Mums visiems reikia gero apsaugos nuo saulės faktoriaus, kad oda būtų sveika karštu vasaros laiku. Tačiau mes visi turime pasirūpinti ir savo galvos dydžiu, kol pasirenkame sau tinkamą. Kai kurios gali turėti mažesnes galvas, o kitos – dideles. Žmonės su didelėmis galvomis labiau jaudinasi ir mano, kad jie neturi didelių kepurių, kad apsaugotų galvą ir odą nuo saulės. Tačiau dabar taip nėra.

Geriausios skrybėlės moterims ir vyrams:

Čia taip pat turime dideles skrybėles, kurios yra geriausi 9 geriausių modelių,

1. Ypač didelės dydžio didelės skrybėlės:

Ypač didelės dydžio didelės skrybėlės

Įsigykite ypač didelių dydžių skrybėles didelėms galvutėms, pasirinkę čia parodytą. Tai ideali skrybėlė didelėms galvoms, kurios yra chaki spalvos. Kitaip ji vadinama žvejybos skrybėlėmis, kurios yra colio colio, tinkančios pasiimti į bet kokią nuotykių kupiną kelionę.

2. „Full Crown“ modelio didelės skrybėlės:

„Full Crown“ modelio didelės skrybėlės

Tai dizainerio didelės skrybėlės didelėms galvoms, turinčios visą karūną, tinkančią dideliems plaukams ar didelei galvai. Tai rankų darbo gaminys, kurio gamybai naudojamos medvilnės ir satino medžiagos. Jis taip pat tinka didelėms ir didelėms dredams.

3. Plokščias skydelis puikiai tinka didelėms skrybėlėms:

Plokščias skydelis, puikiai tinkantis didelėms skrybėlėms

Čia yra išskirtinis aukščiausios kokybės didelių skrybėlių pasirinkimas vyrams su didelėmis galvomis. Jis tiekiamas su plokščiu skydeliu ir plokščiu sąskaitos dangteliu, kuris suteikia puikią vyrišką išvaizdą. Jame yra šešių plokščių struktūros su karališkai ruda spalva.

4. Boho tipo moteriškos skrybėlės:

Boho tipo moteriškos skrybėlės

Išsipildykite savo svajonę su šiomis stilingomis ir prašmatniomis mados skrybėlėmis. Tai rankų darbo gaminys, pagamintas iš medvilnės medžiagos. Šios rūšys yra skrybėlės žmonėms su didelėmis galvomis. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip romantiška skrybėlė ar vakarėlio skrybėlė.

5. Moteriškos didelės žiemos skrybėlės:

Moteriškos didelės žieminės skrybėlės

Jei ieškote sklandžių, stilingų, šilumą suteikiančių skrybėlių žiemai, tai yra idealus pasirinkimas jums. Tai yra moterų didelio dydžio skrybėlė, pagaminta iš vilnonių ir akrilo siūlų. Ir tai yra viena skrybėlė, dėl kurios jūsų ilgi plaukai gali uždengti visus mazgus ir sušildyti.

6. Taktinės „Twill Side Snap“ didelės skrybėlės:

Taktinės „Twill Side Snap“ didelės skrybėlės

Jūs gaunate puikią skrybėlę tokioms lauko veikloms kaip laipiojimas, žygiai pėsčiomis, žvejyba ir medžioklė. Ši skrybėlė vyrams yra pagaminta iš 35% medvilnės ir 65% poliesterio. Yra du fiksavimo mygtukai, kurie padeda pakeisti kitą stilių. Jis pasižymi plačiu kraštu ir raišteliu.

7. Naujos eros „Perfect Fit“ didelės skrybėlės:

„New Era“ puikiai tinkančios didelės skrybėlės

Tai visiškai naujo tipo moteriška skrybėlė didelei galvai. Galų gale jie turi mazgą, panašų į madą. Ji neturi krašto. Jis yra labai minkštas ir lygus nešiotis visą dieną.

8. Vasaros drabužiai nuo UV spindulių apsaugotos didelės skrybėlės:

Vasarą dėvėkite dideles skrybėles nuo UV spindulių

Tai lengva, kvėpuojanti audinio skrybėlė, skirta skrybėlėms vaikinams su didelėmis galvomis. Tai paprasta ir stilinga vasaros skrybėlė, suteikianti jums vėsos jausmą. Tai būtina dėvėti sportuojant lauke, nes jis turi UV apsaugos faktorių.

9. Didelės Meksikos banditų šiaudų skrybėlės:

Meksikietiškos banditų šiaudinės didelės skrybėlės

Tai pilnas drabužis vyrams, ieškantiems nuotykių kupinos vasaros išvykos. Ši didelė skrybėlė didelei galvai yra pagaminta iš šiaudų ir turi tinklinį dangtelį. Tai unisex skrybėlė, kuri taip pat turi tam tikrą kiekį poliesterio audinio.

Yra skrybėlės iš gryno medvilninio audinio žmonėms, kurie renkasi tik minkštą, lygią medžiagą. Taip pat yra iš šiaudų, akrilo, vilnos ir poliesterio pagaminta didelė skrybėlė. Naudojami modeliai ir dizainas taip pat yra įvairaus tipo. Galima tiesiog pažvelgti į 9 populiariausius didelių skrybėlių modelius ir nuspręsti, kuris iš jų labiausiai tiktų jų poreikiams.