Būtina išsirinkti tobulą skrybėlę paplūdimiui, nes tai labai padeda mums visą dieną išlikti žvaliems ir nejausti nuovargio. Mūsų pasirinkimo sąraše yra įvairių tipų paplūdimio skrybėlių, kurių galima laukti. Yra paplūdimio šiaudinės skrybėlės, presuotos medvilninės audinio skrybėlės, didelės, vidutinio ir mažo dydžio diskelio tipo skrybėlės, plačios ir plokščios skrybėlės ir daug daugiau. Visi jie turi savo ypatybes, padedančias padaryti mūsų dieną nesudėtingą.

Populiarios paplūdimio skrybėlės vyrams ir moterims

Geriausios paplūdimio skrybėlės vyrams ir moterims:

Štai keletas 9 geriausių paplūdimio skrybėlių modelių,

1. Plačios moterų paplūdimio skrybėlės:

Plačios moterų paplūdimio skrybėlės

Tai puikus pasirinkimas paplūdimio išvykoms vasarą. Ši nelanksti paplūdimio skrybėlė turi platų kraštą, kad suteiktų jums pastogę ir apsaugą, leidžiančią mėgautis diena paplūdimyje. Tai smėlio spalvos atspalvis, kuris atrodo per daug seksualus su „Chapeau“ dideliu kraštu.

2. Plokščia šiaudinė paplūdimio skrybėlė:

Plokščia šiaudinė paplūdimio skrybėlė

Jauskitės puikiai ir elegantiškai išbandę šią visiškai naują plokščią skrybėlę, skirtą dėvėti paplūdimyje. Ši moterų paplūdimio skrybėlė pagaminta iš šiaudų medžiagos, todėl ji atrodo nepakartojama. Juos dažniausiai renkasi moterys.

3. Madinga vasaros vyrų paplūdimio skrybėlė:

Madinga vasaros paplūdimio skrybėlė vyrams

Jei ieškote vyriškų paplūdimio skrybėlių, kurias reikia naudoti per dieną paplūdimyje, pasirinkimas yra geriausias pasirinkimas. Jis pagamintas naudojant aukštos kokybės šiaudų medžiagą, kuri leidžia jaustis vėdinamai karštą vasarą. Ji taip pat atitinka mados aprangą, kuri patenka į „Gangster“ kolekcijos kategoriją.

4. Juodos juostos skrybėlės:

Juodos juostos skrybėlės

Vaikinai taip pat gali įsitraukti į stilingą išvaizdą, kai yra paplūdimyje su savo mylimaisiais. Čia yra paprastos, bet patrauklios skrybėlės vaikinams su juodos spalvos juosta, perbraukta per skrybėlės kraštą. Šio tipo skrybėlės puikiai tinka kaitinant saulei, todėl naudojama patogi ir erdvi medžiaga.

5. Rankų darbo natūralios moteriškos skrybėlės:

Natūralios rankų darbo moteriškos skrybėlės

Šios skrybėlės moterims grožis yra tas, kad ji yra rankų darbo iš natūralios „Raffia“ medžiagos. Jis taip pat turi apsaugos nuo saulės faktorių, vadinamą UPF, kuris gali suteikti jums daugiau nei 50. Jame yra zomšos karūna, medinė turkio spalva ir spindintys metaliniai karoliukai.

6. Šiaudų Panamos sulankstoma skrybėlė:

Šiaudinė Panamos sulankstoma skrybėlė

Ši vasaros skrybėlė moterims yra pagaminta iš minkšto šiaudų audinio, kuris yra kvėpuojantis ir sulankstomas. Jis turi platų kraštą, todėl ne tik atrodo stilingai, bet ir labai efektyviai vasarą. Jis nebus nupūstas, nes puikiai tiks kaip reguliuojamas dirželis.

7. Šiaudinė skrybėlė nuo saulės nuo saulės moterims:

Šiaudinė skrybėlė nuo saulės moterims

Išbandykite naują madingą šiaudų paplūdimio skrybėlę moterims, kuri pagaminta naudojant aukštos kokybės perdirbtus šiaudus. Ji turi moterišką prisilietimą su savo kreivėmis ir formomis, kurios tinka daugumai moterų drabužių. Jie puikiai tinka paplūdimio dienai, taip pat suteikia ypatingą lengvumą būti dėvimiems visą dieną.

8. Moteriška skrybėlė su įstumiama stiliumi:

Stilingos formos moteriška skrybėlė

Tai ideali balta paplūdimio skrybėlė moterims, kurios visada yra mados diva. Tai formuojamos skrybėlės su plačiu kraštu, skirtos dėvėti po saule. Jis pagamintas naudojant medvilnę ir poliesterį. Jame yra slydimo stilius, kurį renkasi dauguma moterų ir moterų.

9. Gėlių raštuotos skrybėlės:

Gėlių raštuotos skrybėlės

Tai miela paplūdimio skrybėlė su naujo dizaino „Sombreros Bow“ mazgais. Ši skrybėlė yra gėlių dizaino modelio, todėl ją renkasi daugelis mielų ponių. Jis pagamintas iš šiaudų ir turi platų kraštą, todėl jį galima dėvėti nuo saulės.

Pagrindinis skrybėlių bruožas yra priversti mus uždengti galvą ir akis nuo karštų saulės spindulių vasarą. Taip pat yra galimybė įsigyti UV apsaugines skrybėles, apimančias apsaugos nuo saulės faktorių. Paplūdimio skrybėlės neabejotinai yra geriausias pasirinkimas norint išlaikyti vėsią nuotaiką karštoje aplinkoje.