Bu çok özel bir gün. İki insanın bir araya gelmesinden bu yana bir yıl, hatta belki de yıllar geçti. Yıldönümü, herhangi bir çift için çok özel bir gündür. Bu bir kutlamayı gerektirir ve dudak şapırdatan nefis bir pasta olmadan hiçbir kutlama tamamlanmış sayılmaz. Aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce pasta tasarımcısı olabilir. Ama hangi pastayı seçerdin??

Yıldönümlerini özel kılabilecek en iyi pastalardan bazılarını görmek için okumaya devam edin.

yıldönümü pastaları

1. Krem Peynirli Dondurmalı Kırmızı Kadife Kek:

Kırmızı kadife kek çok geleneksel bir kek. Bu, çoğunlukla koyu kırmızı, parlak kırmızı veya kırmızımsı kahverengi gibi renklerde bulunan güzel katmanlı bir pastadır. Kırmızı renk daha çok renk veya pancar eklenerek elde edilir. Krem peynirli krema, pastayı en zevkli kılıyor..

2. Fıstıklı Kayısı Kremalı Vanilyalı Kek:

Vanilyalı kek kadar klas bir şey yoktur. Kek çoğunlukla birçok lezzet için bir temel olarak kullanılır. Evlilik yıldönümleri için vanilyalı kek ile krema yapmak için ideal lezzet fındık aromaları, ideal olanlar ise fıstık ve kayısı kremalarıdır..

3. Klasik Kara Orman:

Kara orman, birçok insan için her zaman klasik bir favori olarak kaldı. Taze beyaz krema sosu ve rendelenmiş çikolata sosu ile çikolata tabanına sahip kek, birçok durum için idealdir. Ayrıca bu günlerde sipariş vermek ve teslim almak en kolaylarından biridir..

4. Lime, Hindistan Cevizi ve Kan Portakalı Tereyağı kremalı Angel Food pastası:

Birçoğumuz genellikle Şeytan’ın yemek pastasını duymuşuzdur. Ama işte onun daha güzel ikizi, Angel yemek pastası. Bu süngerimsi bir kek. Pasta, Amerika Birleşik Devletleri’nde “meleklerin yemeği” olarak popülerdir. Genellikle vanilya bazlı bir kek, gitmek için ideal tepesi misket limonu, hindistancevizi ve kan portakalı tereyağı kremleri olacaktır.

5. Bal Tereyağlı Fıstıklı Kek:

Beyaz renkli ballı kremalı açık yeşil kek, mideye olduğu kadar göze de hoş geliyor. Fıstık aroması ve ballı buttercream tam bir zevktir ve onu ideal bir yıl dönümü pastası yapar..

6. Mascarpone Kremalı ve Amarena Kirazlı Kızarmış Bademli Kek:

Mascarpone kremasıyla zenginleştirilmiş, amarena kirazlarıyla süslenmiş katmanları ile pasta cennet gibi görünüyor. Pasta bir başyapıt gibi görünüyor, bu da onu bir yıldönümü için kesin bir lüks haline getiriyor..

7. Limonlu Buzlu Limonlu Kek:

Limonlu kekler oldukça nemlidir ancak yoğun bir dokuya sahiptir. Kek, tereyağlı ama tatlı bir kek. Limon aroması keki biraz keskin yapar. Buzlanma olarak basit bir limon sır kullanılır.

8. Sütlü Çikolatalı Cupcakes:

Cupcakes, geleneksel büyük keklerin yerini yavaş yavaş almaya başladı. (Dilimlemek ve servis yapmak için zaman kazandırır). Sütlü çikolata kremalı çikolata bazlı kek, son derece basit olmasına rağmen, onu bir yıldönümü için zarif bir pasta yapar.

9. Çikolata Soslu Muzlu Kek:

Bu yoğun bir kek ama yine de nemli. Sade muzlu kek lezzetli olsa da, çikolatalı krema pastayı daha da lezzetli kılıyor..

Kek Satın Almadan Önce Birkaç İpucu:

1. Fırıncı veya Pasta Tasarımcısı: Doğru pasta tasarımcısını seçerken referansları ve daha önce yaptıkları pastalardan bazılarını arayın..

2. Şekil ve Boyut: Pastalar her boyutta gelir. Geleneksel olanlar birkaç katman halinde gelir. Misafir sayısına bağlı olarak, doğru şekil ve boyutun sıralanabilmesi için miktara karar verin..

3. Pasta Dolguları ve Buzlanma: Buna karar verirken çiftin zevklerine bakmak ideal olacaktır. Ayrıca bazılarının az miktarda kuruyemişe ve kullanılan malzemelere alerjisi vardır..

4. Dekorasyon Teması: Evlilik yıl dönümünün bir teması varsa pastanın temaya uyumunu sağlayın. Pasta yerinde olmayabilir veya başka bir yerde görünebilir.

Munch yapın ve muhteşem bir yıl dönümü geçirin !!