai kurias ypatybes. Yra platus dizaino pasirinkimas, taip pat gaminami naudojant įvairius audinius. Jie taip pat yra aukščiausios kokybės ir aukščiausios kokybės prekių ženklų. Galite pasirinkti vieną iš jų, kuriuo esate meniškai patenkinti.